Stojí ten vztah za to?

Anonymní
10.8.20 09:58

Stoji ten vztah za to?

Ahoj,
Budem sa snažiť to opísať v skratke aby z toho nebol dlhý román :lol:
S otcom mojej holčičky 2 mesiace sme už pekných par rokov spolu. Za tie roky sa vyskytli problemy ako všade vo vzťahu, ale vždy sme to nejak dali :think:
Kameň urazu je ten, že keď si vypije tak ma proste sexualne chutky, priznám bola tam aj nevera. Aj ja som urobila chybu ale po tomto prusere obojstrannom sme si všetko vysvetlili a bolo všetko vporiadku aspoň som si myslela, že je. Vždy keď bola nejaka akcia nemal problem flirtovat s inymi v mojej prítomnosti. Určite si klepete na čelo prečo s takym človekom mam dieťa. Ľubim ho aj napriek všetkemu a malu by som nevimenila za nič na svete, mam pre koho žiť.
Povaha sa nemeni, len sa musí ovládať. Po pôrode dcerky sa stretol s dlhoročnou kamaratkou s ktorou bol len v písomnom kontakte, no teraz čo sa nedavno začali stretavať, sa to prehlbilo u nich natoľko, že telefon nepusti z ruky. Aj rano o jednej si píšu. Na rovinu mi povedal, že nie je šťastný a že ma nemiluje. Aj ona to vie, ako to je medzi nami a o to viac sa snaži. Mam za to, že sa proste zahľadel a zamiloval.
Ja už som rezignovala…neviem či sa snažiť, ale viem že kontakt s ňou nepreruši…ideme od seba tak sme sa dohodli, suhlasil…je chladný žiaden dotyk ani pusa. Proste ako spolubyvajuci. Možno tam k niečomu asi došlo… :nevim:
Oznamila som mu len, že ak si vybuduje šťastie na neštastí iného človeka tak to šťastný vzťah nebude. Že ak chce byť šťastny s ňou, že mu to šťastie prajem ak ho nenašiel u mňa.
Aky máte na to názor stali by ste o takeho chlapa?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1042
10.8.20 10:08

Myslím, že by žádná nestála o takového chlapa. Poslední dobou je tady těch diskuzí víc a víc, sakra holky to opravdu nemáte žádnou hrdost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
10.8.20 10:14

Nucená láska? To bych raději byla sama… Najdi si někoho, kdo tě bude mít opravdu rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17861
10.8.20 10:20

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27702
10.8.20 10:20
@Anonymní píše:
Ahoj,
Budem sa snažiť to opísať v skratke aby z toho nebol dlhý román :lol:
S otcom mojej holčičky 2 mesiace sme už pekných par rokov spolu. Za tie roky sa vyskytli problemy ako všade vo vzťahu, ale vždy sme to nejak dali :think:
Kameň urazu je ten, že keď si vypije tak ma proste sexualne chutky, priznám bola tam aj nevera. Aj ja som urobila chybu ale po tomto prusere obojstrannom sme si všetko vysvetlili a bolo všetko vporiadku aspoň som si myslela, že je. Vždy keď bola nejaka akcia nemal problem flirtovat s inymi v mojej prítomnosti. Určite si klepete na čelo prečo s takym človekom mam dieťa. Ľubim ho aj napriek všetkemu a malu by som nevimenila za nič na svete, mam pre koho žiť.
Povaha sa nemeni, len sa musí ovládať. Po pôrode dcerky sa stretol s dlhoročnou kamaratkou s ktorou bol len v písomnom kontakte, no teraz čo sa nedavno začali stretavať, sa to prehlbilo u nich natoľko, že telefon nepusti z ruky. Aj rano o jednej si píšu. Na rovinu mi povedal, že nie je šťastný a že ma nemiluje. Aj ona to vie, ako to je medzi nami a o to viac sa snaži. Mam za to, že sa proste zahľadel a zamiloval.
Ja už som rezignovala…neviem či sa snažiť, ale viem že kontakt s ňou nepreruši…ideme od seba tak sme sa dohodli, suhlasil…je chladný žiaden dotyk ani pusa. Proste ako spolubyvajuci. Možno tam k niečomu asi došlo… :nevim:
Oznamila som mu len, že ak si vybuduje šťastie na neštastí iného človeka tak to šťastný vzťah nebude. Že ak chce byť šťastny s ňou, že mu to šťastie prajem ak ho nenašiel u mňa.

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
10.8.20 10:53

Prosím tě, vybodni se na něj.. Tohle vážně nemá smysl.. Trošku té hrdosti a sebeúcty bys měla mít.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4727
10.8.20 11:01
@Anonymní píše:

igelitku s jeho ponozkami za dvere,
vymenit zamek u dveri,
ono se rychle ukaze,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
10.8.20 11:08

Tohle nebude ani dobrý příklad pro dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
10.8.20 11:12

Takže mu chceš dát vlastně ultimátum. Buď budeš se mnou nebo s žádnou. Prostě když odejdeš, nebudeš šťastný, a kdyby náhodou, tak se postarám abys nebyl?

Přenech ho jiné, bude ti líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
10.8.20 11:14

Určitě si najdeš někoho lepšího, kdo tě bude mít opravdu rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
10.8.20 13:28

Ne, o takového chlapa bych nestála ani z tvé pozice partnerky + dítě, ani z pozice „milenky“, která, dá se říct, krade chlapa. Nešla bych do vztahu s někým, kdo „přebíhá“ ze vztahu do vztahu, to nikdy není dobré a vždy se to projeví. Pravděpodobně bude jen převoznicí, za pár měsíců se rozejdou a on za tebou přileze, aby jsi ho vzala zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51992
10.8.20 13:59

A ty o něj stále stojíš? nevadí Tě jeho chování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama