Štípance na těle, vůbec nevím od čeho

20.3.20 17:58

Štípance na těle, vůbec nevím od čeho - nemuzu spat

Zdravím, již tyden se mi na těle objevují stipance. Nejprve jsem si jich vsimla po probuzení v posteli, ted staci jen v te posteli byt a nejake nekde vzdy pribudou. Vetsinou jsou to dva malé stipance těsně u sebe. Nasla jsem jich i nekolik u prsu, vzdycky udělají to, ze jak se nafouknou tak se jakoby spoji dohromady. Nikdy moc dlouho na těle nevydrží, asi do hodinky zmizí. Prohledala jsem postel, jestli v ni nejsou stenice, nic jsem nenasla. Komar to taky byt nemuze. Jako dalsi me napadá blecha, ale nevim, kde bych k tomu přišla a zda to muze zit v posteli - v polstarich, perinach atd. Zatim jsem nenasla žádnou stopu po nejakem hmyzu. Prikladam foto - jestli jste nekdo měl neco podobneho, moc vas prosim o radu, nemuzu kvůli tomu spat ve své vlastní posteli. Predem dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18189
20.3.20 18:02

Nemáte osmáky nebo něco takového?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:08
@vokishka píše:
Nemáte osmáky nebo něco takového?

Ahoj, jak to myslis? Jestli myslis osmaky jako deti, tak ne, žiju sama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13127
20.3.20 18:09

@nevimcotoje myslí osmáky jako zvířátka, hlodavce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5905
20.3.20 18:12

Nevím, co by to mohlo být, ale štípance od blech to nejsou určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:16

Štěnice :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
20.3.20 18:21

Taky bych tipla štěnici a pokud je tam fakt máš, tak upřímnou soustrast. Štěnici nenajdeš, vylézá jen v noci, ve dne je dobře schovaná ve škvírách, velmi zle se proto likviduje. A nebo případně by to mohl být i svrab, ten také přibývá v noci, ale vypadají ty pupínky trochu jinak. Za mě štěnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2378
20.3.20 18:33

Může to být také alergická reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
20.3.20 18:36

Jak jsou těsně u sebe, jsou to pravděpodobně štěnice. Taky jsem si to zažila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:42

Tak jestli jsou to fakt štěnice tak asi podpalim barák :,( fuj… Ale nestipe to jen v posteli, ta prvni fotka - to je na pazi, a to jsem zrovna seděla u stolu na zidli odpoledne, takze za světla. Fakt nevim :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23362
20.3.20 18:43

@nevimcotoje
Nekoupila sis nedávno postel? Skříň do ložnice? Odhrň matraci a podívej se pod ní. Jestli kousance vznikají v noci, tipuju štěnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
20.3.20 18:49

Štěnice. Holka lituju tě… Štípance skáčou postupně neukazi se všechny hned.. My byli na lyžích v Rakousku. Nový designový hotel a byly ty svině v čele postele. Manžel měl přes 200 stipancu.. Masakr. Naštěstí se mu ty Štípance ukázaly hned takže jsme ty svině našli a udělali opatření, že jsme si domů neprivezli ani jedno vajíčko… Koukej pod matrace koukej dk zásuvek kamkoliv kolem postele… Určitě je najdeš. Hledej i malé černé tečky. To jsou jejich výkaly. Hkavne je třeba jednat. Stipance stenic jdou většinou po 2-3 najednou. Takže nemáš jeden Štípanec, ale dva až tři najednou blízko sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:50

@Russet Ne, nekoupila..zkusím to tady zítra jeste prevratit vzhůru nohama, jestli neco najdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
20.3.20 18:51

Svědí to. Hodně? A jsou hodně vystouple? Manžela to šíleně svedelo, říkal, že kdejaký komar se může jít zahrabat a byly hodně tvrdé ty Stipance takové hodně vystouple.. Určitě koukej na okolí postele.. Mohla sis je přivézt odkudkoliv. Taky v rámu obrazu třeba atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 18:58

@Deneriss
Ahoj, prave ani moc ne, jen kdyz mam nejaky čerstvý tak si ho všimnu, protoze trochu svedi, a po chvili po něm skoro neni ani stopy. Jinak dekuju za rady, urcite to vsechno jeste poradne prozkoumam, doufam, ze je to neco jineho:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama