Štěně žere svoje výkaly

357
16.9.21 09:44

Stene zere svoje vykaly

Ahoj. Poridili jsme si stenatko labrapudla. Jsou mu 4 mesice a mame s nim jeste hodne prace. Je to milacek, moc mily pejsek, ale… Vzdycky kdyz udela potrebu tak se snazi to sezrat. Snazime se to rychle posbirat a reknem ne. Nejde mi ted o to, ze to zere, o tom jsem se uz informovala ale mi to prijde extremne nechutne. Potom na nas zacina skakat a kousat a olizovat (snazime se naucit at to nedela ), svou kaka tlamou. Mame 3 deti a bojim se, ze proste nejak onemocni, to je prece :oops: nejsem nejaka extremni na cistotu ale s timhle se nejak neumim smirit. Je mi jasne, ze kdyz ma clovek psa tak proste takove veci se stanou. Jen by me zajimalo, jak dlouho trva nez se mu ta flora v tlame zas ocisti :D a mam si delat starosti? Nebo je to dobre na imunitu? :think: Je odcerveny, budeme delat pravidelne. Asi to jsou trochu hloupe otazky tak to prosim berte sportovne :roll: :lol: dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25347
16.9.21 09:47

Nikdy, je ti jasný, že jak vyleze ven na procházku, tak všude olíže třeba výkaly dalších psů? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9942
16.9.21 10:19

To je úplně normální :mrgreen: Musíte to prostě rychle uklízet :nevim: a časem z toho trochu vyroste - trochu:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6253
16.9.21 10:35

Učte ho na čištěni zubu pastou pro psy.Po takovem prohresku bych ihned zuby vycistila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
16.9.21 10:44

@gusica
Hele, ale pes si jazykem olizuje pinďoura, venku čmuchá po cizích čůránkách. Nechat žrát hovínka bych ho nenechala, ale stejně jeho líznutí prostě nechuťárna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2768
16.9.21 10:44

Naše to taky dělala,,,řešením bylo jen říkat fuj a hned to uklízet, prostě nedovolit. Ale samo, vždycky se to nepovedlo. Teď má 4 roky a už to nedělá, a ani si neumím uvědomit kdy přestala,,,ale trvalo to asi relativně dlouho. Jedinou útěchou mi bylo, že žrala jen svoje a ne cizí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ačkoliv si nedělám iluze co vše venku olízne, ale i tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat