Štístko a poupěnka - koncert pro batole?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 08:17
Štístko a poupěnka - koncert pro batole?

Byl nekdo na tomto vystoupeni? Myslite ze je vhodne tam vzit dite ktere jeste nema 2 roky a neposedi? Nevim jestli deti divaci budou sedet nebo stat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alušáček
Závislačka 3587 příspěvků 31.03.19 08:20
@Anonymní píše:
Byl nekdo na tomto vystoupeni? Myslite ze je vhodne tam vzit dite ktere jeste nema 2 roky a neposedi? Nevim jestli deti divaci budou sedet nebo stat.

Byly jsme poprvé když byly dceři asi 3roky, bylo tam spousta menších děti a nakonec nikdo neseděl, všechny děti staly pod pódiem :)

Cristina786
Stálice 60 příspěvků 31.03.19 08:45

Taky jsme byli. Určitě to zvladne

Příspěvek upraven 11.04.19 v 14:28

Ou
Kelišová 6944 příspěvků 31.03.19 10:02

Kristovanoho to je tak strašně blbé. Idiotská hudba, dementní výchovné texty. Vzhled tyrolských retardů vzniklých v důsledku příbuzenbského křížení.

Podřadní hudlalové co prostě chtějí vytáhnout prachy z rodičů, protože nic lepšího nezvládnou.

Hudba i divadlo pro malé děti se dá dělat dobře a důstojně. Jedinnou útěcho je, že ty dva musí strašlivě chlastat, aby přežili co za špatná kariérní rozhodnutí udělali.

Stejně jako král pedofilů Vébr a nebo alkoholická Dáda.

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 31.03.19 10:30

@Ou ať je to jak chce, dětem se to líbí. Náš malý normálně u ničeho nevydrží a jakmile to vidí v televizi, zkamení a kouká. Je to stejné, jako kdysi ti čtyři barevní zmetci :)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 31.03.19 11:08

@Aduš8 a přesně proto od těchto typů programů dceru držím velmi důsledně dál. Když už je potřeba posadit ji k TV, filtruju, na co se dívá. Dětské písničky ano, ale dobré, toto je póvl.

eva.pass
Kecalka 108 příspěvků 31.03.19 11:29

Mne to pripada hezke - pro deti kolem tech 2-5 let… neni to zadna kvalitni hudba, ale deti potrebuji pekne barevne protagonisty a jednoduche texty. I kdyz jsem si puvodne rikala, ze toto poustet nebudu. Ale furt lepsi cesky text nez amerivka videa s kulickama a balonkama, kde se maji deti ucit barvy, na to se neda divat.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 31.03.19 11:32

@eva.pass existují i dobré dětské písničky, nevim proč z dětí dělat blbísky.

Alušáček
Závislačka 3587 příspěvků 31.03.19 12:24

@Lily Evans Prosimte a které dětské písničky jsou dobré? Mě připadají priblble všechny :lol:

Big boss
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 31.03.19 12:40

Já na to ze zvědavosti koukla a nestačím se divit.
Nás rodiče na takový ptákoviny nikdy nebrali, nikdy jsem nebyla na dětském divadle a světe div se… žiju si celkem dobře. Možná to bude tím že mě rodiče nevyplachovali hlavu takovýma pitomostma a brali mě jako myslící bytost.
Vezměte děcka raději ven za nějakou lidskou zábavou…nedělejte z nich blbce, děti jsou jen malé, nikoli hloupé, dokud tedy nebudou chodit na Štístko a Poupěnku.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 31.03.19 13:11

@Alušáček miluju Songs for children od Žbirky, ne úplně dementní jsou staří Kamarádi ze Studia Rosa, no a jinak různé lidovky.
Jinak poslouchá naši hudbu.

Elessa
Povídálka 50 příspěvků 31.03.19 18:03

@Big boss ja jsem tedy s rodicema chodila do divadla Spejbla a Hurvinka a co si pamatuji, bylo to pekne :palec: Je teda fakt, ze takove divadlo je trochu neco jineho nez Stistko a Poupenka :D
Jinak mi ti dva nevadi, obecne obdivuji lidi, co dokazi delat takove veci pro deti. Ja bych to nevymyslela a kdyz nahodou ano, pripadala bych si jako blbec :lol:
Osobne radeji beru prcka ven. Vubec nemusim uzavrene prostory plne lidi :?

Big boss
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 31.03.19 19:28
@Elessa píše:
@Big boss ja jsem tedy s rodicema chodila do divadla Spejbla a Hurvinka a co si pamatuji, bylo to pekne :palec: Je teda fakt, ze takove divadlo je trochu neco jineho nez Stistko a Poupenka :D
Jinak mi ti dva nevadi, obecne obdivuji lidi, co dokazi delat takove veci pro deti. Ja bych to nevymyslela a kdyz nahodou ano, pripadala bych si jako blbec :lol:
Osobne radeji beru prcka ven. Vubec nemusim uzavrene prostory plne lidi :?

Já si někdy připadám jako z jiné planety, o víkendu obchoďáky plné rodin, děcka žužlají bubletea nebo co to je ta sraču a obědvají McD. Nemám nic proti konzumu, ale nesmí to být jediné.
Jsem spíš člověk co je rád když děcko pozná rozdíl mezi břízou a dubem. Mám chlapa co by raději vzal děcka ven na víkend, spali bychom venku pod širákem klidně v dešti, vařili si čaj ze smrkových větviček, sbírali borůvky, aby moje dítě ve třech letech nevidělo x kin, divadel a představení, ale vědělo že vejce snáší slepice, vidělo na život srnu či jelena a vědělo že mlíko je od krávy a vejce od slepic.
Podotýkám že nejsme žádní zálesáci, máme i internet a normálně si holím nohy :lol:, ale Štístko a Poupěnku prostě nepochopím nikdy.
Jo Spejbl a Hurvínek to je uplně jiná liga, to má vejšku, dá se na to dívat i v dospělém věku, to snad nejde srovnávat s touhle srač
ou.

Alušáček
Závislačka 3587 příspěvků 31.03.19 19:32
@Big boss píše:
Já si někdy připadám jako z jiné planety, o víkendu obchoďáky plné rodin, děcka žužlají bubletea nebo co to je ta sraču a obědvají McD. Nemám nic proti konzumu, ale nesmí to být jediné.
Jsem spíš člověk co je rád když děcko pozná rozdíl mezi břízou a dubem. Mám chlapa co by raději vzal děcka ven na víkend, spali bychom venku pod širákem klidně v dešti, vařili si čaj ze smrkových větviček, sbírali borůvky, aby moje dítě ve třech letech nevidělo x kin, divadel a představení, ale vědělo že vejce snáší slepice, vidělo na život srnu či jelena a vědělo že mlíko je od krávy a vejce od slepic.
Podotýkám že nejsme žádní zálesáci, máme i internet a normálně si holím nohy :lol:, ale Štístko a Poupěnku prostě nepochopím nikdy.
Jo Spejbl a Hurvínek to je uplně jiná liga, to má vejšku, dá se na to dívat i v dospělém věku, to snad nejde srovnávat s touhle srač
ou.

Evidentně jsi v obchoďáku a v mekaci často když tak dobře víš, že tam všichni s detma tráví celé víkendy :lol:

Big boss
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 31.03.19 19:56
@Alušáček píše:
Evidentně jsi v obchoďáku a v mekaci často když tak dobře víš, že tam všichni s detma tráví celé víkendy :lol:

No jsem člověk co 3× týdně vaří a k tomu je potřeba nakoupit, čili chodím do obchoďáku nakupovat tak píšu co vidím…jak prosté a jednoduché. Nechápu když ve slunečné odpoledne jedu kolem obchoďáku a cedule hlásí plné parkoviště. Mekáč je plnej matek s kočárkama kdykoli jedu kolem a obchoďák je plnej děcek v jakoukoli denní dobu, je fuk jestli jdu nakoupit v týdnu odpoledne nebo o víkendu, je fuk jestli je zima nebo léto a je fuk jestli je venku bouřka nebo svítí slunko a je 25 stupňů. Pořád je tam plno rodin s dětmi. Ano, doba je taková, chápu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama