Reklama

Štítná žláza po roce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 19:17
Stitna žláza, po roce

Ahoj holky, lecim se už asi 3-4 roky se stitnou zlatou, beru Euthyrox 50 - dříve půlku a poslední rok celý.
Občas zapomenu, ale to max když jedu za přítelem. Poslední 4 dny me trápí divny pocit v krku (při polknuti páli) a takový knedlík. Taky jsem hodně unavena - kontrolu mám v červnu. Muže to být tím?

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10270 příspěvků 05.04.18 19:20

Štítka je ale níž než v krku. Spíš bych to odhadovala na virózu.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 05.04.18 19:37

Pálení v krku podle mě š. ž. není. Ten knedlík a problém s polykáním může být š. ž. Tak jestli to nebude viróza, tak si třeba můžeš posunout tu kontrolu dopředu a tu červnovou zrušit, abys měla klid. Na š. ž. je zrovna špatný se zbytečně stresovat. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 21:00

Děkuji moc za rady :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.18 09:58

..když jsem měla velký výkyv, tak jsem měla pocit bolesti v krku.
Tenkrát jsem z normy vyletěla na hodnotu dvacet za dva měsíce. Ještě jsem neměla zkušenost, že by mi od štítné žlázy něco mohlo být, šla jsem k lékaři v době, kdy se smíchaly problémy se štítnou a virozy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama