Štípání v nose - bolest oka, licní kosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
1.7.22 13:16

Štípání v nose - bolest oka, licní kosti

Ahoj ženy,

potřebuju od Vás radu. Jsem starý hypochondr, minulý týden jsem byla na neschopence skrz prochladnutí z klimatizace (18° je fakt málo :mrgreen: ) Uz v tu dobu, ale ted se to rozjelo, mě píchalo v nose. Mam uzké dutiny v obličeji. Poslední tři dny mě polí půlka hlavy, mam tlak v jedné dírce v nosu, po okem, nad okem, štípe mě v tom nose, někdy při pohybu oka mě zabolí i nos… nechápu. Jede nám klima na 23° (protože kolegyne proste musí bejt v chladu). Nevím co ted - zítra odletáme (jak jinak, ze…) jestli mám raději jít na pohotovost… to oko mě děsí - ale vidim na něj normálně. Max se mi míhá stínek - ale to jsou mé slavné zákalky na sklivci. :pocitac:… nebo vydržet, protože je to možná dost pravdepodobně z klimatizace. Ach jo, kéž bych byla malá :mrgreen: nechci je na pohotovosti obtěžovat, znáte to, radši padnu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31435
1.7.22 15:10

Asi to nechapu. Takze jsi byla doma s rymou? Nebo s cim tedy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
1.7.22 15:12

@mroe pardon :mrgreen: ještě se neumím vyjadřovat. Ano, byla jsem minulý týden doma s nachlazenim. Rýma, kašel, zvysena teplota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31435
1.7.22 16:21

A tu rymu uz nemas, nebo jen netece?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12270
6.7.22 11:18

@Peyton 17 Jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.22 00:35

Ahoj všem taky Vás požádám o radu.
Nemám ucpaný nos a lehnu na bok, najednou cítím cca po 3 minutách jako by mě sjelo kousek nosu z prepážky a já má ucpaný průduch. Otočim li se opakuje se to stejne. Když se povstavim tak cca 10 minut bude dobře. Poraďte prosím 40 let muž děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat