Štítná žláza - rozhodla jsem se k operaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne20
Kecalka 423 příspěvků 16.12.17 21:44
stitna zlaza-rozhodla jsem se k operaci

Ahoj vsichni. Mam problem se stitkou od svych 13 let. Nyni mi je 25 a rozhodla jsem se pro operaci. Trapi mne nejen z estetickeho hlediska, tak i z duvodu nemoznosti otehotneni (JIZ 1 DITE MAM), nedari se nam druhe a po vysetreni mi doktor rekl, ze s takovymi vysledky se an otehotnen v mem pripade neda.. :( Rozhodla jsem se pro Motol a operovat mne bude Taudy (ma nekdo s nim zkusenost?)..Termin operace mam 12.unora a strasne se tesim :D…A TED ME DOTAZY: Prosim jak operace probiha, jak je po ni, za jak dlouho jdete domu, jaka jsou omezeni, jak jste se hojily? Proste poprosim o vse, co vas k tomu napadne, at jsem trosku v obraze :)…CO SE TYCE OPERACE NIKDO MI VICE PODROBNOSTI NEREKL, JEN ZE MAM PRIJIT 12 A 13 JDU NA SAL :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 16.12.17 21:51

Teeda a to ses rozhodla pro operaci bez jakykoliv informaci?? To jsi se mela zeptat spis doktora :mrgreen: jinak moje mamka byla akorat na punkci ŠŽ a rikala ze nijak tvlast to nebolelo ;)

Anne20
Kecalka 423 příspěvků 16.12.17 22:01

Tak samozrejme informace mam, ale chtela jsem to vedet realne od nekoho kdo na tom byl :) A ano, doktor mi minimum informaci samozrejme rekl, ale ne to, jak se budu citit po operaci, jak dlouho se clovek hoji apod…tak snad chapes jak to myslim :D Chci proste vedet info od nekoho, kdo to ma odzite :)
PS: punkci mi nikdy nedelali 8o :lol:

nunik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 16.12.17 22:05

Probehne operace, 2 dny budes mi dren na odvadeni krve, ten pak vyndaji a dalsi den domu. Takze v pondeli nastup a v patek domu. Je to rychlovka. Me kvuli nalezu karcinomu po prvni operaci cekala jeste druha, rizli mi puvodni jizvu. Krome toho ze mi protejkal dren, byla druha operace lepsi, nebolelo to skoro vubec. Samozrejme to boli, ale neni to nic hrozneho, hur se polyka, to je neprijemny. Blbe se kasle a smeje. Taky se do vyndani stehu hur otaci hlavou do boku…jeste neco by Te zajimalo? :)

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 16.12.17 22:07

@Anne20 jo, ja to chapu. A jake mas obtize, me v tehu obvodacka vystrasila ze mam blbe hodnoty ft4 pritom ale TSH v norme. Hnala me na endokrinologii kde me rekli ze vysledky jsou pro tehuli nsprosto normalni a dali me jod akorat. Po porodu jsem mela uz vse ok. Stejne me ale hlidaji a ja se toho desim :mrgreen:

Anne20
Kecalka 423 příspěvků 16.12.17 22:12

@nunik dekuji :) trosku se bojim ty anestezie (bojim se ze se nevzbudim :D Ale to snad bude oukej :) Nicmene dekujuuuu a jeste mne napadlo (hodne blba otazka asi :D :D ) ale hodne mi vadi lezet uplne na zadech. Budu po operaci lezet na Jip uplne na zadech, nebo budu v polosedu? A zvracela jsi po anestezii? :D (ASI HLOUPE OTAZKY :D )

Anne20
Kecalka 423 příspěvků 16.12.17 22:15

@hapolda No mam strasne velkou strumu (vypada to jako bych mela kolem krku nafukovaci kruh) z estetickeho hlediska je to vazne hnusne a za dalsi ta nemoznost otehotneni (coz je mozna hlavni duvod toho proc do toho jdu) a naprikla spatne se mi dycha, mam pocit neustaleho duseni se, porad jakoby pokaslavam, poboliva mne v krku, jsem silene unavena, nemuzu shodit max. kilo :( a nechutenstvi k jidlu…NO CO TI BUDU POVIDAT JE TO PEKNEJ HNUS! :)

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 16.12.17 22:20

@Anne20 az na to shazovani prebytecnych kil nic z toho nemam tak doufam ze me to ani nedostihne :mrgreen: preju hodne stesti pri operaci. At to vse zvladnes vpohode :kytka:

nunik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 16.12.17 22:21

@Anne20 takhle :D v Motole jsou vsechny postele polohovaci, takze si to muzes nastavit tak, jak je to pohodlny :palec: ja hodne trpim na zada, sestra mi je musela chodit mazat :D ale muzes se opatrne prekulit na bok, tak aby Te netahnul dren. Doktor mi rikal, ze jen tak to vytahnout nejde :lol: a na jip si myslim nepujdes, ja nebyla ani jednou. Ten vecer po operaci uz by Te meli vzit i curat na nornalni zachod. Ja jsem misu odmitla, to bych nedala curat takhle v mistnosti :lol: :lol: neboj se si o nic rict(po druhy operaci jsem sla curat uz po 4 hodinach od operace.
Ke zvraceni :D po prvni jsem blila jak sakal :lol: poblila jsem doktora co me operoval a pak i sestru :D pred druhou operaci jsem hlasila, ze po anestezi zvracim, takze mi na sale pri operaci pichli neco do kanyly a nezvracela jsem. Celkove mi bylo mnohem lip nez po te prvni. Jeste neco by Te zajimalo? Klidne se prej ;)

Anne20
Kecalka 423 příspěvků 16.12.17 22:21

@hapolda dekuju ti…snad jo :hug:

Anne20
Kecalka 423 příspěvků 16.12.17 22:27

@nunik :lol: :lol: heled tak supeeeeer, takze to na ne budu hlasit taky ze mi bude urcite spatne :D :D A ty jsi byla operovana kde? Taky v Motole? Ja rodila cisraem v Morole a je fakt, ze jsem byla po operaci (jelikoz jsem byla 24hod na JIP) ihned na nohou a chodila a chodila a po 4 dnech jsem sla domu prakticky bez bolesti a fit. Takze tady take doufam, ze rekonvalescence bude rychla :D Jo jeste jestli te teda muzu otravovat, napadlo mne…mam 4 letou holcicku a potrebuju byt fit rychle…je nejake omezeni co se tyce zvedani veci, nebo to, ze musim byt treba mesic doma, nikam nechodit (myslim treba koncem unora chci jet na vystavu motorek)…tak jestli to mam odpiskat :D

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12503 příspěvků 1 inzerát 16.12.17 22:38

Při vstávání mi radili držet hlavu, kanylu vyndali až za čtyři dny dost jsem krvácela

nunik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 16.12.17 22:40

@Anne20 taky jsem byla v Motole. Chtela jsem tam, ale ani to neni zaruka uspechu :lol: druhou operaci mi delala nejaka doktorka a pripalila mi hlasivku. Takze mi nefunguje skoro vubec :lol:
Po cisari se jip chodi, taky jsem byla, ale po tehle operaci ne. Pokud je vse bez komplikaci.
Kazdopadne dokud budes mit stehy, nezvedej nic tezkeho, mohlo by to rupnout. ne ty venkovni stehy, ale ty vnitrni. Kdyz mi vyndali stehy fungovala jsem normalne, ale kdyz jsem nemusela, radejc jsem nic tezkyho nezvedala. Ale zadnou akcni neodpiskavej. Ja sla v patek z nemocnice a v sobotu s malym na pout. Je teda fakt, ze po 2 hodinach jsem byla zrala na 20ti hodinovej spanek, ale jinak ok :D pok7d budes chodit ven, jen mej jizvu schovanou pred slunickem. Oni ti daji instrukce, budes si ji muset mazat a promasirovavat :palec:

Anne20
Kecalka 423 příspěvků 16.12.17 22:50

@nunik Ajaaaaj teda, takze to znamena, ze chraptis, nebo jak tomu mam rozumnet? :D Ty vago, tak to me docela desi :O :)…Nooo, tak to jsi mi udelala radost, protoze tam se fakt tesim :)

nunik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 16.12.17 23:09

@Anne20 jojo, chraptim. Taky uz neuzpivam vysoky tony a kdyz dlouho mluvim, zacne mi vypadavat hlas. Taky kdyz potrebuju rychle vykriknout, treba na malyho na hristi, aby daval pozor, tak mi to obcas nejde…ale neni to nic strasnyho :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama