Stojí za to opustit práci kvůli partnerovi?

Anonymní
19.3.20 20:56

Stojí za to opustit práci kvůli partnerovi?

Holky, prosim k zachovani anonymity, je to osobni a mam tu zname.
Potrebovala bych nezavisly nazor. Predstavte si, ze mate praci, kterou chcete delat odmalicka. Dobre misto i penize, sice uz jste spadli na zem, kolektiv drbarna a prace neni tak ruzova jak to vypadalo, hodne rychle vyhorite, ale vice mene vas jeste prace bavi. Zacnete si vztah na pracovisti a po pul roce zjistite, ze je to chlap vaseho zivota, vsecko zality sluncem, jen jedina prekazka - prace. Partner ma blok, vadi mu to a zhorsuje se to, zbytecne konflikty a hadky, az rozchod. Ja bych neprezila, kdyby za nim jednou do prace prisla jina, nedokazu tam kolem neho chodit.
Dnes jsme spolu mluvili a ze me vypadlo konecne to, nad cim dlouho premyslim. Dam vypoved. Najednou rekl, ze by to vsecko bylo mezi nami uzasne, ale ze by mel vycitky, kdybych to udelala. On je tam pres deset let, ja jeste ani ne rok. Jenomze jsem na vyssi pozici, a to mu nejspis vadi. Premyslim, ze tu praci kvuli nemu proste obetuju. Ze si najdu neco jineho. Ja pochopila, ze prace neni vsechno, na co dobrou praci, kdyz me doma nebude cekat on a jeho syn, o ktereho se spolecne starame. On mi za to stoji.
Myslite, ze udelam dobre? Delame oba ve zdravotnictvi, praci najdu hned.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

55178
19.3.20 21:03

Po půl roce??…ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
935
19.3.20 21:04
@Anonymní píše:
Potrebovala bych nezavisly nazor. Predstavte si, ze mate praci, kterou chcete delat odmalicka. Dobre misto i penize, sice uz jste spadli na zem, kolektiv drbarna a prace neni tak ruzova jak to vypadalo, hodne rychle vyhorite, ale vice mene vas jeste prace bavi. Zacnete si vztah na pracovisti a po pul roce zjistite, ze je to chlap vaseho zivota, vsecko zality sluncem, jen jedina prekazka - prace. Partner ma blok, vadi mu to a zhorsuje se to, zbytecne konflikty a hadky, az rozchod. Ja bych neprezila, kdyby za nim jednou do prace prisla jina, nedokazu tam kolem neho chodit.
Dnes jsme spolu mluvili a ze me vypadlo konecne to, nad cim dlouho premyslim. Dam vypoved. Najednou rekl, ze by to vsecko bylo mezi nami uzasne, ale ze by mel vycitky, kdybych to udelala. On je tam pres deset let, ja jeste ani ne rok. Jenomze jsem na vyssi pozici, a to mu nejspis vadi. Premyslim, ze tu praci kvuli nemu proste obetuju. Ze si najdu neco jineho. Ja pochopila, ze prace neni vsechno, na co dobrou praci, kdyz me doma nebude cekat on a jeho syn, o ktereho se spolecne starame. On mi za to stoji.
Myslite, ze udelam dobre? Delame oba ve zdravotnictvi, praci najdu hned.

Myslím že uděláš chybu. Po půl roce si nemůžeš být jistá že je to chlap tvého života. Já bych takhle práci teda kvůli takhle krátkému vztahu tedy neobětovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15645
19.3.20 21:04

Když ti to za to stojí… Mě by nestálo, chlap mého života se pozná právě tak, že kvůli němu nemusím opouštět něco, co mám ráda. Vše zalité sluncem, ale rozchod na spadnutí :lol: namlouváš si něco, co není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
19.3.20 21:08

Kvůli chlapovi bych nikdy nepustila pozici, na kterou jsem se dostala ani ne za rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.20 21:09

Tak teď rozhodně ne..po tom co se děje bude člověk vůbec rád, že má práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1936
19.3.20 21:13

Já jsem z toho nepochopila, co konkrétně mu vadí na tom, že děláte spolu a jestli jediný důvod vašich rozkolů je to, že jste na jenom pracovišti???
To je podle mě blbost, možná zkus být konkrétní, o co tam jde.
Jinak se přikláním k většině. Neustupuj. Nedělej ze sebe oběť, budeš toho litovat.
Jestli tě má rád, bude tě mít rád i pokud spolu budete pracovat.
Jestli si klade takové ultimáta už po půl roce, že váš vztah bude úžasný, až dáš výpověď, tak to je celé špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
19.3.20 21:16
@Anonymní píše:

Nedělej to, obzvlášť teď ne. Bude krize a práci budeš hledat těžko. Navíc partner se zdá být trochu nevyrovnaný, asi to přes zamilovanost nevidíš. Otevři oči. Ať jde on, když mu to vadí, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.20 21:18
@terien píše:
Když ti to za to stojí… Mě by nestálo, chlap mého života se pozná právě tak, že kvůli němu nemusím opouštět něco, co mám ráda. Vše zalité sluncem, ale rozchod na spadnutí :lol: namlouváš si něco, co není.

Výstižně napsáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
19.3.20 21:21

Po tak krátké době bych, kvůli chlapovi, z práce neodešla.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
19.3.20 21:26

Nerozumím té části „Partner ma blok, vadi mu to a zhorsuje se to, zbytecne konflikty a hadky, az rozchod.“ Jako co mu vadí, že mu partnerka v práci šéfuje? A když odejdeš, tak najednou bude všechno perfektní? Promiň ale to mi docela zavání manipulací. Za půl roku tě zvládl přesvědčit, že ta výpověď je vlastně tvůj nápad :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22970
19.3.20 21:26
@Anonymní píše:

Po půl roce fakt nééé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
19.3.20 21:27

@bigl Vadí mu, že ona je na vyšší pozici. Takže mu vlastně nevadí, že pracujou spolu, ale že ona je výš. Zakladatelka se nechá manipulovat. Ustoupí, ale pak muz zas bude vadit něco jiného a zase ustoupí,…
Místo aby byl rád, že má šikovnou babu, trpí jeho ego. Ještě se vybarví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.20 21:34

Tak ted jste me zaskocily reakcema, asi to fakt pres zamilovanost nevidim.
Jemu vadi, ze jsem na vyssi pozici, na ktere je vetsina jedincu namyslena a z jehl pracovni pozice delaji blbce. Je to pravda, hodne mych kolegu se nad ne povysuje. Vsichni nas v praci resili kdyz jsme spolu zacli. Ja nevim, kdyz mame dovolenou nebo spolecne delsi volno, re to vsecko super, delame vsecko spolu, nehadame se nic, jen jdeme do prace, je vsecko spatne.

• Nahlásit
  • Citovat
19.3.20 21:36
@Anonymní píše:
Tak ted jste me zaskocily reakcema, asi to fakt pres zamilovanost nevidim.
Jemu vadi, ze jsem na vyssi pozici, na ktere je vetsina jedincu namyslena a z jehl pracovni pozice delaji blbce. Je to pravda, hodne mych kolegu se nad ne povysuje. Vsichni nas v praci resili kdyz jsme spolu zacli. Ja nevim, kdyz mame dovolenou nebo spolecne delsi volno, re to vsecko super, delame vsecko spolu, nehadame se nic, jen jdeme do prace, je vsecko spatne.

No, trestá tě za úspěch a bude ti to dávat sežrat. Takhle ale nevypadá láska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama