Stihnu plastiku prsou před dovolenou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malefic
Kecalka 177 příspěvků 08.04.18 20:05
stihnu plastiku prsou před dovolenou?

Ahoj mamči, myslíte, že kdybych se ted co nejdříve objednala na konzultaci ohledne plastiky prsou, budu už na konci července schopná odcestovat k moři : Jsem z ostravy, začínam teprve hledat, ale jsem už sto pro rozhodnutá. už se na ty sáčky od omačky nemužu dívat. jde mi o to, aby už to alespon nebolelo,,a mohla si třeba sednout k vodě. a na slunce jsem neplavec, :-D máte prosím zkušenosti? děkuji Lucka

Reakce:

karkarka
Závislačka 2659 příspěvků 09.04.18 06:11

Spis to nestihnes. u kvalitních chirurgu jsou dlouhe i obednaci doby na konzultaci.plus jeste doba nez pujdes na operaci a po operaci taky budes nejaky cas potrebovat na rekonvalescenci.

The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 09.04.18 07:36

Už jsem ti odpovídala pod obnovené téma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >