Stínovka s 90% zastíněním před okna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Kecalka 239 příspěvků 27.04.19 11:39
Stínovka s 90% zastíněním před okna

Dobrý de, má někdo zkušenost se stínovkou v oknech RD domu? Potřebuji vytvořit trochu snesitelnější podmínky v domě (hlavně tedy v létě, ale různé rolety jsou extra drahé a ty kalkulace, no děs, děs. Pak jsem na internetu našla něco takového https://www.market-online.cz/…-5x10m-230g/
No a napadlo mě, že by to nemuselo být špatné. Samozřejmě by bylo třeba nějaké uchycení, ale to by se snad dalo. Nemáte někdo takto řešené? Děkuji za rady

Reakce:
Cenarius
Kecalka 343 příspěvků 27.04.19 13:36

Jakoze to date pres cele okno? To budete vypadat jak nekde na stavbě :D navic to musite pridelat po celem obvodu, aby vam to nesebral vitr nebo nepotrhal, takze kolem celeho okna draty a uchyty, nebo to navinout na roletu a stahovat, ale to uz bych si radsi dal pres prsty a investoval do tech rolet, my je mame a neni to tak drahy na to jaka je to parada. Navic pres tu textilii teplo a svetlo jde, ty rolety jsou nektery plneny penou a izoluji.

hanabenešová
Kecalka 239 příspěvků 27.04.19 17:04

@Cenarius Tak mě u jednoho okna udělali kalkulaci 8000,–kč, což je prostě dost. :-( A ano, chtěla jsem to navinout jako na roletu.

Váš příspěvek
Reklama