Štítná žláza hodnoty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.5.22 11:19

Stitna žláza hodnoty

Ahojte vy co se lecite se štítnou žlázou jaký jsou hodnoty? Mě se dnes řekla že s odběru v dubnu mám TSH 3,10
STH4 22,47
Od Vánoc mám. sileny úzkosti obléhání několik doktorů a vše v pořádku,
Celou dobu jsem brala vysokou dávku kvuly tomu že jsem občas nevzala tak pořád navyšovala ale úzkosti jsem nikdy neměla… Až teď od Vánoc hrozny úzkosti a strach nemoci a svoje zdravý interupce v prosinci… Mám vrozenou vadu štítné žlázy jsou hodnoty teda v pořádku? Jak moje endokrinologie říká?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43298
9.5.22 11:38
@Anonymní píše:
Ahojte vy co se lecite se štítnou žlázou jaký jsou hodnoty? Mě se dnes řekla že s odběru v dubnu mám TSH 3,10
STH4 22,47
Od Vánoc mám. sileny úzkosti obléhání několik doktorů a vše v pořádku,
Celou dobu jsem brala vysokou dávku kvuly tomu že jsem občas nevzala tak pořád navyšovala ale úzkosti jsem nikdy neměla… Až teď od Vánoc hrozny úzkosti a strach nemoci a svoje zdravý interupce v prosinci… Mám vrozenou vadu štítné žlázy jsou hodnoty teda v pořádku? Jak moje endokrinologie říká?

Jsi v normě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
9.5.22 12:07

Vysokou dávku čeho? Navyšovala co? Vynechávala jak? Hodnoty předtím byly jaké? Strach nemoci, zdravý interupce… prosím, zkus to po sobě přečíst, než to odešleš, nerozumím ani slovu.
Hodnoty jsou v normě, ale pokud jsi konzultovala s endokrinologem, který zná tvůj kompletní zdravotní stav i jeho historii, absolutně netuším, proč hledáš rozřešení od anonymních laiků na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
9.5.22 12:07

Mockrát děkuji, takže ty úzkosti jsem si zbusobila sama? Tím jak furt něco hledám na internetu. A vecnim sebe pozorováním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.22 12:14

No takže.., já mám vrozenou vadu štítné žlázy mě se prostě nevyvynula je neunkxni takže od mimina užívám léky, v pubertě jsem to hodně flakala takže mi Dr navyšovala dávky… Brala jsem několik let 150,letrox ale všechno v pohodě žádný úzkosti nic, no před dvěma roky jsem otěhotněla a měla jsem ke konci těhotenství busaky srdce dušnost… Můj obvodní lékař mi řekl že jsem predavkovana ať beru jen půlku té 150. Takže 75… Opět bylo vše v pořádku do té doby než začaly doma hádky a začly panické ataky a úzkosti balal jsem se o svůj život obléhala jsem všechny možný Dr a vše v pořádku na endu jsem se pořád hádala že za to může ona že mi dáva slabý dávky ta mi chudák v lednu udělala odběry a teď v dubnu a vše v pořádku jen teď musím brát 3 krát týdně 125 a zbytek týdne 75 mg ale hodnoty mám v pořádku beru to tak od ledna… V listopadu jsem měla interupce nemohla jsem mít další miminko mám dvě děti a barák byla jsem úplně na začátku kdy jsem ještě neměla embrio Alen jen ten váček… No jenže se úzkosti se zase vrátily a zase kolečko Dr a opět vše v pořádku, teď na sennou se ukazovala náběh na Rs ale výsledky dopadly dobře a teď zase úzkosti, zase myšlenky že to dělá štítná žláza ale když mám tedy hodnoty v normě?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.22 12:17

Chodím k této paní doktorce od svých 18. Let tak asi ví co dělá jen si pořád myslím že mi to dělá stitka ona mi pořád říká že štítná žláza deprese a úzkosti nespusobuje

• Citovat
  • Nahlásit
43298
9.5.22 12:20
@Anonymní píše:
No takže.., já mám vrozenou vadu štítné žlázy mě se prostě nevyvynula je neunkxni takže od mimina užívám léky, v pubertě jsem to hodně flakala takže mi Dr navyšovala dávky… Brala jsem několik let 150,letrox ale všechno v pohodě žádný úzkosti nic, no před dvěma roky jsem otěhotněla a měla jsem ke konci těhotenství busaky srdce dušnost… Můj obvodní lékař mi řekl že jsem predavkovana ať beru jen půlku té 150. Takže 75… Opět bylo vše v pořádku do té doby než začaly doma hádky a začly panické ataky a úzkosti balal jsem se o svůj život obléhala jsem všechny možný Dr a vše v pořádku na endu jsem se pořád hádala že za to může ona že mi dáva slabý dávky ta mi chudák v lednu udělala odběry a teď v dubnu a vše v pořádku jen teď musím brát 3 krát týdně 125 a zbytek týdne 75 mg ale hodnoty mám v pořádku beru to tak od ledna… V listopadu jsem měla interupce nemohla jsem mít další miminko mám dvě děti a barák byla jsem úplně na začátku kdy jsem ještě neměla embrio Alen jen ten váček… No jenže se úzkosti se zase vrátily a zase kolečko Dr a opět vše v pořádku, teď na sennou se ukazovala náběh na Rs ale výsledky dopadly dobře a teď zase úzkosti, zase myšlenky že to dělá štítná žláza ale když mám tedy hodnoty v normě?

Můžeš mít úzkosti a štítku v normě. Je dobře, že máš vyšetření a štítku v pohodě. Řiď se radami lékaře, nejlépe endokrinologa a řekni mu při návštěvě o všech obtížích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
9.5.22 12:24

Ty hodnoty opravdu nejsou takové, abys z nich měla mít až tak šílené problémy. Ale ano, stres a nervy ovlivňují všecko, ve velkém. Ale řešila bych s jinýma doktorama než na ensokrinologii (ale i u nich problémy se štítnou a léky, co bereš, hlásila).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
9.5.22 12:24

@Russet já jsem ji to říkala a ona mi na to řekla že tohle stitka nedělá a ať si Zajdu na psychiatrii jinak je to vyhlášená endokrinní doktorka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43298
9.5.22 12:26
@HedusH12 píše:
@Russet já jsem ji to říkala a ona mi na to řekla že tohle stitka nedělá a ať si Zajdu na psychiatrii jinak je to vyhlášená endokrinní doktorka

Jsem laik a nedávno se mi dostal do ruky článek o lidech, co mají úzkosti díky neléčené SŽ. Tak nevím, no. Ale ty máš hodnoty v normě. Takže se neboj řešit to na té psychiatrii. Není to přece ostuda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
9.5.22 12:28

@Russet já ji právě léčím celý život a tohle dávkování beru 2 roky proto mi přijde divný že to mám až od prosince že by se to projevilo už dřív ty úzkosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
9.5.22 12:32

@ugluk já jsem obléhala srdcare, plicní, neurologii, a všichni mi řekly jedno… Máte to že stresu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43298
9.5.22 12:33
@HedusH12 píše:
@ugluk já jsem obléhala srdcare, plicní, neurologii, a všichni mi řekly jedno… Máte to že stresu

Tak se tím řiď a jdi k psychologovi nebo psychiatrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.22 12:37

@Russet když já jsem načetla hrozně diskuzi tady na. Emiminu, na jiných diskuzí, proto si proto si prostě myslím že to je od té štítky… Jsem prostě psychicky v háji ze všeho mám dvě děti a nedokážu se jim věnovat páč mě úzkosti úplně Ničí endo mi říká že jsem v pořádku že kdybych měla problém se štítnou tak jsem unavená a buší mi srdce že tohle moje problémy nejsou když se léčím… Pořád mě svírá na hrudi no je to hnus to prý od štítné taky není protože moje stitka není hmatatelná

• Citovat
  • Nahlásit
30929
9.5.22 12:42
@Anonymní píše:
@Russet když já jsem načetla hrozně diskuzi tady na. Emiminu, na jiných diskuzí, proto si proto si prostě myslím že to je od té štítky… Jsem prostě psychicky v háji ze všeho mám dvě děti a nedokážu se jim věnovat páč mě úzkosti úplně Ničí endo mi říká že jsem v pořádku že kdybych měla problém se štítnou tak jsem unavená a buší mi srdce že tohle moje problémy nejsou když se léčím… Pořád mě svírá na hrudi no je to hnus to prý od štítné taky není protože moje stitka není hmatatelná

Tak nikam nechod a trp, kdyz si myslis, ze jsi chytrejsi nez doktori ( a pritom nedokazes ani smysluplne formulovat dotaz). Nebo co chces vlastne slyset?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat