Stimulační protokol, odběr krve a ms

Anonymní
25.8.20 19:17

Stimulační protokol-odber krve a ms

Dobry vecer,

Mam problem jsem v dlouhém stimulacnim protokolu pred ivf a nyni jsem 30. Dc a mela bych dostat ms a druhy den na odbery krve. Jenze mam problem, ze jsem ms jeste nedostala a taky, ze ve čtvrtek musim do prace, nema kdo jit misto me. Myslite, ze kdyz bych ms dostala az ve čtvrtek (32.dc),ze by mi udelali odbery v patek nebo to bude problem? Mel to nekdo podobne? A jeste jsem se chtěl zeptat jak jste to meli s neschopenkou? Jsem zdravotní sestra a mame nedostatek personálu a zaroven se stale vybiraji dovolene. Takze vymena sluzeb je obtizna a pro ne otravna. Myslite, ze by mi dali neschopenku po odberu vajicek? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16939
25.8.20 19:27

Neschopenku po odběru vajíček ti dají, měla jsem ji taky, protože jsem se bolestí nemohla hnout. Kvůli těm odběrům zavolej na car a domluv se, třeba by šlo, aby ti odběry udělali u vás v nemocnici, zjistili potřebné hodnoty a ty jsi je do caru poslala emailem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 19:39
@Janli píše:
Neschopenku po odběru vajíček ti dají, měla jsem ji taky, protože jsem se bolestí nemohla hnout. Kvůli těm odběrům zavolej na car a domluv se, třeba by šlo, aby ti odběry udělali u vás v nemocnici, zjistili potřebné hodnoty a ty jsi je do caru poslala emailem.

Jo to bych mohla, dekuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama