Stojí mi to za to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol18
Nováček 4 příspěvky 17.03.18 02:03
Stojí mi to za to?

Ahoj, mám problém se kterým bych se s Vámi rada podělila, já vím ze nakonec si to musím rozhodnout sama ale rada bych věděla jaký na to mate názor ostatní.
Jsem s přítelem 4 roky, zda se mě to jako krátká doba na řešení takových to problému. Vztah byl celou dobu fajn, nějaké malé hádky což k tomu patří, ale ted posledních par měsíců se přítel strašně změnil, začal na mě docela dost kaslat, jenom sama práce, hospoda a na mě už nezbývá čas. Když přišel domu, byl unavený, lehl a usnul a sex nic. Celou dobu jsem to respektovala, chápala, kupujeme barák, tak jsem to brala tak že to děla pro nás, ze vydělává na společnou budoucnost ale. Před par dni mi řekl ze už mu na mě tak nezáleží a ze už mě nemá rad tak jako předtím. A opravdu to bylo poznat, jsem mu lhostejná, co mu ještě před rokem strašně vadilo tak teď mi na to řekne ze mu je to jedno. Nezajímá se o mě, vrací se domu pozdě v noci. Na otázku jestli někoho nemá mi řekl ze ne a v tomto mu asi věřím! Ale teď je otázka, stojí mi to za to bohovat o nej? Snažit se aby mi pak za půl roku řekl ze už to dal nejde? Nebo proste odejít? Nechci všechno zahodit ale tohle si přece člověk nezaslouží :nevim: co by jste dělali vy, prosím?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Mart81
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 17.03.18 02:11

To s člověkem otřese, to chápu.

Ničí lásku si vynutit, ale ani zasloužit nemůžete. Fajn je, že s vámi zdá se aspoň jedná na rovinu.

Může to být jen nějaká přeháňka u něj (ponorka, únava, rezignace na něco), může to být trvalejšího charakteru. Nejlépe si s ním v klidu párkrát promluvit, abyste věděla, jak to do budoucna vidí on. Zda chce zkoušet vztah zachraňovat (protože na to musí být dva) a nebo zda by ho spíš raději ukončil.

Venetia
Vesmírná mluvilka 32925 příspěvků 17.03.18 02:50
@Nikol18 píše:
Ahoj, mám problém se kterým bych se s Vámi rada podělila, já vím ze nakonec si to musím rozhodnout sama ale rada bych věděla jaký na to mate názor ostatní.
Jsem s přítelem 4 roky, zda se mě to jako krátká doba na řešení takových to problému. Vztah byl celou dobu fajn, nějaké malé hádky což k tomu patří, ale ted posledních par měsíců se přítel strašně změnil, začal na mě docela dost kaslat, jenom sama práce, hospoda a na mě už nezbývá čas. Když přišel domu, byl unavený, lehl a usnul a sex nic. Celou dobu jsem to respektovala, chápala, kupujeme barák, tak jsem to brala tak že to děla pro nás, ze vydělává na společnou budoucnost ale. Před par dni mi řekl ze už mu na mě tak nezáleží a ze už mě nemá rad tak jako předtím. A opravdu to bylo poznat, jsem mu lhostejná, co mu ještě před rokem strašně vadilo tak teď mi na to řekne ze mu je to jedno. Nezajímá se o mě, vrací se domu pozdě v noci. Na otázku jestli někoho nemá mi řekl ze ne a v tomto mu asi věřím! Ale teď je otázka, stojí mi to za to bohovat o nej? Snažit se aby mi pak za půl roku řekl ze už to dal nejde? Nebo proste odejít? Nechci všechno zahodit ale tohle si přece člověk nezaslouží :nevim: co by jste dělali vy, prosím?

smirila bych se s tim, ze je konec

Uživatel je onlineDetsa
Kelišová 7000 příspěvků 17.03.18 05:29

@Nikol18 ocenil bych, že s tebou aspoň jedná upřímně a netahá te za nos, že te furt ma rad. Asi si to chce vážně promluvit, jak to vidi do budoucna, jestli nemá nějaký problémy kvůli kterým jsi mu lhostejná… lásku si zkrátka nemůžeš vynutit od jinýho člověka, bohužel :hug:.

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.03.18 05:51

@Nikol18 Myslim, ze je to dalsi clovek, ktery nezvlada budovat a milovat zaroven. Ze vseho zbyde jen trpka horkost, i kdyz ti preju, aby to tak nebylo.

Venetia
Vesmírná mluvilka 32925 příspěvků 17.03.18 07:22

@lucka.Kr

budovat a milovat zaroven

tohle je zajimave…asi to bude problem u vice lidi

Nikol18
Nováček 4 příspěvky 17.03.18 07:56

@lucka.Kr Asi si myslím ze dostal strach ze zodpovědnosti. Budeme mír barák, snažili se o dítě, ze už bude mít sakra zodpovědnost a ze z toho dostal strach.

Anonymní  17.03.18 08:06

Ja bych rekla - bud rada, ze jsi to zjistila pred tim, nez jste ten barak koupili a pocali dite. Ja to totiz udelala. Asi pet let jsem ve vztahu prehlizela, ze nikdy nejsem u muze na prvnim miste (bud tam byl on nebo jeho rodice), ze se me nezastane, na vsechno kasle, psal o me bejvalce hnusny veci, sex jednou za tri tydny a to jeste vetsinou z me iniciativy. Ja to furt omlouvala - ze je unavenej, ve stresu, ze je toho moc, kdesi cosi. Nakonec jsme barak po roce zase prodali, prineslo to jen samy problemy, propast mezi nama se zvetsila, prodelali jsme na tom sileny penize. Mame male dite, takze do rozvodu se mi fakt nechce, ale je to na spadnuti - a kdybychom nemeli to dite, uz s nim nejsem. Takze ja radim, neslepovat to. Zaprve by teda musel chtit on a sakra se snazit, ale i to u nas vzdykcy bylo jen na chvili. Kdyz to neklape po tak kratke dobe, nebude to klapat ani po deseti, patnacti letech.. :?

Anonymní  17.03.18 08:16
@Anonymní píše:
Ja bych rekla - bud rada, ze jsi to zjistila pred tim, nez jste ten barak koupili a pocali dite. Ja to totiz udelala. Asi pet let jsem ve vztahu prehlizela, ze nikdy nejsem u muze na prvnim miste (bud tam byl on nebo jeho rodice), ze se me nezastane, na vsechno kasle, psal o me bejvalce hnusny veci, sex jednou za tri tydny a to jeste vetsinou z me iniciativy. Ja to furt omlouvala - ze je unavenej, ve stresu, ze je toho moc, kdesi cosi. Nakonec jsme barak po roce zase prodali, prineslo to jen samy problemy, propast mezi nama se zvetsila, prodelali jsme na tom sileny penize. Mame male dite, takze do rozvodu se mi fakt nechce, ale je to na spadnuti - a kdybychom nemeli to dite, uz s nim nejsem. Takze ja radim, neslepovat to. Zaprve by teda musel chtit on a sakra se snazit, ale i to u nas vzdykcy bylo jen na chvili. Kdyz to neklape po tak kratke dobe, nebude to klapat ani po deseti, patnacti letech.. :?

Prozivam to same. 10 let vztahu. Porad je neco co strka v zebricku hodnot pred nas. Pad na hubu je fakt sileny :(

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.03.18 08:19

@Nikol18 Nebo citi, ze se usazuje a chce vic volnosti. Nekteri se pak citi svazovani. Je nekdy tezke je odhadnout, co se jim honi hlavou :(

Anonymní  17.03.18 08:29

Stalo se mi to samé. Stěhuju se pryč. Snažila jsem se dost během vztahu a nevím, co jiného bych teď měla dělat. :nevim:

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.03.18 08:31
@Anonymní píše:
Stalo se mi to samé. Stěhuju se pryč. Snažila jsem se dost během vztahu a nevím, co jiného bych teď měla dělat. :nevim:

Muzes mi napsat SZ prosim?

stankaSR
Kecalka 413 příspěvků 17.03.18 08:31

Mne keby chlap povedal, že mu na mne nezáleží a nemá ma rad, tak by som vôbec nerozmýšľala, čo sa mu honí hlavou. Proste by to bol koniec. Áno, síce to zlomí srdce, áno bolí to a je to naprd. Ale aspoň je úprimný a dáva ti šancu odísť so zdvihnutou hlavou. Tak sa neplaz a neponižuj, zariaď si život podľa seba bez neho.

vulpes
Závislačka 4768 příspěvků 17.03.18 08:40

Chlap, kterému nezáleží na partnerce, vrací se se pozdě v noci domů a nikoho jiného nemá…tak nějak neexistuje.
Ale věřit mu klidně můžeš, důvěra je pěkná vlastnost.

Markéta80
Hvězda diskuse 38178 příspěvků 17.03.18 08:45

@Nikol18 a bojovat chceš jak? Vždyt tě to řekl víc než jasně :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama