Sterilizace Jihlava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48820 příspěvků 07.02.19 17:54
Sterilizace Jihlava

Ahojky :mavam:
Má tu někdo zkušenost? Jakým způsobem ji dělají? Jestli je možné, aby ji udělali rovnou při císaři. A jak je to dneska s možností úhrady pojišťovnou?
Děkuji :kytka:

Reakce:
niky.surmanova
Kecalka 174 příspěvků 07.02.19 18:07

Nevím jak Jihlava,ale mě ve Šternberku dělali při 3 sekci a zdarma…musela jsem mít 14dni dopředu sepsanou zadost a při nástupu jsem to podepisovala ještě jednou…

Janli
Kelišová 7221 příspěvků 07.02.19 18:37

U druhé sekce ji dělají na pojišťovnu. Je nutné o ni zažádat předem, někde dva týdny, jinde měsíc. A lepší je nechat si odstranit vejcovody úplně, výrazně se tím sníží riziko rakoviny vaječníků.

AlenaPi
Stálice 68 příspěvků 07.02.19 19:15

Mela jsem druhy SC v Jihlave v cervenci 2018 (neplanovany, myslela jsem, ze budu rodit prirozene) a doktorka se me pri prijmu ptala, jestli jeste planujeme 3. Ze by mohla rovnou udelat sterilizaci. 8o Docela me vykolejila. Jeste mi nebylo 30, druhe dite a nepatrim k zadne z mensin (ktere si porizuji spoustu deti a stezi je zaopatri). Napadlo me, jestli si to proste nechtela vyzkouset. :lol:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >