Štěstí běží okolo jen jednou!

rokris
3.8.15 00:20

Štěstí běží okolo jen jednou!

Je to pravda? Co myslíte? Potkalo vás partnerské štěstí i přesto, že víte, že jste si už jedno nechaly/i utéct? Nebo se vám podařilo chytnout za pačesy to jediné? Jak to podle vás je? :kytka:

Příspěvek upraven 03.08.15 v 00:25

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

82735
3.8.15 00:25
@rokris píše:
Je to pravda? Co myslíte? Potkalo Vás partnerské štěstí i přesto, že víte, že jste si už jedno nechali utéct? Nebo se vám podařilo chytnout za pačesy to jediné? Jak to podle vás je? :kytka:

Teda holka 8o počkám do zejtřka :mrgreen: už je na přemešlení moc pozdě :nevim: :mavam: a třeba se za chvíli s chlapem usmíříme a vylíčím ti to v růžovejch barvách :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
3.8.15 00:27

@Anna766 Tak držím palce! Bude dobře. :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
8816
3.8.15 00:27

Nevím.
Jsem spokojena. Jak bych mela vedet, ze mi štěstí uteklo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
3.8.15 00:29

Hm, dobrá otázka! :potlesk: Před pár lety bych řekla, že už jsem čapla, držím a nepustím. Jenže pak se život obrátil naruby, ze štěstí se staly jenom utrápený časy a chytala jsem znovu. Začala jsem věřit, že chycením neštěstí se dost naučím a příště už si vyberu líp. Vlastně takový štěstí v neštěstí :D Tak jsem si vybrala znovu a pevně věřím, že tentokráte mnohem líp :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
3.8.15 00:31

@Loki01 No, tak jasně. :kytka: Ono je to spíš o tom, že někdy člověk s odstupem ví, že si ho nechal utéct. Tak jestli to štěstí běží víckrát. :)

• Nahlásit
  • Citovat
rokris
3.8.15 00:33

@Kacise Gratulace a ať to tak je. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3.8.15 00:34
@rokris píše:
@Loki01 No, tak jasně. :kytka: Ono je to spíš o tom, že někdy člověk s odstupem ví, že si ho nechal utéct. Tak jestli to štěstí běží víckrát. :)

No jo, ale když to jedno štěstí uteče, tak se na to můžeš koukat i z pohledu, že to štěstí nebylo - protože partnerské štěstí by přece vydrželo, ne?
Na to se dá koukat z více pohledů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8816
3.8.15 00:40

@rokris
Já myslim ze člověk asi nikdy neví.
Ja ale nevěřím na osud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris

@levandule23 No, už jsem to tu podobně psala. Myslím, když zpětně víš, že byla chyba, žes třeba něco dostatečně necenila a dotyčného se nedržela. Tak jestli dostaneš novou šanci na toho, kdo by Tě na rukou nosil. :D

• Nahlásit
  • Citovat
1032

Dík :kytka:
Neřekla bych, že jsem zrovna optimista, ale vlastně tomu věřím, že to běží víckrát. Nebo spíš věřím tomu, že je to na člověku, jestli po tom „šáhne“, nebo nechá být. Nebo se třeba poučí a šáhne lepším směrem. Když budu x let dřepat doma v koutku, asi mě to štěstí potká jen těžko, než když pro to něco udělám. A taky nezapomínat na následnou péči o ten úlovek, to mi kolikrát přijde jako důvod, že štěstí uteklo. Ale je pravda, že život je občas zlej a nespravedlivej, to bezesporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 00:44
@rokris píše:
@levandule23 No, už jsem to tu podobně psala. Myslím, když zpětně víš, že byla chyba, žes třeba něco dostatečně necenila a dotyčného se nedržela. Tak jestli dostaneš novou šanci na toho, kdo by Tě na rukou nosil. :D

Myslím si, že jo :) ale doufám, že to nikdy nebudu muset ověřovat :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
3.8.15 01:00
@levandule23 píše:
Myslím si, že jo :) ale doufám, že to nikdy nebudu muset ověřovat :nevim: :lol:
:D
  • Nahlásit
  • Citovat
LenkaNov
3.8.15 01:31
@rokris píše:
Je to pravda? Co myslíte? Potkalo vás partnerské štěstí i přesto, že víte, že jste si už jedno nechaly/i utéct? Nebo se vám podařilo chytnout za pačesy to jediné? Jak to podle vás je? :kytka:Příspěvek upraven 03.08.15 v 00:25

Hned mě napadl tenhle citát, se kterým se ztotožňuji: „Lidem se téměř nikdy nedaří být šťastní, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost růžovější, než bude.“ (M. Pagnol)

• Citovat
  • Upravit
1289
3.8.15 01:32

Podle meho je to jakasi romanticka deluze - ta jedna jedina spravna laska… neverim na to, nedava to biologicky smysl :mrgreen: :mrgreen: proste si myslim, ze existuje spousta kompatibilnich partneru, a proste holt ten, ktery je zrovna ve spravnou chvili na spravnem miste, je zrovna „ten pravy“ a pak je jen na tech dvema, jestli na tom budou pracovat a nebo ne.
Ale takove to honeni minulosti - mela jsem si vzit Honzu misto Jardy, na to fakt nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama