Stížnost na firmu co má na starosti dluhy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 13:31

Stížnost na firmu co ma na starosti dluhy

Zdravím, holky mam na Vas dotaz. Kamaradka mi dneska volala, včera ji její ex manžel rekl ze vi o jejím dluhu u O2 i v jaké vyšší, že to má na starosti ta a ta společnost atd..a ze až budou u soudu o svěření dvojčat do pece tak ze to tam výtahne..Kdyz si kamarádka volala na tu společnost, a chtěla zjistit co a jak tak zjistila ze tam dělá jeho teta(sestra jeho matky),která ji hned zvedla telefon a hned sni chtěla vec řešit…Takze kamaradce bylo hned jasné odkud vítr fouka…když se ji na to zeptala přimo tak se vykrucovala ze nic takového neřekla a kdesi cosi, hned volala taky ex aby se ho zeptala takze kamarádka mela v telefonu přímý přenos nechutne lži…chci se tedy zeptat, jak si vůbec tohle mohou pracovníci dovolit? Jak podat stížnost na tu firmu aby z toho měla paní jisty postih…Snad je jejich práce byt diskrétní a tohle je neprofesionální přístup mi přijde. CHCI JI NEJAK pomoct aspoň v podání stížnosti, ale nevím jak… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1682
21.10.21 13:40

Obratila bych se na vedeni te firmy a napadla je za unik dat + bych dala podnet na urad pro ochranu osobnich udaju, pro tu firmu to muze byt obrovsky pruser, ze pracovnik pustil dal informace o klientovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
21.10.21 13:42
@Kacatko1986 píše:
Obratila bych se na vedeni te firmy a napadla je za unik dat + bych dala podnet na urad pro ochranu osobnich udaju, pro tu firmu to muze byt obrovsky pruser, ze pracovnik pustil dal informace o klientovi…

Přesně tak, tohle bych teda rozmázla, co nejvíc by to šlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
21.10.21 14:01

Ale pokud to nemá někde v SMS apod. tak je to slovo proti slovu. Počkal bych, až to vytáhne u soudu a tam to pak rozmazl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
21.10.21 15:34

No, to bude mít paní asi docela průser… Tohle určitě nesmí.

• Citovat
  • Nahlásit
3500
21.10.21 16:33

Tetinka bude mít průser, dobře jí tak! ☝🏼 Jsou jisté zásady a nějaká ochrana dat tvl 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
21.10.21 16:35

Neumím si moc představovat, jak se tohle dokazuje. Za předpokladu, že dotyční nejsou úplně blbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23457
21.10.21 16:52

Ať kamarádka oznámí tetičce i bývalýmu, že pokud tohle vytáhne u soudu, zařídí tetě vyhazov, pěknou pokutu a ostudu viz návod výše… a ať se s tím ty dva poperou… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.21 20:39
@Anonymní píše:
Zdravím, holky mam na Vas dotaz. Kamaradka mi dneska volala, včera ji její ex manžel rekl ze vi o jejím dluhu u O2 i v jaké vyšší, že to má na starosti ta a ta společnost atd..a ze až budou u soudu o svěření dvojčat do pece tak ze to tam výtahne..Kdyz si kamarádka volala na tu společnost, a chtěla zjistit co a jak tak zjistila ze tam dělá jeho teta(sestra jeho matky),která ji hned zvedla telefon a hned sni chtěla vec řešit…Takze kamaradce bylo hned jasné odkud vítr fouka…když se ji na to zeptala přimo tak se vykrucovala ze nic takového neřekla a kdesi cosi, hned volala taky ex aby se ho zeptala takze kamarádka mela v telefonu přímý přenos nechutne lži…chci se tedy zeptat, jak si vůbec tohle mohou pracovníci dovolit? Jak podat stížnost na tu firmu aby z toho měla paní jisty postih…Snad je jejich práce byt diskrétní a tohle je neprofesionální přístup mi přijde. CHCI JI NEJAK pomoct aspoň v podání stížnosti, ale nevím jak… :roll:

Nijak nemas dukaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
24.10.21 13:32

Jéje, ať to zkusí 😂 U soudu o děti fakt, že máš někde dluh, nehraje roli, ale jak to na tebe u soudu vytáhne, ať taky do protokolu řekne, odkud tuhle informaci má. Pokud je hodně blbej, řekne pravdu a ty budeš mít důkaz. A pokud by tvrdil, že to ví přímo od tebe, řekla bych, že vím, že to má od té a té, protože mi to sám řekl, a ze mám všechno nahraný a podávám stížnost. Je mi jasný, že nahranýho nemáš nic a taky použití případné nahrávky u soudu by bylo trochu problematické, ALE: kdybys nahrávku (pořízenou bez vědomi druhé strany) měla a použila ji výhradně k hájení svých práv, kterých se jinak domoci nemůžeš, je to naprosto legální (hlavně nešířit veřejně).
A budou mít pr*del v kalupu, ani nevědí jak 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1564
24.10.21 14:11
@Anonymní píše:
Zdravím, holky mam na Vas dotaz. Kamaradka mi dneska volala, včera ji její ex manžel rekl ze vi o jejím dluhu u O2 i v jaké vyšší, že to má na starosti ta a ta společnost atd..a ze až budou u soudu o svěření dvojčat do pece tak ze to tam výtahne..Kdyz si kamarádka volala na tu společnost, a chtěla zjistit co a jak tak zjistila ze tam dělá jeho teta(sestra jeho matky),která ji hned zvedla telefon a hned sni chtěla vec řešit…Takze kamaradce bylo hned jasné odkud vítr fouka…když se ji na to zeptala přimo tak se vykrucovala ze nic takového neřekla a kdesi cosi, hned volala taky ex aby se ho zeptala takze kamarádka mela v telefonu přímý přenos nechutne lži…chci se tedy zeptat, jak si vůbec tohle mohou pracovníci dovolit? Jak podat stížnost na tu firmu aby z toho měla paní jisty postih…Snad je jejich práce byt diskrétní a tohle je neprofesionální přístup mi přijde. CHCI JI NEJAK pomoct aspoň v podání stížnosti, ale nevím jak… :roll:

Místo sepisování stížností byste mohly s kamarádkou něco udělat s tím dluhem. Co třeba to zaplatit? :mrgreen: :mrgreen: Ohledně postihu, holt se teta snažila aktivně hledat někoho, kdo by to třeba za dlužnici zaplatil. Třeba dostane prémii za osobní iniciativu. :lol: Nevidím rozumný důvod dávat dlužníkům nárok na „soukromí“ na úkor věřitelů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 15:12

@catch-22 dluh uz kamarádka ve vyšší 2.310,– zaplatila a vedení se pouze omluvilo. KAMARÁDKA má ale právníka kamaráda tak snim ma dneska schůzku tak uvidime co ji řekne ale je to mazec teda

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat