Štěně snědlo čokoládový bonbón od Lindor

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
26316
2.11.21 09:00
@kemeny13 píše:
Tak to nevím, ale vážně se nepamatuju, že by mu po tom někdy něco bylo. A musím říct, že mi někdy sežral třeba kus tatranky. A jak jsem psala dožil se 17 téměř v plném zdraví.

Naše fenky si ani čokoládu nedají. Jednou se kokřice dostala k talíři cukroví a vyžrala si jen slepované a suché, co bylo s čokoládou to nechala být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26316
2.11.21 09:05
@Pocahonta píše:
Naše čuba jako psí puberťák (MMO) snědla 3/4 velkého čokoládového Mikuláše (dostala se do spižírny) a nic jí nebylo a to je jí teď 13 let. V té době jsem věděla, že čokoláda je pro psy toxická, ale popravdě mě ani nenapadlo veterináře zavolat…
Pro tvůj klid duše bych tam možná zavolala (je to mrňous).
Jinak trochu pro odlehčení - kvůli stravě jsem poprvé a naposledy veterináři volala, když mi před lety vykrámovala kabelku a sežrala platíčko hormonální antikoncepce :zed:

A jak to dopadlo? Já hledala co může způsobit silica gel. Taky se k němu dostala a žvýkala. Ale ten prý je v malém množství neškodný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2278
2.11.21 09:16

Můj 10 kg pes snědl jednou celou tabulku 70% čokolády. Bylo mu potom náramně dobře :D Taky jsme volali veterinářce v panice, ale bylo vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
2.11.21 11:38

Holky moc všem děkuji, nakonec jsem to nechala být a byla ráno v pořádku 🙂 děkuji moc všem. Příště si musím dávat větší pozor. Ona opravdu je schopná sežrat všechno co vidí 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat