Štěnice - jak je najít a co s nimy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 17:11
Štěnice jak je najít co s nimy?

Ahoj já nevim jestli jsem paranoidni ale mám strach ze stenic. :,( nikde sem nic zatim nenasla až dnes viz fotka. Ale nic víc. Já ani nemám peníze na hubení nevím co dělat mám dvě deti manžel furt v práci. Nikoho to nepokousalo akorat dcera má ted pár cervených flíčků. Co mám dělat sem psychicky vyřízená. :,( co mám dělat

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 17:21
@Anonymní píše:
Ahoj já nevim jestli jsem paranoidni ale mám strach ze stenic. :,( nikde sem nic zatim nenasla až dnes viz fotka. Ale nic víc. Já ani nemám peníze na hubení nevím co dělat mám dvě deti manžel furt v práci. Nikoho to nepokousalo akorat dcera má ted pár cervených flíčků. Co mám dělat sem psychicky vyřízená. :,( co mám dělat

Zavolat deratizatora. Nic jinyho nepomuze. Vylizaji jen za tmy. My je objevili v počátku, tak stacila jedna návštěva. A co nejdriv, nez se to rozleze vsude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 17:25
@Anonymní píše:
Zavolat deratizatora. Nic jinyho nepomuze. Vylizaji jen za tmy. My je objevili v počátku, tak stacila jedna návštěva. A co nejdriv, nez se to rozleze vsude.

A co to stálo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 17:29

A ješte co zvířátka máme jřečka rybičky pejska co s nimi :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 17:30
@Anonymní píše:
A co to stálo

My měli štěnice nedávno v bytě a stálo nás to 5 000,–. Doufám, že už se neobjeví. Naštěstí jsme to podchytili v začátku a moc jich tam nebylo. Prosím o zachování anonymity.

unuděná
Kelišová 5118 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 17:51

Chce to deratizatora, jasny pripad :? a pokud bydlite v byte a mate sousedy, pak i je upozornit, deratizace se musi provest i ve vsech prilehlych bytech.,jinak to mate hned zpet (lezou skvirama a stoupackama).My to podstoupili v pozici tech sousedu, nastesti jsme tam zadnou mrsku nemeli, ale stejne nam museli vystrikat vsechny postele, sedacku, skrine…

technicka:manzel je porad v praci a vy nemate penize na zakladni hygienicke opatreni?? :think:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 17:54

Stopro štěnice, včera už bylo pozdě!!! okamžitě volej, někdy stačí jeden zásah někdy tři, ceny jsou různé podle vel. bytu… nejsi v nájmu že by to šlo z fondu oprav?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 18:03

Pokud bydlíte v paneláku, oznam to domovníkovi. Pokud v nájmu, tak o likvidaci by se měl postarat majitel nebo na ní aspoň přispět, oznam mu to. Pokud jste v městském bytě, tak to řeší město. U nás stříkali celý panelák, zaplatilo se to z fondu oprav. A tchýně bydlí v městském bytě a tam jí to proplatilo to město. Hlavně to nenechávej být a jednej!

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 28.03.18 18:11

Zkus se podívat za obrazy a tak, rády se ukrývají tam a v noci vylézají.
Ale je to opravdu na deratizátora a oznámení ostatním obyvatelům.

Pady2
Kelišová 6509 příspěvků 28.03.18 18:58

Chtěla jsem poradit pasti, ale to je jen při podezření. Tady je to jisté. V drogeriích prodávají dýmovnice, ale nejsou tak dobré, jako u profesionálů. Na tom se nevyplatí šetřit. Pokud bydlíte v paneláku a ne ve svém domečku, mohou se Vám po čase vrátit od sousedů. Měla byste je varovat (mohly přijít od nich). Ale můžete si je přinést se sterým i novým nábytkem a pod…

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 28.03.18 19:01

Cena vystříkani je podle velikosti bytu, ale jestli jste panelak, jdi za domovnikem, musi se vystrikat minimalne celý vchod. Zaplati se to ze spolecnych peněz. My meli asi 3 postriky, nakonec jsem vyhodila gauč a byl klid. Za obrazem jsou, až když se premnozi. Jinak jsou v korpusu postele, uvnitř gauče. Zdrzuji se u člověka, vylezaji v noci, časně ráno. Kvuli postriku zakrýt akvarko a psa vzít sebou ven na pár hodin. Hlavne musite v tom byte zustat pres noc a delat návnadu, aby ty mrchy mely duvod vylézt a přešly pres postrik

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 28.03.18 19:03

Jo a nic z drogerie nedoporucuju, ztrata peněz. Obratte se na odbornika rovnou, ale nejdriv informujte toho domovnika, oni to zařídí pro celý vchod

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 19:57

@Doe_Jane nn byt je vlastní a už sem volala to je pech zítra mi upřesní kdy přijedou první 3200 s dph a možná druhý, už mi pán říkal my 6 h nebudem moc být doma psi dokonce 12h je to pech no estě říkal pořádný úklid vyhodit přebytečné malé krámy a technik mi pak doporučí co vyhodit až po deratizaci samozřejmě. N :zed: o mám podezření na jednoho souseda ale s tim nehne ani kdyby to měl nakázané soudem je to kramář :( njn nenadělám nic jen oznámim celá rudá SVJ… :zed:..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 20:01
@unuděná píše:
Chce to deratizatora, jasny pripad :? a pokud bydlite v byte a mate sousedy, pak i je upozornit, deratizace se musi provest i ve vsech prilehlych bytech.,jinak to mate hned zpet (lezou skvirama a stoupackama).My to podstoupili v pozici tech sousedu, nastesti jsme tam zadnou mrsku nemeli, ale stejne nam museli vystrikat vsechny postele, sedacku, skrine…technic­ka:manzel je porad v praci a vy nemate penize na zakladni hygienicke opatreni?? :think:

Ale joooo jen sem si myslela že ti stojí třeba 20.000,–

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 28.03.18 20:01

Ja platila za 2+1 asi 800,–
Do bytu i se psem jsem se mohla vrátit asi za 3 hodiny. Záleží co pouzije no…
Svj to zaplatilo za celý vchod a mne proplatili tu prvni navstevu, co jsem si platila

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama