Reklama

Stížnost na postup lékaře/gynekologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 23:12
Stížnost na postup lékaře/gynekologa

Ahoj holky,

chci se informovat jak správně postupovat při podání stížnosti na lékaře.

Ve zkratce:
V prosinci 2016 jsem byla ještě v Ostravě u svého „starého“ lékaře s tím, že mimo menzes špiním, ale že se s přítelem pokoušíme o miminko.
Vyšetřil mě a s výsledkem, že těhotenství můžeme vyloučit, že to fakt není nasadil Norethisteron.
Těhotenství to ovšem bylo, ale na to jsem bohužel přišla až minulý týden v Praze u nového lékaře dle ultrazvuku a krve. Norethisteron jsem tedy brala od 22.12.2016 do 10.1.2017.
Menzes, který se měl dostavit se samozřejmě nedostavil a při kontrole mě Dr. šokoval s tím, že jsem těhotná… No, dnes bohužel potvrzeno, že se mimi neudrželo a je pryč (bylo by to cca 7tt).

Jak postupovat? Je jasný jaký je Norethisteron svinstvo a v příbalovém letáku je přímo uvedeno, že se nesmí brát v těhotenství.

Předem díky všem za jakékoli reakce.

S.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 01.02.17 23:18

A v kolikátem týdnu jsi byla u sveho „stareho“ gynekologa?

Janli
Kelišová 5404 příspěvků 9 inzerátů 01.02.17 23:19

A v kolikátém týdnu jsi byla u toho prvního lékaře? Měl vůbec šanci těhotenství zjistit? Kdy byla poslední menstruace?

Markéta80
Hvězda diskuse 39331 příspěvků 01.02.17 23:22

@soniara ted by jsi byla 7tt? To snad ani neměl šanci zjistit? No norethisteron je ale hnus :?, brala jsme ho jednou a stačilo :jazyk: norethisteron asi dávají rádi že je tam rychlý efekt :?

vejilka
Závislačka 4363 příspěvků 01.02.17 23:23

No jak to tak počítám tak první lékař skutečně neměl šanci zjistit že jsi těhotná :nevim: Bud to bylo fakt malinký, nebo si nebyla ještě vůbec v tom

soniara
Kecalka 193 příspěvků 01.02.17 23:25

Je mi jasný, že na ultrazvuku by nic neviděl, ale dnes mi můj doktor sdělil, že měl vzít alespoň krev.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 01.02.17 23:27

A když jsi byla na prohlidce u toho stareho, tak jsi byla cca v kolikátem týdnu?2.,3ti?…To by jeste ani z krve nepoznal..

soniara
Kecalka 193 příspěvků 01.02.17 23:29

@Markéta80 Chápu, že by nic nebylo vidět, ale vzhledem k tomu, že jsem mu řekla, že se pokoušíme o miminko to měl asi udělat jinak… Vzít krev apod.
Ono už je ale stejně pozdě cokoli řešit. O mimíska jsme přišli. Díky Bohu, že mám teď skvělého gynekologa, který se opravdu stará a je to člověk.

soniara
Kecalka 193 příspěvků 01.02.17 23:31

@EvulinkaB18 Je mi to jasný, ale… prostě i dle nového lékaře neměl ten Norethisteron nasadit, když věděl, že plánujeme miminko.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 01.02.17 23:33

Pokud bys dnes byla v sedmém týdnu těhot., tak v prosinci (nevím kdy, začátek - konec?) jsi snad ani nemohla být těhotná? Silvestr je skoro pět týdnů zpět, to znamená, že v té době jsi měla tak ovulaci :nevim:
Kdyby jsi v té době byla třeba v 5tt, dle hormon. hladin už to je zjistitelné. Ale ty jsi v prosinci ani těhotná nebyla :think: Otázka je, proč ti dal doktor takto agresivní preprát, když zřejmě věděl, že plánujete početí :nevim: Ale asi bych ti neřešila, ale brala jako poučení do budoucna. V době plození je dobré se vyhnout jakýmkoli lékům a tenhle byl opravdu zbytečný :kytka:

Janli
Kelišová 5404 příspěvků 9 inzerátů 01.02.17 23:34

To je těžký, co lékař, to jiný názor a jiný postup.

Markéta80
Hvězda diskuse 39331 příspěvků 01.02.17 23:34

@soniara bohužel jsme zažila něco podobného, byla jsme blbá a v tu dobu věřila lékaři. Stát se to teď tak bych to řešila úplně jinak. Kdo ví, ono to špinění asi taky nic moc, navíc ty léky to bych měla šílený strach že mimi nebude zdravé, je to šílený driák…

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 23:36

@soniara Obrat se o ra´du na Svaz pacientů http://www.pacienti.cz/

mroe
Extra třída :D 14236 příspěvků 01.02.17 23:36

Podle me jsi u nej vubec nebyla jeste tehotna, takze nechapu, proc by ti mel brat krev. Spis ti mel lepe vysvetlit, proc ti ty leky dava - mozna byste se domluvili jinak.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 01.02.17 23:37

Tak ja byla na krvi cca 10 den po poceti a mirne zvyseni se v krvi ukazalo, pak jsem musela jeste na kontrolni odber cca po 7 a 14 dnech, doktorka mi rikala ze to muzou byt i rozhozene hormony a ze tak brzo potvrdit tehotenstvi skoro nejde, ale brala tu graviditu jako jednu z moznosti a podle toho pak take probihala lecba (u jineho doktora, chtel nasadit atb a potreboval vedet zda jsem v tom).

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama