Stela nebo Zita?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 09:34
Stela nebo Zita?

Ahoj, pořád nemáme vybrané jméno pro případné děvče. Manžel mi rozmluvil moji milovanou Ditu s tím, že se tak jmenovala učitelka, kterou nesnášel :roll: a že by to prostě neskousl. Tak přišel se Zitou. Druhá varianta je Stela, respektive Stella (ještě nemáme jasno). Příjmení bude 3-slabičné na P.
Zita P…ová
Stela P…ová
Stella P…ová
Co myslíte?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4245 příspěvků 12.12.18 09:36

Obě jména jsou moc hezká. Já bych dala Zitu. A pokud Stelu, tak rozhodně s jedním L.

Katka372
Kecalka 103 příspěvků 12.12.18 09:37

Nelíbí se mi ani jedno. Když už, tak Zita.

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 12.12.18 09:38

Dala bych Zita. Líbí se mi obě jména, ale Stel mam ted v okolí vícero, aby to nebylo časem davové jak Sofie :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17018 příspěvků 12.12.18 09:38

mě se líbí víc ta Stella. Ale obojí je pěkné - jména našich prvorepublikových hereček.

Dulii
Kecalka 355 příspěvků 12.12.18 09:41

My máme Zitu a jsem ráda, že jsem se nechala od manžela ukecat. Je to krásné jméno a jen tak se nevidí. Stel je hodně, to by mě odrazovalo, ale taky je to jméno krásné.

Hoa Mai
Kelišová 5882 příspěvků 20 inzerátů 12.12.18 09:41

Stel(l)u bych nedávala, máme jich v okolí hodně, jen ve školce, kam chodí synové, jsou tři. A říkají jim Stelča, to se mi vůbec nelíbí. Dala bych Zitu, nebo ještě lépe Zoju.

Annabela11
Závislačka 2867 příspěvků 12.12.18 09:42
@Anonymní píše:
Ahoj, pořád nemáme vybrané jméno pro případné děvče. Manžel mi rozmluvil moji milovanou Ditu s tím, že se tak jmenovala učitelka, kterou nesnášel :roll: a že by to prostě neskousl. Tak přišel se Zitou. Druhá varianta je Stela, respektive Stella (ještě nemáme jasno). Příjmení bude 3-slabičné na P.
Zita P…ová
Stela P…ová
Stella P…ová
Co myslíte?

Stella ..

terien
Echt Kelišová 8998 příspěvků 12.12.18 09:42

Víc se mi líbí Stela, ale okolo je to samá Ela, Nela, Stela, mela,… Takže bych dala Zitu nebo Zorka je taky hezká.

Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 12.12.18 09:43

rozhodně Stela..
když slyším jméno Zita, představím si tlustou uhrovatou holku.. :mrgreen: ( a ani se mi nelíbí, připadá mi tvrdé )

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33745 příspěvků 12.12.18 09:45

dala bych Zita nebo ještě lépe Zina.
Stel(l)a se mi nelíbí, navíc mi přijde že se to jméno teď stalo módním, takže ho bude mít každá druhá holčička.

Alkata
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 12.12.18 09:50

Obě jsou hrozný.

zudina
Ukecaná baba ;) 2317 příspěvků 12.12.18 09:50

Ted je to na piskovisti sama Stela, osobne znam dve… nedala bych. Zita se mi moc nelibi ale lepsi nez Stela

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 36 inzerátů 12.12.18 09:52

Zita je super

verrys
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 12.12.18 09:54

Mne se moc libilo jmeno Stella, ale pres manzela neproslo. Je fakt, ze ted se dava hodne, ale me osobne by to neodradilo ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >