Štěně 4 měsíce je hyperaktivní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:35
Štěně 4.mesice ,když je hyperaktivní (chce si hrát) co s tím?

Dobrý den, prosím poraďte. Máme štěně 4 měsíce, když si hraje nebo je hyperaktivní tak nás kouše, skáče po nás ale třeba i když ležíme prostě nám skočí na hlavu atd… Vyjíždí po nás, cvaka zubama… poradi mi někdo co s tím? Když mu řekneme přestaň nebo nesmíš nebo tak něco začne ještě daleko víc Jančit :/ nemá někdo radu?

Reakce:
Reaskiller
Kelišová 5883 příspěvků 29.05.19 18:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím poraďte. Máme štěně 4 měsíce, když si hraje nebo je hyperaktivní tak nás kouše, skáče po nás ale třeba i když ležíme prostě nám skočí na hlavu atd… Vyjíždí po nás, cvaka zubama… poradi mi někdo co s tím? Když mu řekneme přestaň nebo nesmíš nebo tak něco začne ještě daleko víc Jančit :/ nemá někdo radu?

Vzdy kdyz Vas zacne kousat tak rict jasne „NE“, odstrcit a strcit mu do tlamky hracku, je jasne, ze to bude zkouset znova a znova ale vy musite trvat na svem..je to male decko ktere zkousi..je potreba aby jste si jasne vymezili pravidla..ne rvanim, ale jasnym zakazem nebo prikazem..jasny - zretelny ale klidny, rozhodny ale ne agresivni :) Nejste silnym „vudcem“ proto si s Vami dela co chce :) v podstate Vas i ted muze zadat o to aby jste prebrali roli Alfa.. silny vudce je ten ktery dava jasne ale klidne prikazy :) Drzim palce :)

g.sandova
Kelišová 5305 příspěvků 29.05.19 19:22

Hodně si s im hraje, pretagujte se i hračku. Chodíte ven. Potom zase úctě na peliskem, na místo, aby věděl, že je čas odpočinku.
Jo, na to kousání mi kdysi veterinář poradil udělat mu kolem tlamy kroužek z prstu. Ne úplně tlačit, ale aby to cítil. Po každém kousnutí. Měl by prestat

Cenarius
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 29.05.19 19:39

Me to prijde jako uplne normalni stene. Kdyz vam to vadi, tak si mate poridit zelvu.

Angieen95
Povídálka 21 příspěvků 29.05.19 19:58

@Cenarius nejde o to jestli mi to vadí, nevadi, ale zajímá mě hlavně jestli to časem přestane nebo máme dělat něco proto aby toho nechal už teď, aby nám pak neskákal po hlavě pořád
Tak se hned nenavazejte.. dík

Martina712
Kecalka 238 příspěvků 2 inzeráty 29.05.19 20:05
derenka
Kecalka 408 příspěvků 29.05.19 20:07

Delat presne to co psala prvni pani…taky nam to delal pes, hodne se to zlepsilo, co mate za rasu?

Angieen95
Povídálka 21 příspěvků 29.05.19 20:10

@derenka je to kříženec, jeho máma je kříženec faraonského a jeho táta křížence bígla..viz.foto

Angieen95
Povídálka 21 příspěvků 29.05.19 20:11

@derenka je to kříženec, jeho máma je kříženec faraonského a jeho táta křížence bígla..viz.foto

Markéta80
Hvězda diskuse 44678 příspěvků 29.05.19 20:21
@Angieen95 píše:

to jste si teda vybrali psa :mrgreen: To si ještě užijete :jazyk:

Angieen95
Povídálka 21 příspěvků 29.05.19 20:51

@Markéta80 je mi to jasné, snad čas a trpělivost snese ovoce :joy:

beruska777
Kecalka 326 příspěvků 29.05.19 21:27

Nakoupit hračky a když po vás půjde důrazně říct „NE“ a dát mu na kousání hračku. Příkazy říkat důrazně aby věděl že ho musí poslechnout a když udělá co po něm chcete pochválit případně dát mlsku aby vědělo že udělalo něco dobře ;-) ono se sklidní chce to čas a důslednost

derenka
Kecalka 408 příspěvků 30.05.19 06:39

Presne tak, my mame Jack russel a to je teprve hyperac :lol:

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 30.05.19 07:55

Vychovávat uz ted, po roce to moc uz nepujde. Hodne si hrát a chodit ven. Když jsem mela psa, tak jsem rozhodne neležela u TV. Chodila jsem s nim ven, odpo klidne i na ctyri hodiny. Venku taky vychovat, cvičit ho na voditko, chozeni i nohy, zavolani. Dat mu prostor i na blbnuti. Zkuste si najit cvicak, tam základní figle, jak na psa, okouknete, plus někdo vám poradi.

Váš příspěvek
Reklama