Reklama

Štěně nechce žrát čistě jen granule z misky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marky132
Nováček 8 příspěvků 16.08.18 09:46
Štěně nechce žrát čistě jen granule z misky

Zdravím!

Mám menší problém se svým štěnětem. Granule z ruky či ze země sní bez problémů. Jakmile je ale nasypu do misky, čichne k tomu ale nechce je. :nevim: Když ale do granulí v misce přimíchám psí kapsičky, žere jak pomatené. Používám granule Brit Puppy a přijde mi, že jsou dostatečně kvalitní, proto jsem myslela, že krapsičky nejsou potřeba..mám tedy dál podávat kapsičky i s granulemi? A nevadí to? Nenaruší to to složení těch granulí? Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 16.08.18 09:49

Take jsme meli tyto granule a take to nasmu steneti nechutnalo, tak jsme presli na jinou znacku a ty mu chutnaji moc.

marky132
Nováček 8 příspěvků 16.08.18 09:51
@Adelka951 píše:
Take jsme meli tyto granule a take to nasmu steneti nechutnalo, tak jsme presli na jinou znacku a ty mu chutnaji moc.

On s nimi nemá problém..jen je nesní z misky. Z ruky nebo ze země je sežere hnedka. Proto nechápu, proč má problém je žrát z misky bez kapsiček..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 16.08.18 09:53

@marky132 Může mu smrdět ta miska. Zkuste jinou.

vladkaaa
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 16.08.18 09:54

Já krmím Brit care už 8mým rokem, ale pes byl žravý. Pokud to žere s kapsičkou a nechcete nechat psa vyhladovět, ubírejte její množství až to bude bez…pomaličku snižovat…nebo to dávejte s ní, pokud vám to finančně nevadí…složení to nenaruší, prostě má k tomu pamlsek…odměny taky určitě máte jiné než granule…

marky132
Nováček 8 příspěvků 16.08.18 09:54

@hanka.br. Zkusili jsme, ale ani z jiné nechce. :(

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 16.08.18 09:54

Tak hlavne je dulezite nedelat u toho opicky, proste nasupat granule do misky, ukazat mu to a za patnact minut misku sebrat a nabidnout znovu treba zas za dve hodiny, davat mu to z roky, nebo dokonce michat to s kapsickou neni cesta.

ajmy
Povídálka 32 příspěvků 16.08.18 09:58

Máme skoro 2 letého psa a granule jí od štěněte jedině smíchané s konzervou. Z ruky je sní taky suché :nevim: Kupujeme kvalitní granule a levnější konzervy. Jedinné granule, které jí samotné jsou Platinum-jsou takové poloměkké.

alifie
Extra třída :D 12472 příspěvků 16.08.18 10:00
@marky132 píše:
Zdravím!Mám menší problém se svým štěnětem. Granule z ruky či ze země sní bez problémů. Jakmile je ale nasypu do misky, čichne k tomu ale nechce je. :nevim: Když ale do granulí v misce přimíchám psí kapsičky, žere jak pomatené. Používám granule Brit Puppy a přijde mi, že jsou dostatečně kvalitní, proto jsem myslela, že krapsičky nejsou potřeba..mám tedy dál podávat kapsičky i s granulemi? A nevadí to? Nenaruší to to složení těch granulí? Děkuji za odpovědi.

Možná mu ty granule ve větším množství smrdí, a když přidáš psí kapsičky, tak se pach jídla v misce změní. :nevim:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2268 příspěvků 16.08.18 10:02

Muj pes taky driv jedl jen ze zeme nebo z ruky, dodneska si taha granule z misky a zere je ze zeme - ne vzdycky, ale nekdy jo. Nedavej mu jinak, at se nauci zrat z misky.

ajmy
Povídálka 32 příspěvků 16.08.18 10:02
@Adelka951 píše:
Tak hlavne je dulezite nedelat u toho opicky, proste nasupat granule do misky, ukazat mu to a za patnact minut misku sebrat a nabidnout znovu treba zas za dve hodiny, davat mu to z roky, nebo dokonce michat to s kapsickou neni cesta.

Tak krmit z ruky je blbost, ale míchat mu k tomu nějakou konzervu mi nepříjde jako tak strašný problém. Co kdyby ti někdo co 2 hodiny nabízel jídlo, které ti nechutná, dokud ho hladem nesníš? :zed:

marky132
Nováček 8 příspěvků 16.08.18 10:07

@vladkaaa finančně nám to nevadí, tak pokud to není problém a chutná mu to s kapsičkami, tak tedy budeme nejspíš dál pokračovat :think:

@Adelka951 to jsme samozřejmě zkusili taky, ale zase - bez jakékoliv změny.

@alifie i to je možné, ale když na zemi byly granule na hromádce, s chutí se do toho pustil..takže nechápu co mu na té misce vadí :nevim: s kapičkami jak jsem psala sežere z misky všechno a ještě si i prosí o další.. :D

DORYnka
Povídálka 46 příspěvků 16.08.18 10:10

@Azeretereza úplně souhlasím :palec: taky to dělá moje čuba :mrgreen: nandá si randál do tlamy a odnese si to kousek od misky vypustí z tlamy a žere… Jinak bych taky nechala a až bude mít prcek hlad,tak si dá ;) …

ElucaK
Kecalka 188 příspěvků 16.08.18 10:16

Nam tohle stene taky delalo. Nadsene jsme michali s kapsickami a konzervami, ale madam nase pocinani prokoukla a ptestala zrat i namichane. Coz je potom na vyhozeni, na rozdil od nesnedenych suchych granuli. Nejlepe zabira konkurence, pokud mate moznost. A nebo naucit, kdyz nechce zrat, at nezere. Nabidnout misku a kdyz neji, po 15 min sebrat a dat v dalsi obvykly cas krmeni. Za par dnu bude bastit bez kecu.
A taky doporucuji mozna zmenit granule, ktere bude zrat i z misky. Nase fena zere jen tri znacky, tak stridame ty (Platinum, Apllaws a Carnilove) :mavam:

Maylaa
Kecalka 405 příspěvků 16.08.18 10:18

Jak je stene stare?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama