Stimulace a odběr krevní plazmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 21:37
Stimulace a odběr krevní plazmy

Právě podstupuji stimulaci a cca za 10 dní jdu na odběr vajíček. Chci se zeptat, jestli si myslite, že je problém jít během stimulace na odběr plazmy, kam chodím pravidelně. Po odběru je mi jasné, že určitě několik měsíců ne, ale zajímá mě to během té stimulace.

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47277 příspěvků 21.01.18 21:39

Ne

ugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 21.01.18 21:57

Stimulace je záhul. Odběr vajíček v narkóze je pro tělo taky záhul. Potřebuješ být v top kondici, ne se čímkoliv oslabovat. Někdo řeší, zda budou vajíčka dost kvalitní, když má rýmu nebo vezme paralen… Nevím, zda jdeš pro vlastní potřebu nebo jako dárkyně, ale v prvém případě ber ohled na své tělo připravující se na těhotenství, ve druhém si v klidu počkej, až budeš v plné kondici (což netrvá měsíce). V případě nejistoty konzultuj jak tam, kde stimuluješ, tak tam, kde daruješ plazmu, ale velmi pochybuji, že by ti to kterákoliv strana posvětila.

Janli
Závislačka 4990 příspěvků 21.01.18 21:57

To v žádném případě. Nechovej se jako poblázněný altruista. Jeden odběr plazmy svět nespasí. S podobnými aktivitami jsi měla skončit dávno před plánováním těhotenství. Proč si zbytečně oslabuješ tělo? Navíc bude nadupaná hormony.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2266 příspěvků 21.01.18 23:52

Plazmu darovat chodim a ne, v teto situaci bych určitě nešla, můžeš ohrozit sebe i případného příjemce. Pokud vám nejde Mimi přirozenou cestou, měla bys své tělo co nejvíce šetřit, abyste měli vyšší šanci uspět…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama