Štípnutí od komára puchýř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 23:47
štípnutí od komára puchýř

Je normální, že po štípnutí po komáru se mi udělal puchýř? nejdřív to byly 2 tvrdý a pak se spojily? 8o

Reakce:
47lucka
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 04.08.19 23:54

Maličko me to připomíná rozdrbané komáří štípnutí dcery - doktorkou diagnostikovane infekční IMPETIGO.

Tyna32
Povídálka 21 příspěvků 05.08.19 13:06

U impetigu mi příjde, že jsou to malé a zarudlé puchýřky, ale já mám puchýř hodně nafouklý a pleťové barvy.

bse.pedro
Kecalka 375 příspěvků 05.08.19 16:21

Jestli se to dál zvětšuje, skoč si na internu. Některý ty svině lítací jsou asi něčím nakažený, mají víc jedu nebo co… Nikdy jsem netrpěl žádnou alergií, v poslední době milion ďobanců od komárů, ovádů a nic. Před pár dny mě něco nevímco ďoblo na zahradě, udělal se mi malej puchýřek, kterej po namazání octem a lupenem z aloe vera za chvíli zmizel, Po cca hodině se mi udělaly dva, tři puchýřky daleko od ďobance, ruka zrudla, pak se ty puchýřky během hodiny nebo dvou slili v jeden velkej, asi tak 10×5cm, za hodinu nebo dvě to zmizelo, pak se to udělalo znova, takže jsem se rozhod zajet do špitálu, po jednom prášku na alergii to do rána zmizelo… :roll: 8)

Tyna32
Povídálka 21 příspěvků 06.08.19 09:32

Já si ho prasknu, už mi vadí

Váš příspěvek
Reklama