Stížnost na zubaře

Anonymní
15.3.21 21:26

Stížnost na zubaře

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kde si můžu stěžovat na zubaře, aby se to opravdu řešilo. Nejde o zubaře dítěte, ale mého.. A máte někdo nějakou zkušenost s takovou stížností a jak to u Vás dopadlo?

Příspěvek upraven 15.03.21 v 21:31

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
15.3.21 21:29

Stěžovat si můžeš na stomatologické komoře a pokud to bude adekvátní, řešit se to bude jako u všeho jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4812
15.3.21 21:31

Můžeš si stěžovat i na pojišťovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
15.3.21 21:43
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kde si můžu stěžovat na zubaře, aby se to opravdu řešilo. Nejde o zubaře dítěte, ale mého.. A máte někdo nějakou zkušenost s takovou stížností a jak to u Vás dopadlo?Příspěvek upraven 15.03.21 v 21:31

Ahoj, můžu vědět, co se stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
15.3.21 21:47

Koukni na FB na skupinu podpoříte mě v osvětě… Tam vám poradí správný postup.
Nejdřív by se měla stížnost poslat přímo zubaři, případně jeho zaměstnavateli, pak pokud řešení není podle vašich představ, se posílá na kraj tuším a až pak na komoru myslím. Ale už si to přesně nepamatuji, koukněte na tu FB skupinu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
15.3.21 21:50

Řeš to rovnou přes ČSK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.3.21 21:51

Taky bude záležet na tom co se stalo a zda to můžete nějak prokázat ve zdravotnictví se všechno hrozně těžce dokazuje ale jinak jak píší výše stiunosti na stomatologicke komoře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
15.3.21 22:18

Stěžovat si můžeš ale jde o to co se stalo, musíš podat bližší informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 22:31

No tak jde o to, že jsem minulý rok v únoru k této zubařce přešla, protože moje původní zubařka odešla do důchodu. V červnu jsem zjistila, že jsem těhotná a tak jsem se objednala na preventivní prohlídku v těhotenství na srpen. Přišla jsem tam a ona mi dala razítko do průkazky bez jakékoliv kontroly. Tak jsem se ozvala, že bych ty zuby chtěla zkontrolovat a ona, že na to nemá čas a nashledanou. To mě dost zarazilo a začala jsme hledat jiného zubaře. Bohužel jsem nikoho nenašla a na druhou prohlídku jsem šla znova k ní a celá situace se opakovala. Chodíme k ni s manželem oba a mimo těchto prohlídek jsme zaznamenali další zvláštní věci :
1. Jelikož má manžel problémy se zuby, tak je tam každý měsíc a po čtyřech návštěvách tam byla najednou nějaká jiná paní. Manžel se zeptal, kde je jeho paní zubařka a bylo mu řečeno, že na posledních čtyřech návštěvách ho ošetřovala sestřička!! Konkrétně zubařku jsme tam viděli jednou! Já jsem se pak zpětně dozvěděla, že na těhotenské kontrole byla taky sestřička, ne zubařka.
2. Nedodržuje čas objednání. Objedná 10 lidí na 8:00 a pak je bere, jak se jí to líbí. Kolikrát tam manžel čekal klidně dvě hodiny.
3. Při posledním čekání nás zarazilo to, že několik pacientů strávilo v ordinaci tak minutu a s rozloučením jim řekla, že nemají na to dvě hodiny kousat.

Tak co? Myslíte, že to jsou adekvátní důvody ke stížnosti? :think:
ZAKLADATELKA

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 22:39

A ještě pro doplnění.. Za sestřička mu dělala i zubní náhradu na korunku, kterou si musel zaplatit a ta s emu po 14 dnech začala hýbat. Pri žádosti o reklamaci mu řekla, že mu to opraví, teď uběhl týden a znovu se mu to kýve. A to nejí nic tvrdého a jelikož je to dvojka, tak se na ní snaží nekousat.
ZAKLADATELKA

• Citovat
  • Nahlásit
1622
15.3.21 23:09

To sice na stížnost je, ale mně zaráží že tam chodíš opakovaně a necháš se ošetřovat. Pokud by mně zubařka řekla že nemá čas tak mě tam neuvidí. Pokud nesouhlasíš s praktikami zubařky tak si najdi jinou. A navíc nechápu jak ti sestra může spravovat zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
15.3.21 23:12

8o… tak to je doktorka pěknej střelec. No tak to by mohlo být brano jako tvrzení proti tvrzení, chtělo by to ješt nějaké svědky do party a primárně bych to uhrala na tu korunku. Zkoušeli jste si říct o peníze nazpět? Kýve se mu vlastní zubnebo má uvolnnou tu korunku na tom phýlu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 23:14
@mamule42 píše:
To sice na stížnost je, ale mně zaráží že tam chodíš opakovaně a necháš se ošetřovat. Pokud by mně zubařka řekla že nemá čas tak mě tam neuvidí. Pokud nesouhlasíš s praktikami zubařky tak si najdi jinou. A navíc nechápu jak ti sestra může spravovat zuby.

No jenže hledání nového zubaře je problém. Obvolala jsem jich hodně, klidně i 60 km daleko a všichni mih řekli, že mají narváno. Na pojišťovně mi řekli, že když zubaře aktuálně mám, tak mi nijak nepomůžou. A na soukromou kliniku fakt nemám peníze.. Taky nechápu, jak může spravovat zuby sestra.. :zed:
ZAKLADATELKA

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 23:15
@Královna Kosmíru píše:
8o… tak to je doktorka pěknej střelec. No tak to by mohlo být brano jako tvrzení proti tvrzení, chtělo by to ješt nějaké svědky do party a primárně bych to uhrala na tu korunku. Zkoušeli jste si říct o peníze nazpět? Kýve se mu vlastní zubnebo má uvolnnou tu korunku na tom phýlu?

Nevím, kde svědky sehnat :nevim: Kýve se mu korunka na pahýlu.
ZAKLADATELKA

• Citovat
  • Nahlásit
7531
16.3.21 05:44
@Anonymní píše:
Nevím, kde svědky sehnat :nevim: Kýve se mu korunka na pahýlu.
ZAKLADATELKA

Tak píšete že takto řeší mraky lidí a i mraky lidí ošetřuje ta sestra jenom. To už spousta z nich určitě taky musela podat stížnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat