Stojan na houpací závěsné křeslo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutná máma
Kelišová 5063 příspěvků 59 inzerátů 26.12.18 08:25
Stojan na houpací závěsné křeslo

Zvažuji koupi stojanu ( na doma ) pro houpací závěsné křeslo. Venkovní uchycení máme vyřešené pod pergolou přes léto na dvou místech. Ale co teď přes zimu?
Je mi líto, že je houpačka ladem. Muž mi odmítá doma zavěsit, máme všude ze stropů sádrokartony, asi jediná kuchyň je bez sádrokartonu. Jak to vyřešit? Popř. doporučíte stojan?
Brala bych i nějaký bazarový, ale koukala jsem se, moc toho na bazárcích není. Kdyby někomu doma stojan překážel, klidně se ozvěte :mavam: - odkoupila bych

Reakce:
K82
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 4 inzeráty 26.12.18 09:38

@smutná máma
ahoj,ja jsem u dcery v pokotiku nechala udelat tram,ktery je chemickou kotvou a samo mechanicky upevneny do protilehlych sten,protoze na strope je tez sadrac.unese to tak 120kg a na tramu mam 3haky pro zaveseni ruznych veci.cena cca 4tis.stojan jsem nechtela,zabira hrozne mista.takze pokud nemate mistnost 30m2 a vice,nedoporucuju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >