Stojan na dětskou vaničku z Ikey

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sirim
Povídálka 11 příspěvků 20.10.18 20:39
Stojan na dětskou vaničku z Ikey

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s nějakým stojanem, který by pasoval na vaničku z Ikey?

Reakce:

Cerva1
Stálice 71 příspěvků 7 inzerátů 20.10.18 20:44

Ahoj, my máme na vaničku z Ikey jejich přebalovák. Stojí 600 Kč, takže je to celkem za hubičku. :-)

https://www.ikea.com/…ts/20045205/

Sirim
Povídálka 11 příspěvků 20.10.18 20:54

@Cerva1
Ten přebalovak máme taky koupený, jen si pak nedokážu představit manipulaci s miminkem..o­koupat, pak mimco někam odložit, abych mohla sundat vaničku, dát přebalovak a konečně na něj položit mimco :( Proto bych spíš asi uvítala nějaký stojan na tu vaničku, abych ji mohla mít vedle prebalovaku a pak mít rovnou kam položit mimco.

Nikous12
Kecalka 247 příspěvků 20.10.18 21:27

S neni to zbytecny “kram” ? Ono i davat vanicku naplnenou na nejaky stojan je krkolomny, my koupali na zemi u prebalovaku pak jsem mimco soupla na prebalovak a bylo, ale jasne, kazdej to mame jinak jen pisu zkusenost :kytka:

Sirim
Povídálka 11 příspěvků 20.10.18 21:36

@Nikous12 Nepřijde mi to jako zbytečnost, pokud si při koupání mimca nechci odrovnat záda tím, že se nad vaničkou budu hrbit někde nad zemí. ;)

Nikous12
Kecalka 247 příspěvků 20.10.18 21:40

No tak jasne, ja si k tomu klekla nebo sedla na zem, ale nemam problem se zadama a pohybem tak asi proto v tom nevidim zs takovou komplikaci, snad to sezenes, nebk kouknout po velkem prebalovaku na ktery se vejde koupaci kyblik a vedle na lezeni miminko

Jogrr
Závislačka 4319 příspěvků 20.10.18 21:41

Od narozeni jsem koupala v dospele 180cm vane, klekla jsem si.
Prebalovak jsem nemela, jen prebalovaci podlozku na pultu.
Za me vselijake stojany, vanicky, pulty jsou jen dalsi kramy do bytu.

Sirim
Povídálka 11 příspěvků 20.10.18 21:43

@Nikous12 my už právě vaničku i přebalovak máme koupenou, tak snad nějaký ten stojan seženeme :) Skoda, že IKEA neprodává stojan přímo na tuto vaničku :?

luccifera
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 20.10.18 22:07

Po predchozi majitelce bytu jsme meli na balkone obyc plastovy stolik, co byva na terasach, tak na tom jsem mela vanicku ve vane. Sama bych si nic takoveho nekupovala, u nasich jsem mela vanicku primo ve vane. A jak mala sedela, uz byla v obyc vane a tam se stejne ohybat musim:)

Sirim
Povídálka 11 příspěvků 20.10.18 22:24

Děkuji za rady, avšak můj dotaz zněl: „Nemáte prosím někdo zkušenosti s nějakým stojanem, který by pasoval na vaničku z Ikey?“
Neptala jsem se na to, jak nebo kde mám mimco koupat. ;)

Cerva1
Stálice 71 příspěvků 7 inzerátů 21.10.18 11:11

Ahoj, my to dělali tak, že jsme dali vaničku na přebalovák (taky jsem necmtěla koupat ohnutá…), podložku z přebalováku jsem měla v době koupání na pračce. Tak jsem dítě osušila, manžel vylil vaničku a šup s dítětem zpět na přebalovák. Napadlo mě, jedině pokud nemáš tu možnost s pračkou na chvilku dát díte na podložce na zem a pak zpět na přebalovák…

Jinak důležitá poznámka, vanička z ikey je malinká a vydrží fakt chvilku, takže aby jsi pak nemusela pořizovat ještě stojan na větší vaničku…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >