Stěžuje si na mě své matce

Anonymní
5.3.21 17:03

Stěžuje si na mě své matce

Hezké odpoledne všem,
jsem trochu unavená a rozladěná… Žijeme spolu s přítelem 3 měsíce - on se nastěhoval ke mně. Ze začátku vše fajn, jsme na home office, takže stále spolu, což asi není ten problém, ale…zjistila jsem (přes otevřený ntb, aniž bych chtěla), že si na mě neustále stěžuje své matce. Dělal mi dost naschválů, měli jsme problémy s jeho nedořešenou minulostí. Teď ano, přiznávám, já se v létě rozešla s ex, bohužel se to vše táhlo, on na tom nebyl psychicky nejlíp a hypotéku a byt jsme začali řešit až v lisotpadu. A navíc tu po něm v bytě zbylo pár věcí. Protože on odešel bydlet ke svému tátovi, kde má všci v krabicích a není tam pro něj ani pořádně místo a mně nechal byt i psa. Nicméně doma: peru, skládám prádlo, myju koupelnu, záchod, v 90% vařím, převlékám postel, luxuje a vytírá robot, ale já řeším všechno okolo bytu, revize, schůze apod. Do toho teď ještě složitě (blbá smlouva) řeším přepis hypotéky jen na mě + vyplacení partnera + rozbitou motorku a opravdu těch starostí nemám málo.
A on si stěžuje své matce, že se nestarám o to, že máme ve špajzu molu. Že na všechno kašlu (v jeho očích) - že mi 10× musel připomenout, at mu napíšu v němčině email na jeho reklamaci (neumí německy). Já tma psala a volala, ale nikdo nereagoval, myslela jsem, že mi najde alespoň kontakt, kde to teda eskalovat. On mé věci taky neřeší. Já mu řekla, ať ve volném čase prosím ten špajz vyndá a probere. Nic. Já to prostě teď nestačím, sednu si v 8 večer a to je ještě brzo, někdy i déle. Všechno tohle ví a vidí. Příspěvek na bydlení za únor mi poslal dnes. Jenže nic z toho už matce neřekne. A pak je logické, že vypadám já jako trubka. Já pracuji jako vedoucí projektu, mám hodně schuzek, práce, zodpovednosti, ale přes den makám, abych v 5 zaklapla ntb a šla dělat dál. On vstane v 9, půl 10 (já po 7) a jde v klidku pomalounku pracovat - čučí do mobilu furt a pak vypíná počítač v 22:30. A jde se umýt. A diví se, že já v 11 vytuhnu u filmu, že to dýl nedám. Včera jsem byla hodinu a půl ve vaně, on zrovna nemusel pracovat do noci (po měsíci třeba) a strašně se naštvla, že jsem se na něj vykašlala a byla ve vaně takhle dlouho. Jenže já si dělala prostě manikuru, pedikuru, masku, prostě komplet jednou za čas nějakou péči a relax.
Jsem unavená, v očích jeho mámy jsem šmudla, co neumí nakupovat potraviny, nestará se o moly a nepíše synkovi emaily v němčině, ale já mám fakt po nos všech starostí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.3.21 17:05

Ještě dodám - on nikdy nebydlel sám, jen s rodiči, já bydlím sama už 6 let (je nám oběma 26)

• Citovat
  • Nahlásit
7777
5.3.21 17:06

Poslala bych ho ať si jde bydlet k mamince když se mu bydlení s tebou nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25982
5.3.21 17:08

Kopla bych ho do zadku, nechápu proč doma děláš jen ty vše a on nic. Měl by sice chlapec uvědomit, že už není v mamahotelu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
5.3.21 17:09

Pošli ho k mamince a budes mit klid…sam je netáhlo, co doma nic neudělá a jeste vysira?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 17:09

Strašně mě to mrzí, protože bývalý kolem mě skákal a neřekl by křivého slova. Zařídil vše. A teď? Vařím, snažím se a nakonec jsem špatná, protože se mi třeba něco zkazím v lednici, nestihnu do zdělat. Za jídlo utratíme hrozně, on toho nakoupí mraky…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 17:10

Jo abych nekřivdila. Vyčistil filtr od myčky, když nejela. To jsem už odmítla dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
25982
5.3.21 17:11
@Anonymní píše:
Strašně mě to mrzí, protože bývalý kolem mě skákal a neřekl by křivého slova. Zařídil vše. A teď? Vařím, snažím se a nakonec jsem špatná, protože se mi třeba něco zkazím v lednici, nestihnu do zdělat. Za jídlo utratíme hrozně, on toho nakoupí mraky…

Jak se mi, snad se NAM skazí v lednici. Nehraj si na dokonalou hospodyňku, to se nikdy nevyplácí. A už vůbec ne u chlapa co si pak na vše stěžuje mamince

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4659
5.3.21 17:12

A řešila jsi s ním, proč o vás s matkou debatuje? To on sám nebo výzvědy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 17:14
@dedrichov píše:
A řešila jsi s ním, proč o vás s matkou debatuje? To on sám nebo výzvědy?

On sám - říká ji úplně, ale úplně všechno…
Hádali jsme se a já mu řekla, ze dokud si nevyřeší minulost, tak si dáme pauzu, ať se klidně sbalí.
A on z toho byl fakt špatnej. A pak píše, ze pokud to řeknu znovu, tak to udělá a už nepřijde. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7777
5.3.21 17:15

No prostě byl zvyklej na mamahotel. Takže bych jasné nastavila pravidla jak budete fungovat, nebo čau.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
5.3.21 17:15

To je od něj dost hloupé a nevyzrálé chování.

Nemyslím tím jen to, že by se měl podílet na domácích pracích, ale i to, že si stěžuje mamince. Vždycky jsem své rodině říkala o svých partnerech jen to hezké, dokud jsme byli spolu, to už fakt musel být velký problém abych jim o tom řekla a spíš se to dělo a až po rozchodu. Ale díky tomu moje rodina měla mé partnery vždy ráda a velice to ulehčovalo společné fungování.

Co se tvé domácnosti týká, měli byste si rozdělit práce a podílet se na nich rovným dílem, pokud oba máte podobně časově náročná zaměstnání. Lepší je vyjasnit si toto co nejdříve, než se to zajede blbě. Promluvte si o tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9548
5.3.21 17:17

K čemu ti je takový maman, on si myslí, že mamahotel bude pokračovat a se sexuálními službami navíc.
Nechápu, co tě vůbec nutí s někým takovým být, i kdyby nebylo těch stížností mamince, vždyť máš doma a jedno dítě navíc. A ještě mu navíc nemůžeš poručit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7339
5.3.21 17:24

Promin, ale myslim si, ze takoveho ubozaka nepotrebujes.
Znis jako schopna sikovna zenska, tak mi vysvetli, proc tak rychle po rozchodu sis k sobe nakvartyrovala tohle?
Vykopni ho, uzivej si svobody a pockej, az se objevi nekdo lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
5.3.21 17:24

Zdravím, mamanci nikdy nedělají dobrotu! Vždycky to bude ona na prvním místě, ona za Vás bude rozhodovat, k ni se půjde vyplakat, postezovat a hlavně když mas třeba s někým takovým rodinu, bude poslouchat rady své matky než tebe a bude ti kecat do života pořad, protože mamanek na ni vždycky dá. Z mé několikaleté zkušenosti, která díky bohu nedopadla svatbou a dětmi ti radím ruce pryč! Pokud se chová takhle, lepší to nebude!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat