Reklama

Stíháte sledovat "politický kolotoč"?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 14.04.11 18:25
Stíháte sledovat "politický kolotoč"??

Ahoj všichni. :mavam:
Zajímalo by mě, jak jste schopni či ochotni sledovat politickou situaci na mateřské dovolené ( případně všichni na emiminu..)
Přiznám se, že po volbách jsem upadla do letargie, kdy jsem očekávala konečně klid..
Vím, že proběhlo pár kauz ( médii podávaných jako skandální), ale nijak jsem se nevzrušovala, páč jsem vyškolená, že nemá smysl se rozčilovat, protože je to stranicky tak fifty fifty..Navíc pravda vždycky bude někde mimo média a naše lidové masy..
Bohužel dnes je situace taková, že i byť jen titulky v denících mi nahánějí hrůzu a já zjištuji, že není žádný KLID a všechno je v háji.. :cry:
Proto se ptám - stále se ještě zajímáte, stále víte do podrobností co se děje - kdo, kdy , proč, jak, za co???
Já už ne.. 8-o :nevim: Prostě je to nad moje síly ..
Děkuji za postřehy..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

PetkaK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.11 18:27

Mám skoro celý den puštěnou CT24, takže relativně stíhám, ale teď už je v tom takový zmatek, že by se v tom prase nevyznalo :nevim:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 14.04.11 18:30

Já jen zírám :twisted: , vůbec nezvládám kdo koho sleduje, kde kdo koho uplatil a jsem šťastná, že nepatřím mezi voliče VV :think: to bych byla hoooodně zklamaná :nevim:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 14.04.11 18:31

Já jsem zjistila, že mě už to ani nezajímá :oops: Není to nic k chlubení, ale je to bohužel tak… :nevim: Dyť je to furt dokola :roll:

Spíš mi přijde, že je důvod ke vzrušení, když se nic neděje :lol: :lol: :lol:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 14.04.11 18:31

Já také nejsem véčko..Doted jsem si myslela, že je to sympatická strana a nekonec se dozvím ,že je to firma :mrgreen: :mrgreen:

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 14.04.11 18:33

To co se děje tžeba ted kolem Kočí jsem se snažila „přebrat“ ale už mi z toho jde hlava kolem.....

kdo co a proč a za co a za kolik a kde a komu…neeee nestíhám

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 14.04.11 18:47

Liz - já s epřiznám, že to odmítám sledovat, jsem zhnusená, otrávená, z těch jejich čachrů je mi na :poblion:

Nic na tom nezměním a svých starostí mám teda opravdu, ale opravdu :mrgreen: dost.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 14.04.11 18:48

Takže nakonec to možná sledují jen novináři :mrgreen:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 14.04.11 18:52

Tak že začátku jsem taky měla zapnutý ČT24, ale teď jsem z toho jelen. Co jsem třeba četla na Novinkách už se ani nesnažím pochopit. Jako tu Kočí někdo nahrál a ona věděla, že se to nahrává, tak záměrně lhala 8-o No tyyyy kráso, tohle mi teda hlava nebere :roll: :roll: :roll: a dál už jsem ztracena v překladu :mrgreen:

LeaZbrna
Závislačka 3576 příspěvků 14.04.11 18:54

Nechapu nic :nevim: :mrgreen:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 14.04.11 18:58
Lizbeth píše:
Já také nejsem véčko..Doted jsem si myslela, že je to sympatická strana a nekonec se dozvím ,že je to firma :mrgreen: :mrgreen:

No véčka jsem nakonec z nouze volila :oops: . Kámoška dělá na min. školství a tvrdí, že Dobeš je fakt největší pitomec, co zažila, tudíž toho bych vyhodila, strana nestrana. Prej nejlepší ministr školství byl Liška. Jako zas na omluvu VV - Bárta Kočí sice dal úplatek, ale vypadá to, že ze svýho (nebo to předem nějak nenápadně ukradl) normálně se dohazujou předražené státní zakázky :mrgreen: Fakt by mě děsně nasralo, jestli budou předčasný volby, páč bych zas nevěděla koho volit. :zed:

S.maya
Závislačka 4286 příspěvků 14.04.11 19:03
Lizbeth píše:
Bohužel dnes je situace taková, že i byť jen titulky v denících mi nahánějí hrůzu a já zjištuji, že není žádný KLID a všechno je v háji.. :cry:

Buď ráda, že tu není taková politická situace jak v Lýbii :lol:

Mě to hrůzu vůbec nenahání, spíš mi je z toho špatně…ale nesleduju to..už je toho moc :poblion:

bertík28
Echt Kelišová 9079 příspěvků 14.04.11 19:09

Pravidelně sleduji zprávy na primě a pokaždý si říkám, že se na to další den koukat nebudu.
Teď jsem koukala a hned mě nasr… Chtějí snížit rodičovskou ze 7600,– na 7100,–. Za chvíli nebudem dostávat nic. A dvouletou chtějí zvýšit. Ty blbci nemyslejí na malé děti co je pro ně dobré. Zavedou zase jesle. Já osobně si nedokážu představit, že by jsem malou dala ve dvou letech do jeslí.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 14.04.11 19:15

Já to vůbec nechápu. Kdyby jste někdo věděl o nějakém souhrnu, kde je polopaticky vysvětlené, kdo, co, s kým, proč, za kolik, tak to sem dejte :mrgreen:

Ali88
Kelišová 5911 příspěvků 14.04.11 19:19

zrovna dnes jsem na to myslela, když jsem pročítala kauzu kolem kočí
myslím, že se to nedá vůbec sledovat a pravda je taková, že je to všechno jen divadlo pro lidi, jako obvykle. prostě se perou o koryto a dneseme to jen my. sníží platy, mateřské, důchody, zruší porodné a přídavky, zvýší odvody, zruší nebo sloučí spoustu škol, sníží stavy policistů a lékařů a my budeme chudí, hloupí a nemocní a s prominutím se z toho posereme
hlavně že oni vydělávají miliony, ale kde má brát prachy mamina se dvěma dětma na rodičáku, když z toho nezaplatí ani nájem…
tohle není na diskusi, ani na revoluci.. jestli se někdo přidá, já jdu zvonit klíčema hned a klidně i z okna někoho vyhodím. nic jiného si nezaslouží :poblion:

tak jsem si ulevila.. díky za toto téma :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >