Štíhlá stehna

Anonymní
10.5.20 09:39

štíhlá stehna

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. nedaří se mi zhubnout stehna chtěla jsem na nich ubrat 2-3cm a vůbec nic. mam nízkosacharidovou dietu. nemáte nějaké tipy na cviky na štíhle stehna aby to už začalo hubnout?

pro info tu dietu mám už 3 měsíce a ani jeden cm není z těch stehen dole nejspíš dělám špatné cviky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24523
10.5.20 09:49

A co delas za cviky? Me na stehna a zadek nejvic zabraly drepy a vypady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
10.5.20 09:54

A jinak ztrácíš cm v kterých partiích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 10:03

@Ou právě že strašne moc ztrácím na prsou tam mám už dole 4cm

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 10:04

@Kriss Tina dřepy a unožování a to cvičím i 6× týdně

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17986
10.5.20 10:10
@Anonymní píše:
@Ou právě že strašne moc ztrácím na prsou tam mám už dole 4cm

A co ostatní hodnoty, zejména pas?

Chodíš na in-body nebo nějaké jiné měření, jestli ztrácíš tuk a nebo vodu a svaly?

Kolik máš BMR, kolik je tvůj denní příjem a jak teda máš rozložené sacharidy/tuky/bílkoviny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17194
10.5.20 10:14

Kdyz jsem chodila do fitka, nikdy mi trenerka nekombinovala drepy a vypady. Vzdy do planu vybrala jen jedno. Pry kdyz se to cvici soucasne, tak se buduje komplet svalova hmota a stehna nehubnou a neformuji se.
Staci 3 serie po 10. Mesic drepy, mesic vypady. Zabralo to, tak na tom mozna neco bude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 10:15

@cecetka
a po jaké době si zhubla aspoŇ jeden cm?

• Citovat
  • Nahlásit
8483
10.5.20 10:27
@cecetka píše:
Kdyz jsem chodila do fitka, nikdy mi trenerka nekombinovala drepy a vypady. Vzdy do planu vybrala jen jedno. Pry kdyz se to cvici soucasne, tak se buduje komplet svalova hmota a stehna nehubnou a neformuji se.
Staci 3 serie po 10. Mesic drepy, mesic vypady. Zabralo to, tak na tom mozna neco bude :nevim:

pořád stejný počet opakování? nenavyšuje se?
jak je to s během? po něm stehna udělají co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
10.5.20 10:29

Tím že jsi na low-carb, tak je totiž docela dobře možné, že ztrácíš hlavně vodu, ne tuk. Klíčovou známkou že hubneš správně, tedy spaluješ přebytečný tuk je právě úbytek objemu břicha.

Prsa umí vody zadržovat hodně, takže tam ty cm nejsou úplně odpovídající. Proto někomu umí „vyrůst a zase se zmenšit“ během menstruačního cyklu.

Ideální by bylo chodit na in-body a kontrolovat to. Zároveň je možné, že tvému metabolismus nemusí low-carb vyhovovat, nebo potřebuješ přidat tuk a bílkoviny, nebo tak něco. To ale v tuhle chvíli nelze radit konkrétně, protože si napsala málo informací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 10:32

@Ou v pase mám 56cm

• Citovat
  • Nahlásit
4279
10.5.20 10:33
@Anonymní píše:
@Ou v pase mám 56cm

Tak, že jsi anorekticka… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
10.5.20 10:40
@Anonymní píše:
@Ou v pase mám 56cm

Aha, takže tím pádem nic shazovat nemůžeš, protože kde nic není, dieta nebere.

A ten low-carb bude ve skutečnosti hladovka.

Je velmi pravděpodobné, že opravdu trpíš poruchou příjmu potravy. Zejména pokud nesnášíš sebe sama, to jak vypadáš, připadáš si tlustá a máš pocit, že musíš zhubnout, že pak bude něco lepší.

No nebude, pak tě PPP bude nutit hubnout ještě víc.

CEstou ven je přiznat si to a smířit se s tím, že PPP není kámoška, že tě nechrání a že ti fakt nedává pocit kontroly v tom chaosu všude kolem.

A vstoupit do psychoterapie a učit se přijímat sebe sama a mít se ráda a nejspíš i nějakou dobu užívat antidepresiva. Plus jíst tak, aby si svoje tělo pomalu nezabíjela - což děláš teď, ale aby si mu dávala to co potřebuje a ono bylo zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
10.5.20 10:44

Vlož sem fotku postavy, klidně bez hlavy, ať můžeme posoudit, zda je vůbec třeba něco zhubnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
10.5.20 10:45
@Beckyttine5 píše:
Vlož sem fotku postavy, klidně bez hlavy, ať můžeme posoudit, zda je vůbec třeba něco zhubnout

s pasem 56 cm?

Není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat