Reklama

Stimulace a odběr krevní plazmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 21:37
Stimulace a odběr krevní plazmy

Právě podstupuji stimulaci a cca za 10 dní jdu na odběr vajíček. Chci se zeptat, jestli si myslite, že je problém jít během stimulace na odběr plazmy, kam chodím pravidelně. Po odběru je mi jasné, že určitě několik měsíců ne, ale zajímá mě to během té stimulace.

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48332 příspěvků 21.01.18 21:39

Ne

ugluk
Hvězda diskuse 42597 příspěvků 21.01.18 21:57

Stimulace je záhul. Odběr vajíček v narkóze je pro tělo taky záhul. Potřebuješ být v top kondici, ne se čímkoliv oslabovat. Někdo řeší, zda budou vajíčka dost kvalitní, když má rýmu nebo vezme paralen… Nevím, zda jdeš pro vlastní potřebu nebo jako dárkyně, ale v prvém případě ber ohled na své tělo připravující se na těhotenství, ve druhém si v klidu počkej, až budeš v plné kondici (což netrvá měsíce). V případě nejistoty konzultuj jak tam, kde stimuluješ, tak tam, kde daruješ plazmu, ale velmi pochybuji, že by ti to kterákoliv strana posvětila.

Janli
Kelišová 5642 příspěvků 9 inzerátů 21.01.18 21:57

To v žádném případě. Nechovej se jako poblázněný altruista. Jeden odběr plazmy svět nespasí. S podobnými aktivitami jsi měla skončit dávno před plánováním těhotenství. Proč si zbytečně oslabuješ tělo? Navíc bude nadupaná hormony.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 21.01.18 23:52

Plazmu darovat chodim a ne, v teto situaci bych určitě nešla, můžeš ohrozit sebe i případného příjemce. Pokud vám nejde Mimi přirozenou cestou, měla bys své tělo co nejvíce šetřit, abyste měli vyšší šanci uspět…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >