Stěr z děložního čípku - co můžou zjistit?

Anonymní
11.7.13 11:06

Stěr z děložního čípku - co můžou zjistit?

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli některá nevíte, co můžou zjistit ze stěru z děložního čípku?
Volala mi sestra a říkala že si mám k doktorce přijít pro výsledky ze stěru. Že mi to musí říct osobně. Mám docela strach, protože vždycky když to bylo v pohodě, tak mi to sestra řekla do telefonu.
Jsem 8 měsíců po porodu, tak možná že to má souvislost s tím, k doktorce jdu až v pondělí, tak bych ráda věděla co to může být..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11341
11.7.13 11:21

Já jsem po porodu měla nález na čípku a taky jsem si tam musela osobně. Musím jezdit teď do CGOP na kliniku do Prahy. Mám tam nějaký změny, ale zatim s tim nic dělat nebudou. Jsem tam na pozorování a pak se uvidí. Mám za sebou nějaký testy a biopsii..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 11:29

Ahoj, mě takhle našli nějaké viry, které mohou způsobit i rakovinu děložního čípku. Byla jsem z toho vyjukaná jak něco, hned jsem se informovala jestli se mám nechat očkovat proti rakovinně děložního čípku, prý je pozdě, že by to již nepomohlo když je mám v těle. Byla jsem hrozně vynervovaná, že my vlastně něco takového zjistili, ale nic se dělat nedá, jen čekat, jestli se to projeví uplně. Tento nález jsem měla před 5-ti lety tzn v 19 letech. Poté jsem musela chodit na kontroly každý půl rok. Na další prohlídce jsem měla ten stejný nález. Mamka od nějaké známé zjistila že mi mohou pomoci nějaké přírodní tabletky, měli v obsahu něco z meruňek, prý to ničí rakovinotvorné zárodky ( teď si nevzpomenu přesně název ale určitě bych to dohledala). Moc jsem tomu nevěřila ale za pokus to stálo. Musím zaklepat ale od dobrání tabletek mám stěry v pořádku, nyní již nejsem tolik hlídána a chodím na prohlídky po roce.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.13 11:32

Tak děkuju :hug: i když nervy mám pořád :roll: asi tam pojedu zítra, do pondělí to asi nevydržím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.13 11:38

Tak jsem vyhledala ty tabletky je to - B17 APRICARC, opravdu doporučuji, snad vám to pomůže jako mne :*

• Nahlásit
  • Citovat
17099
11.7.13 11:39

Anonymní, mohla bys, prosím, zjistit název těch pomocných tablet?
Dost by mě to zajímalo, dík ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341

Neboj se… víš kolik ženskejch to dneska má? Hooodně a mám plno kamarádek s těma nálezama jako mám já (a žádná rakovinu nemá), mám to jako anonymní, ale ze začátku teprva a nestresuju se tím. Jsem ráda, že si mě hlídají a vím, že se s tím dá vždycky něco dělat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17099

Aha, díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu