Stěrač trošku hůře stírá - STK :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slečna97
Kecalka 168 příspěvků 11.08.19 22:01
Stěrač trošku hůře stírá - STK :/

Ahoj,
chci se zeptat vás ženy i muži :), kterým stěrač o trošku hůře stírál a prošli STK? :) :) byť s napomenutím :).
Stěrače jsem chtěla kupovat po zimě, protože v zimě se stejně vždycky jejich vlastnosti zhorší vůči mrazu či sněhu.. :( :(. Ano, stěrače jsou důležité, jelikož přechází se tak autonehodám, srážkám s čímkoliv :). Vím, o tom poučovat nemusíte, ale ono je přes ně vidět, ale stoprocentní to není. Projde to, nebo je lepší zakoupit stěrače nové??

Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 11.08.19 22:03

U mě nikdy stěrače na STK neřešili. Možná jenom koukli, jestli na autě jsou.

jege
Závislačka 3624 příspěvků 11.08.19 22:04

Několikrát osobně absolvovaná STK, bez úplatku a známosti, nikdo nikdy stěrače nezkoušel. A to je používám 3-5 let až do úplného roztrhání! 8)

NinaU.
Kecalka 403 příspěvků 11.08.19 22:04

@slečna97
Myslím že nám tohle nikdy nekontrolovali, snad možná jen přítomnost a jestli se hejbou. Ale my už několikrát poslali na technickou s autama mechanika, je to bez starostí a v klidu. Sama už bych tam nejela.

slečna97
Kecalka 168 příspěvků 11.08.19 22:07

@NinaU. jo, taky můj bratr posílal mechanika do STK, do které jezdí, ale teď má rodinu, a prostě se to nyní nehodí ;) ;). Takže tam musím osobně, díky holky, takže stěrač odškrnotu a neřešit.
@jege do roztrhání :mrgreen: :mrgreen:, tak to bych neriskovala. Ale škrtám toto nebudu tedy řešit. Když já všechno řeším, a moc čtu na netu, to se budu muset odnaučit.
I když je fakt, že bratr koupil drah stěrače přimo na své auto a stěrače od začátku skákají a dělají to co nemají, díky všem :mavam: :mavam:

Janli
Echt Kelišová 9905 příspěvků 11.08.19 22:21

Tak ten stěrač kup cestou na STK. Mechanik ti to tam za pěkný úsměv pomůže vyměnit a nemusíš se stresovat… :mrgreen:

sirikit
Vesmírná mluvilka 31364 příspěvků 11.08.19 22:25
@Petula306 píše:
U mě nikdy stěrače na STK neřešili. Možná jenom koukli, jestli na autě jsou.

Asi tak. Já letos vyrazila důležitě na STK sama 8), protože synek, který mi auto servisuje, nestíhal, a když jsem se vrátila i bez známosti a úplatku s technickou :andel:, mladej se jen podivil, že je tam nes.raly ani ty vylítlý airbagy. :think: :think: :mrgreen:

M_Vladim
Echt Kelišová 9633 příspěvků 11.08.19 22:50

To se většinou nezkoumá. Doporučuju promazat - prostříknout olejem kloub, kolem kterého se odklápí a párkrát obklopit a přiklopit. Občas to pomůže zvýšit přítlak. ;)

Váš příspěvek
Reklama