Stěžovali byste si na chování sestry?

1119
6.4.17 03:01

Stěžovali byste si na chování sestry?

Zdravím.

Jsem třetí den po třetím CS v porodnici. Bohužel nebyl volný nadstandardní pokoj, proto musim být na normálním. Včera mi odešla odpoledne domů fajn spolubydlící, takže jsem tu měla volnou postel. Hodinu po půlnoci sem bez zaklepání a jakéhokoli pozdravu vtrhla sestra z šestinedělí a rovnou mě ještě polospici seřvala, že jsem jim ukradla věci z vedlejšího stolku. Vůbec jsem nechápala, která bije, až pak mi to došlo a ohradila jsem se, že fakt nemám zapotřebí krást jednorázové vložky, plastový tácek a skleničku na pití a že to nejspíš zapomněla donést sestřička, co stlala postel po předchozí mamince. Na to tu začla nadávat po pokoji, že teda fajn, když to tvrdím, a jak k tomu ona přijde, že při své noční směně musí jít ještě jednou přes celou chodbu a zpět.

Vím, že mám splasene hormony, navic po cs pozdní nastup laktace a syn je urvany, jak ma malo mlika, takze skoro nespí..ale to, že si vůbec dovolila mě nařknout z krádeže mě fakt rozhodilo. Stěžovali byste si, nebo to nechali plavat? Potřebuji nezaujatý pohled.

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.4.17 04:02

Plavat bych to rozhodně nenechala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
6.4.17 05:08

Rekla bych to te sestře. Nikam „vejš“ bych to nehnala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 05:50
@ProfZav píše:
Rekla bych to te sestře. Nikam „vejš“ bych to nehnala.

Taky bych ji dala příležitost omluvit se…

Gratuluji k děťátku a snad se brzy rozkojíš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
6.4.17 05:58

@katyna1984 Rozhodne bych si stezovala prinejmensim vrchni sestre nebo primari, I kdyz oni drzi pri sobe, protoze jsou takovy vetsinou vsichni, myslim neprijemny.Oni si mysli ze si muzou dovolit vsechno. Strasne unaveny jsou z toho piti kafe na sesterne.Ja bych jim ukazala jak vypada prace. Lopatu do ruky a desitku na vyplatu, to by je preslo vyrvavat jak maji malo penez a moc prace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
6.4.17 06:08

Ke mě se před porodem chovali podobně, dokonce mi nadávala, že jí otravuju, když jsem za ní přišla, že mám bolesti. Bohužel jsem měla jiné starosti než si stěžovat. Ale určitě bych to být tebou nenechala být!!řekni to alespoň vrchní sestře..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
6.4.17 06:18
@TomyTomy píše:
@katyna1984 Rozhodne bych si stezovala prinejmensim vrchni sestre nebo primari, I kdyz oni drzi pri sobe, protoze jsou takovy vetsinou vsichni, myslim neprijemny.Oni si mysli ze si muzou dovolit vsechno. Strasne unaveny jsou z toho piti kafe na sesterne.Ja bych jim ukazala jak vypada prace. Lopatu do ruky a desitku na vyplatu, to by je preslo vyrvavat jak maji malo penez a moc prace.

8o Tys to nekdy delala? Ja teda ne a nikdy bych si nedovolila praci, kterou osobne neznam, takhle degradovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3938
6.4.17 06:53
@TomyTomy píše:
@katyna1984 Rozhodne bych si stezovala prinejmensim vrchni sestre nebo primari, I kdyz oni drzi pri sobe, protoze jsou takovy vetsinou vsichni, myslim neprijemny.Oni si mysli ze si muzou dovolit vsechno. Strasne unaveny jsou z toho piti kafe na sesterne.Ja bych jim ukazala jak vypada prace. Lopatu do ruky a desitku na vyplatu, to by je preslo vyrvavat jak maji malo penez a moc prace.

jsem zdravotni sestra a nevis o cem mluvis. Skoda, ze si jeden mesic nemuzes vyzkoušet nekde na interne ci Ldnce. Nebo rovnou na onkologii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48719
6.4.17 06:56

@katyna1984 ano řešila, jinak si bude mysle že její chování je ok :jazyk:. Hned při vizitě bych se zeptala jestli takové chování je na jejich oddělení běžné :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
6.4.17 07:04

Pokud bych to zvládla (a nerospakala se:()) tak ano, řekla ybch o jejím chování vrchní sestře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
6.4.17 07:12

@katyna1984 pokud opravdu řekla, že jsi to ukradla, tak bych si to nenechala líbit…

A to, že některé povolání není jen leháro u kafe ještě neznamená, že se sestra může chovat takhle… i kdyby měla na hrbu dvacet ležáků na LDN, tak by se měla chovat k pacientům slušně a ne sprostě a urážlivě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3938
6.4.17 07:14

Kdybych měla po císaři sílu, tak bych si stěžovala. Ale asi jen ústně staniční sestře. Prostě, ano, stěžuj si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
6.4.17 07:26
@TomyTomy píše:

Taky se mohly porodnice rovnou zrušit ne? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 07:28

Stěžovala bych si určitě, takový chování je nepřijatelné. I kdyby byla unavená jak prase, tak nemá právo se takhle chovat.
Všechny sestry pracují v zápřahu, ale některé se chovají slušně a některé ne, takže o tom pracovním zatížení to není, je to o člověku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
6.4.17 07:29

A asi bych si postěžovala na malé vizitě, že se ti stala taková nepříjemnost a máš potřebu se k tomu vyjádřit, že se tě to nespravedlivé nařčení dotklo…je možné, že nejsi první ke komu si tato sestra své chování dovolila, ale můžeš být poslední…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama