Štípání po močení, které nemá konce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 09:17
Štípání po močení, které nemá konce

Ahoj všem, byla jsem několikrát u gynekologa s tím, že po močení pociťuji silné štípání. Na blind jsem dostala furolin a na druhé návštěvě, když se to nezlepšilo(mimo žaludečních obtíží z antibiotik), lékař provedl stěr a krevní hodnotu CRP. Vše bylo negativní. Dále se gynekolog do věci v podstatě „neangažuje“. Prý mám jíst méně sladkého a hlavně kyselého a koupila jsem si na doporučení nějaké vaginální tobolky pro tu správnou poševní mikroflóru. Moje potíže se ale stále nelepší. Manžel tvrdí, že jsem měla být dávno v urologické ambulanci, protože sladké a kyselé jedí všichni a nemocná by byla minimálně půlka národa. Mám sexuální abstinenci, nevím ani jak dlouho ale stále se nic nelepší. Co dělat? Jak se dostat například do nemocnice, na pořádné komplexní vyšetření? To musí v našem státě člověk spadnout do bezvědomí, aby se reálně dostal k diagnóze?:D Děkuji za váš čas :zed:

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24229 příspěvků 19.03.19 09:21

Tak proč chodíš s potížemi s močákem na gyndu? To není jeho obor…
Zajdi na urologii a pak řeš dál. Kapky z lichořeřišnice jsou dobré, ale záleží, co konkrétně ti je.

ivašot.
Echt Kelišová 7515 příspěvků 19.03.19 09:27
@Anonymní píše:
Ahoj všem, byla jsem několikrát u gynekologa s tím, že po močení pociťuji silné štípání. Na blind jsem dostala furolin a na druhé návštěvě, když se to nezlepšilo(mimo žaludečních obtíží z antibiotik), lékař provedl stěr a krevní hodnotu CRP. Vše bylo negativní. Dále se gynekolog do věci v podstatě „neangažuje“. Prý mám jíst méně sladkého a hlavně kyselého a koupila jsem si na doporučení nějaké vaginální tobolky pro tu správnou poševní mikroflóru. Moje potíže se ale stále nelepší. Manžel tvrdí, že jsem měla být dávno v urologické ambulanci, protože sladké a kyselé jedí všichni a nemocná by byla minimálně půlka národa. Mám sexuální abstinenci, nevím ani jak dlouho ale stále se nic nelepší. Co dělat? Jak se dostat například do nemocnice, na pořádné komplexní vyšetření? To musí v našem státě člověk spadnout do bezvědomí, aby se reálně dostal k diagnóze?:D Děkuji za váš čas :zed:

Já do bezvědomí padat nemusela… Našla jsem si urologa v okolí, zavolala a objednala se.
Případně můžeš zajít ke svému praktickému lékaři a ten pošle moč ke kultivaci.

smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 275 inzerátů 19.03.19 09:29

mě gynekoložka neléčí močové cesty, tohle je věc obvodní, pokud by mi ta nepomohla, pak zmíněná urologie. Zatím mám dobrou zkušenost blokurima- mělo by to nějakým způsobem bránit bakteriím usazovat a množit se v moč. cestách

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 19.03.19 09:30

A proč si na tu urologii jako nezajdes? :roll: taky můžu jít 10× k zubaři že mě bolí zub on mi řekne že tam nic nemám ,tak asi nebudu sedět a nadávat ale zajdu na ORL jestli to není od dutin ne? :roll:

eM91
Stálice 66 příspěvků 19.03.19 09:40

pokud to podchytíš doma v záčátku, tak pomůžou brusinky a šípkový čaj :D Pokud to máš déle, zajdi si k urologovi, to už doma nevyléčíš.

Meredithx
Kecalka 193 příspěvků 19.03.19 09:53
@Anonymní píše:
Ahoj všem, byla jsem několikrát u gynekologa s tím, že po močení pociťuji silné štípání. Na blind jsem dostala furolin a na druhé návštěvě, když se to nezlepšilo(mimo žaludečních obtíží z antibiotik), lékař provedl stěr a krevní hodnotu CRP. Vše bylo negativní. Dále se gynekolog do věci v podstatě „neangažuje“. Prý mám jíst méně sladkého a hlavně kyselého a koupila jsem si na doporučení nějaké vaginální tobolky pro tu správnou poševní mikroflóru. Moje potíže se ale stále nelepší. Manžel tvrdí, že jsem měla být dávno v urologické ambulanci, protože sladké a kyselé jedí všichni a nemocná by byla minimálně půlka národa. Mám sexuální abstinenci, nevím ani jak dlouho ale stále se nic nelepší. Co dělat? Jak se dostat například do nemocnice, na pořádné komplexní vyšetření? To musí v našem státě člověk spadnout do bezvědomí, aby se reálně dostal k diagnóze?:D Děkuji za váš čas :zed:

Zánět močáku, vítej v klubu :palec: a zajdu si k praktickému, udělá ti rozbor moči a dá antibiotika. :zed:

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 19.03.19 09:56

No přesně, i manžel ti radí, že už jsi dávno měla sedět na urologii, tak na co ještě čekáš. Nadáváním na zdravotnictví to nevyřešíš

Pavla.Junakova
Nováček 3 příspěvky 19.03.19 17:01
Ano

Ano ano…je potřeba letět na urologii…

Váš příspěvek
Reklama