Stesk po manželovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sally87
Povídálka 32 příspěvků 06.07.19 09:14
Stesk po manželovi

Ahoj ženy,
kdo má také teď manžela pryč? Můj přijíždí od pondělí za týden a moc se na něj těším. Stýská se mi po něm. Jak to máte vy ostatní? :D

Reakce:
Tinuvien
Nadpozemská drbna 25064 příspěvků 06.07.19 09:32

Taky mi bývá smutno, ale o to vřelejší je pak setkání. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 10:14

Můj manžel je pryč rok, během něhož jsme spolu byli na podzim týden a na jaře měsíc, myslela jsem že začátku že se zbláznim, teď jsem možná už otupela, ale hrozně moc mi chybí, hlavně to, probouzet se a usínat se s ním, sedět u jednoho stolu při večeři, přijít domů a vědět že je tam… :,(

Amelie30
Závislačka 3324 příspěvků 06.07.19 10:30

Tak po těch x letech, co jsme spolu, se těším, až vypadne z baráku a já mám klid. :lol: asi budu tady jediná :lol:

Sally87
Povídálka 32 příspěvků 06.07.19 10:34
@Anonymní píše:
Můj manžel je pryč rok, během něhož jsme spolu byli na podzim týden a na jaře měsíc, myslela jsem že začátku že se zbláznim, teď jsem možná už otupela, ale hrozně moc mi chybí, hlavně to, probouzet se a usínat se s ním, sedět u jednoho stolu při večeři, přijít domů a vědět že je tam… :,(

To mě je líto, jestli chceš, napiš mi do zprávy. Mužem pokecat.. :*

alun-ka
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 06.07.19 10:53

Můžu tě ujistit, že ne, povedlo se mi to po kolika letech, že je manžel služebně pryč a užívám si fakt každou minutu, nestýská se mi vůbec. V době mobilů a internetu to žádné odloučení není, dřív když se nedočkavě vyhlížely dopisy, nebo se honem honem, aby to moc nestálo řeklo pár slov v telefonní budce, to bylo něco jiného.

jipo
Závislačka 2795 příspěvků 06.07.19 13:13
@Sally87 píše:
Ahoj ženy,
kdo má také teď manžela pryč? Můj přijíždí od pondělí za týden a moc se na něj těším. Stýská se mi po něm. Jak to máte vy ostatní? :D

Sice nejsem žena, ale manželka včera večer odjela na dovolenou, a já ještě teď pořád slavím :mrgreen:

Sally87
Povídálka 32 příspěvků 06.07.19 14:06

@jipo kam odfrcela? :dance:

Majinka7
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 06.07.19 19:51

@Sally87 Me jezdi manzel za praci od pondeli do patku, nekdy to je vpohode, dokonce jsem rada, ze si odpocnu, ale pak se to otoci a hrozne se mi styzka, hlavne kdyz je doma treba cely tyden a pak je dum prazdny :( a nejhorsi je, kdyz se doma neco rozbije, bud si poradim sama nebo musim pockat az se vrati :nevim:

Váš příspěvek
Reklama