Štítná žláza - látky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 16:47
Štítná žláza- latky

Ahoj, chtěla sem darovat vajíčka, a z krve mi bylo zjištěno (a teď si nejsem jistá co pac mi malá dost plakala a paní sem moc nerozuměla). Říkala že se musím objednat na endokrinologii že nemám protilátky na štítnou žlázu. Ke konci hovoru dodala že se ty protilátky ješte nepřišli že možná zítra, ale že si mám přijít pro zprávu a nějaký lék a určitě se objednat. Teď sem vše pročítala a příznaky mám :(.. má otázka zní: je mi 23 co je lepší? Operace? Nebo léky? Dekuji

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 16:52

Tak nejspíš začneš lékama a pak se uvidí, pokud ti vyoperují celou štítnou žlázu budeš brát umělý hormony dokonce života

radka.vos
Závislačka 2709 příspěvků 2 inzeráty 28.02.17 16:57

V prvni rade nejdriv zjistit, jak moc rozhozenou ji mas a pak dat dle vysledku na doktory. Mam kamaradku, co brala nejakou dobu leky a pak se to srovnalo a uz je X let bez leku. Ja beru na snizenou funkci uz hezkych par let leky a jsem s tim naprosto v pohode, jen chodim na pravidelne kontroly, obcas se upravi davka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 17:04

@radka.vos a jak je to s těhotenstvím?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 17:05

@ka2ka no dost mě to zaskočilo tak nevím. Uvidim taky co mi poví doktorka na endokrinologii.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.02.17 17:06

Řiď se tím, co řeknou na endokrinologii.

Vlastně nevíš, co Ti vůbec je, doktorce jsi nerozuměla. Předpokládám, že asi snížená nebo zvýšená činnost štítné žlázy? Nerozumím ale, když říkala, že ještě nemá výsledky protilátek, tak že píšeš, že na konci řekla, že nemáš protilátky na štítnou žlázu. Asi nejlepší si tam znovu zavolat a nechat si v klidu vysvětlit, nebo si počkat na informace z endokrinologie.

Neber to zle, ale teprve když víš, co Ti je, má smysl se ptát na zkušenosti ostatních, takhle Ti těžko někdo dobře poradí…

Ale obecně bych to brala tak, že operace je asi poslední možnost, když není jiné východisko. Operace je nevratná, s úpravou režimu, stravy, léků se třeba může činnost štítné žlázy třeba časem normalizovat, záleží, co je za problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 17:11

@entropy teď už na CAR nikdo nebude, zítra si tam jdu pro papíry tak se rovnou zeptám zas. A i mi řekla že potom se můžeme domluvit na další termín darování (měla sem za to že už pak nebudu moci).

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.02.17 17:18
@Anonymní píše:
@entropy teď už na CAR nikdo nebude, zítra si tam jdu pro papíry tak se rovnou zeptám zas. A i mi řekla že potom se můžeme domluvit na další termín darování (měla sem za to že už pak nebudu moci).

Jasně, to bude nejlepší. Přeji, ať to dobře dopadne.

radka.vos
Závislačka 2709 příspěvků 2 inzeráty 28.02.17 21:25
@Anonymní píše:
@radka.vos a jak je to s těhotenstvím?

Hned na zacatku tehotenstvi se jde na krev a upravi se davka leku, vetsinou se pridava a chodi se casteji na kontroly. Me ted stitku rozhodila i stimulace, takze mam na mesic navyseni davky a pak musim znovu na krev.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >