Stimulace IVF- malé folikuly. Mám šanci?

524
18.5.20 17:58

Stimulace IVF- malé folikuly. Mám šanci?

Ahooj holky, dneska jsem byla 7DC na kontrolním UTZ, stimuluji Pergoverisem (125 jednotek) a paní doktorka říkala že mám 16 folikulů, dávku tedy nechala stejnou, ale říkala že folikuly jsou malé, že rostou pomalu. Tak mě dost vyděsila a bojím se co dál. Za 2 dny jdu na další UTZ, myslíte že dorostou? Máte někdo zkušenost prosím? :( Sliznice je prý krásná 7,2mm. Co si o tom myslíte? Mám šanci? :( Děkuju holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4880
18.5.20 18:12

@Adri56 A jak jsou velké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
18.5.20 18:14

@kaiserin Myslím že říkala něco málo přes 7mm ale právě si nejsem jistá, budu si tam muset zítra zavolat nebo zeptat se ve středu na kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
18.5.20 18:31

Ahoj, ja stimulovala Gonalem a mela jsem taky 125jednotek a na ultrazvuku bylo 6 mini folikulu. Byla jsem z toho uplne psychicky v haji, ale doktorka mi to zvedla na 225jednotek a z odberu bylo 11vajicek, 8 oplodneno a patyho dne se dozila 4 embrya top kvality :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10405
18.5.20 18:32

To je snad na 7 DC normální velikost ne? Vždyť rostou 2mm za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4880
18.5.20 18:32

@Adri56 Já myslím, že to ještě ztracené není :) Jen se divím, že nezvýšili dávku, já když jsem měla stimulaci, kde to moc nereagovalo, tak mi dávky právě navyšovali (ale už přesně nevím velikost a jestli to bylo už na tom prvním UZ) Ale zas takový odborník nejsem. Každopádně to určitě ještě může zareagovat, když tam nějaký posun je!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kveta112
18.5.20 18:38
@Adri56 píše:
Ahooj holky, dneska jsem byla 7DC na kontrolním UTZ, stimuluji Pergoverisem (125 jednotek) a paní doktorka říkala že mám 16 folikulů, dávku tedy nechala stejnou, ale říkala že folikuly jsou malé, že rostou pomalu. Tak mě dost vyděsila a bojím se co dál. Za 2 dny jdu na další UTZ, myslíte že dorostou? Máte někdo zkušenost prosím? :( Sliznice je prý krásná 7,2mm. Co si o tom myslíte? Mám šanci? :( Děkuju holky.

Určitě to dobře dopadne, dorostou a brzy půjdeš na odběry.

• Citovat
  • Nahlásit
524
18.5.20 19:27

@peta1003 Tak to je super :) No mě to nechtela zvednout pac mi hrozí ten syndrom polycystických vaječníků tak to nechce zvedat, ale uvidí se ve středu jestli se to nějak změní :) To jsi měla fakt krásný, kéž bych mela taky takové štěstí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
18.5.20 19:28

@karkarka Já právě tomu nerozumím tolik takže nevím kdy jak to má růst.. Vím jen že mi říkala že by to chtělo aspoň těch 14mm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
18.5.20 19:32

@kaiserin No mě to nechtěla zvýšit právě kvůli tomu že už takhle mám dost folikulů tak aby nedošlo k tomu syndromu polycystických vaječníků nebo co. Moc tu nerozumím právě :/ Taky jsem si myslela že zvýší dávku ale nechala mi do středy stejnou a pak se uvidí co dál. Mám takové obavy z toho aby něco bylo nakonec. A tobě to dopadlo dobře? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
18.5.20 19:33

@kveta112 Moc v to doufám, děkuji. Už aby byla středa a další kontrola 😁 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
18.5.20 19:42

@Adri56 nemyslis spis hyperstimulacni syndrom? :)

Ja si myslim, ze ty folikuly dorostou, ale je pravda, ze jich je moc, ale zase vetsi sance na kvalitni kousky :) tak drzim palce a dej vedet, jak dopadl odber :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
18.5.20 19:46

@peta1003 Jo nebo asi tohle. Já si to spletla 😃 😃Já jsem z toho všeho už zmatená. Viď, taky mě to napadlo že čím víc tím větší šance na nějaký kvalitní 😊 😍 Určitě, dám vědět :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4880
18.5.20 21:54

@Adri56 Tahle konkrétní stimulace ne, ale mně prostě nesedí ty kombinované preparáty jako Menopur nebo Fostimon, nějak na ně nereaguju. Po Gonalu jsem měla v posledním cyklu 16 folikulů a 13 vajíček. Ale jinak celkově ano, mám dvouletého chlapečka a jednoho teď v břiše (32tt :)). Ale fakt si myslím, že to není ztracené, protože reaguješ! Jen možná ta stimulace bude trochu delší. Já tenkrát nereagovala skoro vůbec, pak trochu později něco málo, ale k odběru to vůbec nebylo, nakonec jsme to ukončili někdy 18.den nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kveta112
19.5.20 08:31
@Adri56 píše:
@kveta112 Moc v to doufám, děkuji. Už aby byla středa a další kontrola 😁 🙂

Zítra kontrola, viď? Tak držím palce. Dej pak vědět. Já jdu dneska na sliznici kontrolu před ketem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat