Stojí o mně? Můžu něco udělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 20:28
Stojí o mně? Můžu něco udělat?

Krátce - 14 dní zpět jsem na jedné akci poznala super kluka, no znáte to, pár piv, skončili jsme u líbání, ale co je podstatné: dost jsme si rozuměli. Vzal si na mně i číslo a ozval a od té doby si nepravidelně píšeme o všem možném, někdy se ozveme ob den, párkrát jsme si už propsali celý večer. Zádrhel může být, že jsme od sebe 100 km, ale i tak si myslím, že to není nic nepřekonatelného. A co řeším - tak nějak už mi to psaní přijde o ničem. Ad a dělá větší proluky on (neodepisuji mu hned, ale třeba když napíše dopo, odpovím večer; teď jsem napsala naposled včera večer já a zatím nic), třebas i dva dny, ale zas se pak klidně ozve jako první + nikde žádná zmínka o konkrétním setkání.
Je mi to jasné: Líbím se mu, možná by se mnou chtěl být, ale ne až tak moc, aby mu to stálo za to se snažit o vztah na dálku. Takže tomu nechává otevřený průběh, třeba se něco změní. A když ne, tak to časem utichne samo.

No…líbí se mi, je pro mně děsně zajímavá osobnost, ale uż mi to přijde moc znova tam jet (poznali jsme se u nich), max bych pozvala k nám…ale starat by se měl on, ne? Nebo je nějaká cesta, jak ho vyprovokovat a „přimět ho víc toužit“?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 20:36

Asi tě to překvapí, ale odpověď na obě otázky, stejně jako na tu poslední, je Ne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 20:40
@Anonymní píše:
Asi tě to překvapí, ale odpověď na obě otázky, stejně jako na tu poslední, je Ne

Myslíš nejet t, nepozvat, není cesty ho vyprovokovat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 20:42
@Anonymní píše:
Myslíš nejet t, nepozvat, není cesty ho vyprovokovat?

Z toho, co píšeš, bych se rozhodně takhle neztrapňovala, „nepodlézala“, měla svůj život a vykašlala se na udržování psaní - jak sama píšeš - o ničem. Touhu podle mě v nikom nevykřešeš… :kytka:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 1 inzerát 02.03.18 20:43

No není ti to jasné. Nelíbíš se mu tolik, aby o tebe stál. Nedělejme z chlapů hlupáky. Když o ženu stojí, přerazí se pro ni. Hledání v těchto laxních přístupech zájem je pro mě nepochopitelný.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29050 příspěvků 02.03.18 20:44
@Anonymní píše:
Krátce - 14 dní zpět jsem na jedné akci poznala super kluka, no znáte to, pár piv, skončili jsme u líbání, ale co je podstatné: dost jsme si rozuměli. Vzal si na mně i číslo a ozval a od té doby si nepravidelně píšeme o všem možném, někdy se ozveme ob den, párkrát jsme si už propsali celý večer. Zádrhel může být, že jsme od sebe 100 km, ale i tak si myslím, že to není nic nepřekonatelného. A co řeším - tak nějak už mi to psaní přijde o ničem. Ad a dělá větší proluky on (neodepisuji mu hned, ale třeba když napíše dopo, odpovím večer; teď jsem napsala naposled včera večer já a zatím nic), třebas i dva dny, ale zas se pak klidně ozve jako první + nikde žádná zmínka o konkrétním setkání.
Je mi to jasné: Líbím se mu, možná by se mnou chtěl být, ale ne až tak moc, aby mu to stálo za to se snažit o vztah na dálku. Takže tomu nechává otevřený průběh, třeba se něco změní. A když ne, tak to časem utichne samo.No…líbí se mi, je pro mně děsně zajímavá osobnost, ale uż mi to přijde moc znova tam jet (poznali jsme se u nich), max bych pozvala k nám…ale starat by se měl on, ne? Nebo je nějaká cesta, jak ho vyprovokovat a „přimět ho víc toužit“?

kolik Ti je?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 20:55

@Burj Chalifa 25. Proč?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 20:56

@Čičorečka dík, asi jsem to potřebovala slyšet takhle zpříma.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2651 příspěvků 02.03.18 20:58

Rekla bych, ze ti pise spis tak nejak z nudy. :think: Kdyby ses mu libila, uz by se te snazil nekam vytahnout, klidne dalsi vikend nato, dalka nedalka. :nevim:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 1 inzerát 02.03.18 21:00
@Anonymní píše:
@Čičorečka dík, asi jsem to potřebovala slyšet takhle zpříma.

V pohodě, já jsem zvyklá. Musím takhle krutě navádět jednu kamarádku. Ta je taky takhle “nemožná”, když se zakouká. Člověk, teda spíš ženská, to potřebuje napřímo, jinak vždycky hledá kličky. Máme to v povaze. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 21:01

Už jsem koketovala s tím, že ho již dál nebudu kontaktovat. Ať napíše nebo ne. Akorát mě to rozlazuje a trápí.

axelina
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 3 inzeráty 02.03.18 21:01
@Anonymní píše:
Je mi to jasné: Líbím se mu, možná by se mnou chtěl být, ale ne až tak moc, aby mu to stálo za to se snažit o vztah na dálku. Takže tomu nechává otevřený průběh, třeba se něco změní. A když ne, tak to časem utichne samo.No…líbí se mi, je pro mně děsně zajímavá osobnost, ale uż mi to přijde moc znova tam jet (poznali jsme se u nich), max bych pozvala k nám…ale starat by se měl on, ne? Nebo je nějaká cesta, jak ho vyprovokovat a „přimět ho víc toužit“?

nechala bych to být… sama jsi to popsala nejlíp…líbíš se mu a kdybys za nim přijela určitě by si dal říct :-) ale nelíbíš se u tolik aby za tebou jel..takže vlastně docela málo podle mě…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 21:02
@Anonymní píše:
Už jsem koketovala s tím, že ho již dál nebudu kontaktovat. Ať napíše nebo ne. Akorát mě to rozlazuje a trápí.

Tak s tím nekoketuj, ale udělej to. Je to to nejlepší co teď udělat. :kytka:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 02.03.18 21:04

My od sebe byli cca 200 km a oba bydlici u rodicu a studujici. Hned ten prvni vikend po seznameni me pozval k nim (ve vsi pocestnosti). Az tak moc te nezere. Prijde mi, ze jsi vypln nudy a eventualni holka „az nebude do ceho pichnout“. Nemusite se hned videt, ale normalni by bylo planovani a premysleni, kdy to bude mozne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 21:13

@vonajebohyne ja mam tak nejak podobny pocit. Nerikam, ze me ma hnet vznaset do nebes, ale minimalne snaha neco udelat proto, abychom se mohli dal poznavat, by tam asi byt mela. Jestli ten konatkt budu udrzovat dal, tak je to jak cekani na ranu z milosti.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >