Stížnost na souseda - zkušenosti

769
9.7.13 07:14

stížnost na souseda-zkušenosti

Ahoj holky, máte některá zkušenosti se sepisováním stížnosti na souseda? Máme za sousedy ty „barevné“ :cert: a dneska ráno už přetekla ta poslední kapka mé trpělivosti. :evil: :pocitac: :cert: Denně začnou hned od rána pouštět ty svoje cigánské odrhovačky, řvou na sebe, na děti a ty pak řvou, protože je na ně řváno. Většinou začínají dělat kravál kolem osmé ráno a přestávají nejdřív v deset večer. Jenže dneska začali už v půl páté ráno. Pustili si muziku mně pod okny od ložnice. A v půl šesté to pustili na plné kule a začali tam opile vyřvávat a něčím mlátit. :pocitac: :pocitac: :pocitac: Vzbudili mě, málem i rok a půl letého synka. Snad mám právo taky na trochu klidu, bez ohledu na to, že jsem „v tom“. Byt, kde bydlí, mají v nájmu, patří soukromníkovi. Přemýšlím, že obejdu sousedy z ostatních baráků, sepíšu stížnost nebo petici, ale váhám, jestli ji poslat na úřad nebo majiteli toho pronajímaného bytu. Co myslíte? Promluvit si přímo s těmi problémovci jsem zkoušela už dřív, akorát mě poslali někam a sprostě mi nadávali. Nejradši bych celou jejich famílii vystřílela. :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

becky87
9.7.13 07:15

Odstehovat se.

Ja se obavam, ze tady nepomuze ani svecena voda :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
769
9.7.13 07:18

Jenže to právě nechceme, dáváme do kupy celej baráček po povodních v roce 2009, téměř už to máme hotové po stavební stránce, pořídili jsme krásné nové zařízení do všech místností, manžel tu vyrostl a je to domeček po jeho rodičích, takže k němu má dost hluboký vztah, když už rodiče nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
9.7.13 07:21

@barbarossa Máš ještě dobrý..známá má takové, že jí odrhovačky hrajou celou noc :roll:
Mám obavy, že tady je všechno zbytečné a budto se odstěhuj nebo kup špunty do uší a doufej, že pomůžou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
9.7.13 07:24
@denisa 76 píše:
budto se odstěhuj nebo kup špunty do uší a doufej, že pomůžou ;)

To abych je koupila pro celou rodinu a radši i pro příbuzné, kteří by přijeli na návštěvu. Jo a taky asiklapky na oči, abych se ny ty jejich ksichty nemusela koukat. Kurnik, já jsem ale vytočená!!! :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11749
9.7.13 07:27

@barbarossa stiznost muzes poslat na krajskoou higienickou stanici, kam spadas. Jejich povinnosti je to prozkoumat a zmerit hlucnost a oni uz vi, co s nima, hlavne vedi, jak na ne a kam tu stiznost poslat dal. Mohla bys zkusit i stiznost /spsat petici obcanu/ a dat ji na obecni urad, musi se tim zaobirat,,,ze byste uredne tu hygienu poslali, nez jsko ty jednotlivec. :palec:

Upraveno administrátorem 9.7. 11:13 - vulgarismy, projevy rasové nesnášenlivosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
9.7.13 07:30

Aby to nebyl boj s vetrnymi mlyny. Poslala bych to na urad. A volala policii za ruseni nocniho klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11749
9.7.13 07:30

@barbarossa nesmis to vzdat, bojuj, jinak budes trpet a nakonec te dozenou k tomu, ze se odstehujes…to prece nedopustis :hug: :kytka:

Upraveno administrátorem 9.7. 11:06 - vulgarismy, projevy rasové nesnášenlivosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
9.7.13 07:31

@barbarossa já tě chápu..chodím k té známe občas na kafčo..chudák bydlí přímo v jejich osadě :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3052
9.7.13 07:34

Kdyz to bylo pul 5 mela si volat policii. do 6 je nocni klid. nad nas se nastehoval cerstve 18 lety kluk a pres den je klid. padne 22:00 a rachot, rev, hudba a to az do rana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9552
9.7.13 07:34

Soucitim s vámi, radu ale nemam :oops:

jen pozor na vyrazy, tady ti diskuzi zamknou, jakmile reknes na emiminu slovo cikan, je zle :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
9.7.13 07:35

@ncc1701 řekla bych, že volat policajty moc nepomůže..udělaj tytyty a asi to bude k ničemu. Mám pocit, že i úřady se jim snaží vyhnout.Ale nevím no..taky by mě zajímalo jak takovým lidem pomoct. Platíme na daně a za to se lidi ještě nevyspí :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59208
9.7.13 07:37

@barbarossa ze zkušností vím, že fakt buď jen pravidelně volat policajty pro každou blbost, nebo se odstěhovat. Naši mají tohle v baráku, petici sepsalo celé okolí, nestalo se vůbec, ale vůbec nic.. a kupodivu se to u nich změnilo, když se jim narodilo vymodlené dítě.. dočasně fakt klid, to je paráda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
9.7.13 07:39
@Hanulka82 píše:
Soucitim s vámi, radu ale nemam :oops:jen pozor na vyrazy, tady ti diskuzi zamknou, jakmile reknes na emiminu slovo cikan, je zle :roll:

No to není pravda, zamkne se to, když se používají výrazy, které jsou i tady. Hluční a obtížní jsou i „naši“ lidé, takže je zbytečné používat výrazy pod. co používá Lena :poblion: Zakladatelko, pokud budou hlučit před 6 ráno, volej hned policajty, je to jediné, co můžeš udělat. Obeslat s peticí můžeš majitele, proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
9.7.13 07:40
@martina.se píše:
@barbarossa ze zkušností vím, že fakt buď jen pravidelně volat policajty pro každou blbost, nebo se odstěhovat. Naši mají tohle v baráku, petici sepsalo celé okolí, nestalo se vůbec, ale vůbec nic.. a kupodivu se to u nich změnilo, když se jim narodilo vymodlené dítě.. dočasně fakt klid, to je paráda…

bože chudáci :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama