stín na mamatestu po MS - cysta?

Anonymni
9.11.07 12:32

stín na mamatestu po MS - cysta?

Zdravím všechny a prosím o zkušenosti.
Skončila mi MS a na mamatestu mám takový stín druhé čárky. Měla jste to některá. Těhotná být určitě nemůžu, protože byla normální MS, spíš mám strach, zda nejde o nějakou cystu. Pokud se vám něco podobného někomu stalo, prosím o vaši zkušenost. Děkuju Jája

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3492
9.11.07 12:48

Stalo se mi několikrát, že kolem ms jsem měla druhou slaboulinkou čárku na testu. Prý je to normální už o tom tady bylo dost diskuzí. Cystu jsem neměla . Můžu se zeptat proč sis dělala test po ms?

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.11.07 13:31

Ajjaa, trvalo dlouho než se mi MS rozjela, nejdříve 2 dny slabý výtok, pak 2 dny špinění, pak 2 dny krvácení jako při MS a pak zas 2 dny špinění. Takže jen asi pro sychr. Většinou jeden den špiním, pak mám MS a zas 1 den špiním. Ale nemůžu to mít stále stejné že?:-)))) Jinak děkuju za příspěvek. Asi to opravdu nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.11.07 13:35

Vlastně před MS mě ukrutně bolely bradavky. Ještě kojím a byl to děs, MS mám už 10 měsíců, a zatím mě nic takového nepotkalo, tak proto mě to zarazilo. Jinak přáli bychom si druhé dítě, takže by to bylo fajn. Jája

• Nahlásit
  • Citovat
290
9.11.07 22:33

edit

Příspěvek upraven 28.04.12 v 22:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
907
10.11.07 16:48

Ahojky,asi Ťa nepoteším,ale test môže vyjsť pozitívne aj pri cyste.Tiež mi tak vyšiel test,ako Tebe a nakoniec to bola cysta.Takže ak nie si si istá behni na sono a tak Ti to povedia na 100%.Dúfam,že to budeš mať o.k. , papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.08 15:59

Holky,
chci se zeptat. Menstruace mi skoncila pred 4dny (byla kratsi asi 3dny), a mamatest mi ukazal druhou slabou carku. Test jsem opakovala dnes, tj. po 3dnech, a opet je tam druha carka. Je slabsi nez kontrolni, ale silnejsi nez u prvniho testu.
Myslite, ze se jedna o tehotenstvi nebo o nejakou hormonalni poruchu???
Diky moc, neprihlasena Vera

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.9.08 15:59

Holky,
chci se zeptat. Menstruace mi skoncila pred 4dny (byla kratsi asi 3dny), a mamatest mi ukazal druhou slabou carku. Test jsem opakovala dnes, tj. po 3dnech, a opet je tam druha carka. Je slabsi nez kontrolni, ale silnejsi nez u prvniho testu.
Myslite, ze se jedna o tehotenstvi nebo o nejakou hormonalni poruchu???
Diky moc, neprihlasena Vera

• Nahlásit
  • Citovat
17.9.08 15:44

Vero, co takhle zajit rano do laborky na krev? MS muze pri tehu byt, pokud carecky sili, je to docela mozne, ze jsi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama