Stimulace, odběr vajíček - kdy se dalo vaše tělo dopořádku?

7.1.21 20:08

Stimulace, odběr vajíček- kdy se dalo vaše tělo dopořádku ?

Ahoj,
Jak už název napovídá, zajímalo by mě kdy se dalo vaše tělo do pořádku? Myslím, zda jste hned následující cyklus už normálně ovulovaly(v případě že jste i před tím ovulovaly), zda se vaše tělo vrátilo do normálního „režimu“ případně po jaké době se to srovnalo?
My totiž budeme IVF podstupovat. Moje gyndarka doporučila nechat si oplodnena vajíčka zmrazit a zhruba 3 cykly poté zkusit ještě přirozené početí, proto mě zajímá zda po odběru budu vůbec následující cyklus schopná sama ovulovat a případně počít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2800
7.1.21 20:23

@Martina Číža Co to je za divne doporuceni? :roll: :nevim: Ovulaci budes mit hned dalsim cyklu dost pravdepodobne, pokud mas ovulaci ted pravidelnou. Ale proc teda jit do cyklu, kdyz se chcete snazit doma? To si radsi ty 3 cykly ted snazte a pak jdete do IVF (pokud teda neatakujes 39 narozeniny). Ale to si jen nech pak aspon geneticky vysetrit…
A to ti poradili v CAR nebo OG? Nebou zkousejte IUI, to je v mnoha centrech zadarmo nebo za malo penez a sanci to trochu zvysi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
7.1.21 20:29

Ono je tělo vyblázněné hormony, takže párům se občas podaří počít i přirozeně… Ale pokud nebude ohss a budete se cítit dobře, tak bych s et nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 20:31

@Petra Star tohle poněkud zvláštní doporučení jsem dostala od své gynekoložky, ale to na základě jiného zdravotního problému, který nechci více rozebírat, jinak takto běžně neradi. Každopádně dekuji za odpověď a zodpovězení mého dotazu. Tohle je pro mě/nás všechno nové, jsme z toho všeho vystresovani, ale kdo nebyl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 20:34

@Dicentra27 rozumím :) dekuji moc za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie