Stmívání film

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kjhui
Závislačka 2553 příspěvků 04.06.19 08:33
Stmívání film

Zdravím, vím že to je hrozná chujovina, ale včera jsem shlédla film Stmívání, a i když jsem touto ságou zcela nepolíbená, hrozně mi to vrtá hlavou. A tady se všechno ví.

Když se tam zraní člověk a je cítit krev, tak všichni ti upíři zešílí a mají hroznou práci aby Belu nesežrali. Jak to dělá Edvard a všichni ti upíři když má Bela kr. ámy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2268 příspěvků 2 inzeráty 04.06.19 08:36

Je To film. Vymyšlený příběh vymyslenych postav. Málokdo svůj film, knihu apod propracuje až do takovýchto detailů.

Vercsi148
Kecalka 373 příspěvků 04.06.19 08:40

Jak řekl Edwardův otec v jednom dílu l: „years and years of practise“ :joy: :joy:

NovápaníA
Kecalka 390 příspěvků 04.06.19 08:50

@kjhui A co zkusit přečíst knihu? Z té se dozvíte víc, než z filmu :think: :think:
@chaela :D

TopSecret
Závislačka 4474 příspěvků 04.06.19 08:50
@kjhui píše:
Zdravím, vím že to je hrozná chujovina, ale včera jsem shlédla film Stmívání, a i když jsem touto ságou zcela nepolíbená, hrozně mi to vrtá hlavou. A tady se všechno ví.Když se tam zraní člověk a je cítit krev, tak všichni ti upíři zešílí a mají hroznou práci aby Belu nesežrali. Jak to dělá Edvard a všichni ti upíři když má Bela kr. ámy?
:roll: :roll: boze. Kolik ti je? Si myslis v celovecernim, celosvetovym filmu budou resit menses? :zed: to jako fakt ne.

Kdybys zkoukla vsechny dily, tak pochopis. Postupne si na ni zvykaji. Az zkouknes vsechny dily, tak napis…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 04.06.19 08:51

Ale tam je to řečeno. Ta láska k ní je větší než touha po krvi. Stále je to jen film.

Paní Harringtonová
Generální žvanilka 22595 příspěvků 04.06.19 08:55
@kjhui píše:
Zdravím, vím že to je hrozná chujovina, ale včera jsem shlédla film Stmívání, a i když jsem touto ságou zcela nepolíbená, hrozně mi to vrtá hlavou. A tady se všechno ví.Když se tam zraní člověk a je cítit krev, tak všichni ti upíři zešílí a mají hroznou práci aby Belu nesežrali. Jak to dělá Edvard a všichni ti upíři když má Bela kr. ámy?
:lol: :lol: :lol:
To mi připomnělo dotaz mé dcery… proč nechodí princezny v pohádkách na záchod… :mrgreen:
TopSecret
Závislačka 4474 příspěvků 04.06.19 08:56
@Paní Harringtonová píše: :lol: :lol: :lol:
To mi připomnělo dotaz mé dcery… proč nechodí princezny v pohádkách na záchod… :mrgreen:
:lol: :lol:
NovápaníA
Kecalka 390 příspěvků 04.06.19 09:06
@Paní Harringtonová píše: :lol: :lol: :lol:
To mi připomnělo dotaz mé dcery… proč nechodí princezny v pohádkách na záchod… :mrgreen:

A znáte tu o krtkovi? :P O krtkovi, kterých chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu https://youtu.be/_srSf_1THZw
Údajně je i v tištěné podobě :think:

Lalelale
Závislačka 4785 příspěvků 04.06.19 09:10
@NovápaníA píše:
@kjhui A co zkusit přečíst knihu? Z té se dozvíte víc, než z filmu :think: :think:
@chaela :D

Pardon, ale knihu jen pro masochisty. Film je proti knize vyloženě oskarove dílo :mrgreen: A to jsem to četla jako teenager. Jedno z děl, kde nepochopím, jak to mohlo tak strašně uspět. Ale to je asi na jinou diskuzi

Lalelale
Závislačka 4785 příspěvků 04.06.19 09:12

@kjhui málokdo knihy propracuje do detailu, a zejména to člověk nemůže čekat od brakových románů, když to řeknu na rovinu. I dobří autoři mají občas v knize nějaký kiks

NovápaníA
Kecalka 390 příspěvků 04.06.19 09:15
@Lalelale píše:
Pardon, ale knihu jen pro masochisty. Film je proti knize vyloženě oskarove dílo :mrgreen: A to jsem to četla jako teenager. Jedno z děl, kde nepochopím, jak to mohlo tak strašně uspět. Ale to je asi na jinou diskuzi

Já tuto ságu nečetla, také mě to minulo. A film jsem viděla první a poslední dvoudíl :)

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 04.06.19 09:17

To nevíš, ze ženy ve filmech a seriálech zásadně nemenstruují? :lol: vždyť je to kravina pro pubertáky, detaily vůbec neřeší

LilyJane
Kecalka 213 příspěvků 04.06.19 09:20

Nečetla jsem příspěvky ostatních žen, tak nevím co řekly :D Já si Stmívání přečetla z donucení na střední, protože holky kolem mě nemluvily on ničem jiném… k filmům jsem se nutila stejně.
A měla jsem stejný dotaz, tak jsem pátrala po autorčiných oficiálních stránkách a dozvěděla se toto: Je to její první výplod (jde to vidět), a dle jejího je menstruační krev „mrtvá“, Bella je příliš stydlivá aby se zeptala a Edward nic nekomentuje… no prostě typický pubertální vztah dvou idiotů.
Našla jsem přímo její vyjádření:
„Several girls wanted to know if Edward would have a more difficult time being around Bella when she’s having her period. Answer: Yes, a little bit, but he would never say anything about it–much too much of a gentleman. And Bella would be way to embarrassed to ask. (It’s not the same as a cut, though. It’s sort of "dead“ blood, if you get my meaning).”
Volný překlad:
„Vícero dívek chtělo vědět, jestli je pro Edwarda těžší být s Bellou, když má menstruaci. Odpověď: Ano, o trošku, ale nikdy to nezmíní - na to je až příliš velký gentleman. A Bella se příliš stydí na to aby se zeptala. (Není to to samé jako řezná rána. Je to taková "mrtvá“ krev, pokud chápete, co chci říct."

Nechápu… je to furt krev a je to pěkně dementní :D Ale to je spousta věcí v těch knihách. Nápad super, provedení na prd. Ale když je člověk v pomatení pubertálních hormonů a sní o princi na bílém koni… tak proč nesnít o třpytících se upírech, žejo…

Janasas
Kelišová 5552 příspěvků 04.06.19 09:24

Si dá tampon néééé :mrgreen: :) :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama