Stojí nevěra za to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 14:52
Stojí to za to?

Zdravím, potřebuji poradit.
Před osmi lety jsem byla strašně zamilovaná do jednoho chlapa. Vyznala jsem se mu a on mne odmítl. Od té doby jsem ho neviděla.
Nyní jsem vdaná, mám syna, manžela. Klasické manželství, dobré, máme dům, auto… mám tu práci, všechno. Je pravda, že u manžela nebyla nikdy taková živočišná přitažlivost. Máme sex, sice méně často, ale není to tak, že by se mi z něj rozklepaly kolena. Hádáme se, samozřejmě, jako asi každý.
Ale potkala jsem JEHO. Dal mi najevo, že by mne chtěl. Ano, jen do postele. Dál nic. Nikdy nebyl ženatý, přítelkyně nějaké měl. Je mu cca 42. Mně 30. Vím, že kdyby mi třeba jen napsal, byla bych totálně v háji z toho. Kdyby mi řekl pojď, tak jdu. Včera jsem se vyspala s manželem a myslela přitom na něj. Nejlepší sex za… 2 roky?
Mám s ním a kamarádkou jít příští týden na oběd. Zaonačila jsem to tak, že jsem jim vlastně dohodila rande, ale bojím se toho. Strašně bych chtěla nejít, ale vím, že stejně půjdu a jsem asi i schopná se na něj vrhnout. Nevím, co bych vlastně chtěla.
Prosím, poraďte mi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 68368 příspěvků 14.01.18 14:58

Tak dojdi před zrcadlo, dej si jednu facku zleva a druhou zprava a pak se prober. Umíš si představit, že teď hned ztratíš všechno, co máš? Svůj pohodlný život. Dítě budeš mít v rozvrácené rodině a ve střídavé péči? A proč, pro člověka, co si s tebou chce zasouložit? Podívej se na své dítě, to je to, co pro něj chceš kvůli souložení?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 14.01.18 14:58

Nestoji, pali te dobre bydlo. Chlap si chce vrznout, ty se zalaskujes a v lepsim pripade se ti podari pomer utajit, v horsim to praskne, manzelstvi znicene a milenec te kopne do zadele.

Ketris
Echt Kelišová 9550 příspěvků 14.01.18 15:03

Zkus a uvidíš.. ;)

terka.h
Kecalka 200 příspěvků 1 inzerát 14.01.18 15:04
@terinka4444 píše:
Tak dojdi před zrcadlo, dej si jednu facku zleva a druhou zprava a pak se prober. Umíš si představit, že teď hned ztratíš všechno, co máš? Svůj pohodlný život. Dítě budeš mít v rozvrácené rodině a ve střídavé péči? A proč, pro člověka, co si s tebou chce zasouložit? Podívej se na své dítě, to je to, co pro něj chceš kvůli souložení?
:potlesk:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2660 příspěvků 14.01.18 15:04

Jestli jsi z nej tak hotova, vykaslala bych se na to, vubec tam nesla a nekontaktovala bych ho, proc taky?

To bys vazne chtela riskovat cely svuj dosavadni spokojeny zivot, kvuli nejake tvoji utkvele predstave a jednomu treba mizernymu s.uku? Vazne bys dala vse vsanc, v podstate na zapisknuti jednoho momentalne znudenyho chlapa, pro kteryho jsi dobra jen na to jedno? OMG. :zed:

Chudak tvuj muz. Je hrozny, jestli to, co jste spolecne za ty leta vytvorili, pro tebe znamena tak strasne malo…

Příspěvek upraven 14.01.18 v 15:16

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 14.01.18 15:05
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebuji poradit.
Před osmi lety jsem byla strašně zamilovaná do jednoho chlapa. Vyznala jsem se mu a on mne odmítl. Od té doby jsem ho neviděla.
Nyní jsem vdaná, mám syna, manžela. Klasické manželství, dobré, máme dům, auto… mám tu práci, všechno. Je pravda, že u manžela nebyla nikdy taková živočišná přitažlivost. Máme sex, sice méně často, ale není to tak, že by se mi z něj rozklepaly kolena. Hádáme se, samozřejmě, jako asi každý.
Ale potkala jsem JEHO. Dal mi najevo, že by mne chtěl. Ano, jen do postele. Dál nic. Nikdy nebyl ženatý, přítelkyně nějaké měl. Je mu cca 42. Mně 30. Vím, že kdyby mi třeba jen napsal, byla bych totálně v háji z toho. Kdyby mi řekl pojď, tak jdu. Včera jsem se vyspala s manželem a myslela přitom na něj. Nejlepší sex za… 2 roky?
Mám s ním a kamarádkou jít příští týden na oběd. Zaonačila jsem to tak, že jsem jim vlastně dohodila rande, ale bojím se toho. Strašně bych chtěla nejít, ale vím, že stejně půjdu a jsem asi i schopná se na něj vrhnout. Nevím, co bych vlastně chtěla.
Prosím, poraďte mi.

Uvědomuješ si vůbec, že on tě nikdy nechtěl? Nikdy tě nebude milovat, chce jenom sex. Obvykle to nedělám, ale tady to napíšu na tvrdo. Chceš mu dělat matraci a rohožku? Kde je tvoje sebeúcta? 8) Až se to provalí, jemu o nic nejde, ale TY přijdeš o všechno.

vertunka
Závislačka 4706 příspěvků 14.01.18 15:09

Ja bych na tu schuzku ani radsi nesla. Opravdu to za to nestoji. Mas rodinu, pohodovy zivot. Co vic si prat? A ze nemate sex jak z 50ti odstinu? Na tom snad zivot nestoji ;).

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 15:12

Tak hlavne, ze si ten borec, se kterym zadna nevydrzela, muze zvednout ego na vdane zenske, kterou driv nechtel. Nebud husa, vzdyt on bude mit akorat dobry pocit z toho, ze s manzelem nejsi stastna, kdyz ho klidne podvedes.

Uživatel je onlineChauvinist
Neúnavná pisatelka 17110 příspěvků 14.01.18 15:14

Když to tak cítíš, tak běž, každý má právo na štěstí.
Myslím, že to bude začátek krásného seksuálního vztahu… Ve třech :jazyk:

Sára 1
Echt Kelišová 8893 příspěvků 14.01.18 15:21

Myslím, že snění o něm je několikanásobně lepší než si nabít hubu realitou. Myslíš, že by z toho byla velká láska a překonali byste vše? Sama jsi napsala, že chce jen sex. Nemyslím si, že by ti to za to stálo - rozbít si rodinu.

Káťa19
Echt Kelišová 7664 příspěvků 19 inzerátů 14.01.18 15:22
@nostress píše:
Uvědomuješ si vůbec, že on tě nikdy nechtěl? Nikdy tě nebude milovat, chce jenom sex. Obvykle to nedělám, ale tady to napíšu na tvrdo. Chceš mu dělat matraci a rohožku? Kde je tvoje sebeúcta? 8) Až se to provalí, jemu o nic nejde, ale TY přijdeš o všechno.

Naprosto souhlasim, neriskuj, zapomen na nej :(

Bandii
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 14.01.18 15:24

Já bych do toho šla ;) chemie je chemie.

Verun83
Echt Kelišová 8836 příspěvků 33 inzerátů 14.01.18 15:25

Tak on nema do ceho pichnout, jen do tebe, kterou driv nechtel. Vubec te to neurazi? :roll:
To te tak svrbi, ze musis znicit to dobre, co v zivote mas?

AnnieTRoj
Kecalka 213 příspěvků 14.01.18 15:36

Nešla bych, ale vím, je to těžké. Sama víš, že je to chyba, ale máš rozum ovlivněn zblázněnými hormony či jak to nazvat. Také jsem se teď zakoukala. Ale ty víš dopředu, že to tak dopadne. U mě to vyplynulo ze situace a už jsem se vezla, pak je těžké z toho vystoupit. Hlavně tebe jednou odmítl, nechtěl tě. Tak odmítni ty jeho. Já bych si nezničila vztak kvůli někomu takovýmu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >