Stojí za to opustit práci kvůli partnerovi?

Napsat příspěvek
15645
25.3.20 13:28
@Anonymní píše:
Tak financni situace je asi takova, ze on bere vetsi plat nez ja, taky mu plat i osobni ohodnoceni praxi dost narusta, takze ne, fakt by jako ridic kdejakyho nakladaku nebral vic penez :think:
Ja pracovala predtim v nemocnici a mela jsem vyssi plat nez tady :nevim:

Jakože řidič sanitky bere víc peněz, než řidič u soukromého dopravce? :think: :lol: holka buď si lžeš do kapsy nebo jsi úplně hloupá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4375
25.3.20 13:51
@terien píše:
Jakože řidič sanitky bere víc peněz, než řidič u soukromého dopravce? :think: :lol: holka buď si lžeš do kapsy nebo jsi úplně hloupá.

Tak hloupa byt nemusi, staci jen, ze je bezmezne duveriva a uveri uplne vsemu co rekne on. No a pak ohlusujici strelba biologickych hodin, ta taky pusobi obrovska zatmeni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
25.3.20 14:52

Je to marný, je to marný, je to marný. Zakladatelko ty si na všechno najdeš takovou odpověď, aby sis zdůvodnila, že tvůj pohled na věc a to co chceš udělat, je správné. Ty jsi vlastně už rozhodnutá, že dáš výpověď, že mu budeš dělat chůvu k děcku, že se odstěhuješ od svých blízkých ke tchýni. Že není nic důležitějšího než láska. Nás nemusíš přesvědčovat, jak ses rozhodla. Všichni ti tady píší, ať to neděláš, ale ty máš svoji hlavu a vidíš všechno růžovými brýlemi zamilovanosti a přesvědčuješ nás chabými argumenty. :nevim: Bohužel životní zkušenosti jsou nepřenosné. Nechvátej s výpovědí a s tím stěhováním. Počkej ještě aspoň půl roku. To ti píšu z pohledu ženy o generaci starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
k22
32
25.3.20 15:19
@Anonymní píše:
Ja nevim, on porad rika, ze je vsechhno hezci kdyz me ma vedle sebe, on treba je ochotny obetovat svoje soukromi, ikdyz se zaprisahl, ze uz vazny vztah chtit nebude, protoze je zklamany, dela pro me hodne, vozi me na vylety, kamkoliv potrebuju, porad neco vymysli, nosi mi kytky, male radosti.. ne ze by si me kupoval, proste me ranl vytahne z postele, prinese snidani s kytickou a rekne, ze dneska jedeme na vylet. Je to vsecko hezke. Mluvime treba i o tom, ze bysme meli do budoucna dite. My se jinak ve vsem shodnem :nevim:

tipnem si: toto je tvoj prvy vztah, ze? :,( nerobi pre teba vela, to co popisujes, je bezne v kazdom vztahu na zaciatku, vsetko je krajsie… ano, tak to ma byt, v tomto smere je vsetko v poradku. To ze sa vo vsetkom zhodnete, to tak isto vydrzi na zaciatku rok-dva. Toto vsetko I viac zazival chlapec aj s byvalkou, ked boli na zaciatku. Pamataj na to. Len fakt, ze chlapec ma dieta a vyplaca byvalku su DVE OBROVSKE MINUS pre neho. Keby si mala nador, bola neplodna (mala 200.000 dlhy, tri deti a inee) a on by ta chcel aj napriek tomu, vtedy by vasa situacia bola vyrovnana, vtedy on nieco obetoval zo svojho pohodlia/musel sa prisposobovat tebe tiez. Ale ty si mlada, krasna, zdrava, mas si PLNIT SVOJE SNY teraz!! (kedy inokedy?), mas pracovne zaberat na 200% lebo nemas ziadne obmedzenia. Nie sa odstavit na druhu kolaj, lebo priatel a cudzie dieta a jeho sracky na ktore beres ohlad. Je sice pekne, ze mas empatiu, ale pokial to poskodzuje teba, tak je to skor hlupost ako ohladuplnost voci blizkemu cloveku. Mas pocit, ze odchodom na oddelenie sa posunies dopredu? Ze pracovne rasties? (NIE financne, ty peniaze riesit nepotrebujes ale karierne - je to ten druh prace, ktory chces robit?) Ze je to to co chces? Ty si pre priatela vyhra - mlada, naivna/blba, prisposobiva. On je pre teba gula na nohe, s nim si urobila dva kroky dozadu, brzdi ta, nie ste na rovnakej startovacej pozicii. Keby ste sa aspon poznali 2-3roky… Nuz ale mas vlastnu hlavu. Pouzivaj ju. Rovnako ako pocit, ci ides spravnym smerom, intuicia. Pri nastupe na zachranku si sa citila ako? strach, nervozita, nadsenie, dobry pocit zo seba? Pri predstave praci na oddeleni mas aky pocit??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21365
25.3.20 16:32
@Maaarč píše:
@Chytrak
přesně tak. Po půl roce zamilovanosti, už chce odejít ze své vysněné práce a stěhovat se do cizího prostředí ke tchýni a exce. A za to, že se všeho “svého” vzdá, ji miláček řekne, že vlastně může být šťastná, že s ní je, protože on už žádný vážný vztah nechtěl. :zed: Ty jo co to je? To máš hrb a 1 nohu, že mu máš být vděčná, že se vzdáš celého svého dosavadního života, aby si z tebe udělal poslušnou ženušku?!Proboha a čeho se vzdal kvůli tobě on? Ničeho! Jen ti přednesl, jaký neudělal ústupek ve svém životě, když zjistil, že je vlastně fajn, když mu někdo pomůže se synem a zahřeje postel. A místo toho, aby te v praci podpořil, tak využije tvého rozčarování ze vztahu na pracovišti, a poňouká tě, ať skončíš. Fakt to je chlap do nepohody. Jo a ty výletíčky a snídaničky jsou jen pro dokreslení toho, jak to s tebou myslí nejlépe. :roll: Ono když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.
:potlesk:
A ten konec - to samý jsem si říkala taky, když jsem to četla. No pěkně si ji zaháčkoval, jen co je pravda.

Zakladatelko, ještě bych tomu dala aspoň několik měsíců na vystřízlivění, když ani tolik shodných názorů (i zkušeností) zde vidět spíš nechceš…trochu otevři oči nebo už sundávej růžové brýle, které ostatně by měly většinou „padat“ tak po roce. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
25.3.20 16:53

@Žirafa 69 Přesně tak. Nikam nespechej a nezbavuj se svých snů. Já teda vždycky razila heslo, že co je v domě, není pro mě (vztah v práci). Jsi mladá holka, půl roku vztahu je nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 20:58

Raději anonymně.
Zakladatelko, jako bych slyšela argumenty mojí maminky, oběti, manipulátora s narcistickými sklony :
Když on to má těžký; když on to myslí dobře; když je vše v pořádku je tak hodnej; pro lásku se musí udělat vše; když jsem spolu chodili, tak takový nebyl…"
( Opravdu??? Nevěřím)
A ve tvém popisu tvého partnera, vidím podobné prvky manipulace, pro mě tak známé.
On nemá chybu - může za to okolí; on to měnit nebude - to uděláš ty, aby jsi ho neztratila; a samozřejmě neustále strašení odchodem ( pak už je to odstěhování, rozvod, emigrace či smrt) pokud není po jeho; a když jsi hodná holka, zasloužíš si jeho dobré chování ( které má stále kratší interval); ale jako správná oběť, se pak budeš snažit ještě více, aby jsi se dostala opět k tomu krásnému…
V tom se žije hodně těžce, jak ženě, tak dětem.
Pokud by tě opravdu miloval, změnu práce by po tobě nikdy nechtěl a už vůbec ne takovým způsobem. :cert:
Radím, hodně dobře si tohoto řidiče sanitky ozkoušet v náročnějších a hlavně jemu nepohodlných situacích, než učiníš, jakékoli vážně rozhodnutí.
Slz v tomto vztahu bývá na hektolitry.

• Nahlásit
  • Citovat
21365
25.3.20 21:15
@Anonymní píše:
Raději anonymně.
Zakladatelko, jako bych slyšela argumenty mojí maminky, oběti, manipulátora s narcistickými sklony :
Když on to má těžký; když on to myslí dobře; když je vše v pořádku je tak hodnej; pro lásku se musí udělat vše; když jsem spolu chodili, tak takový nebyl…"
( Opravdu??? Nevěřím)
A ve tvém popisu tvého partnera, vidím podobné prvky manipulace, pro mě tak známé.
On nemá chybu - může za to okolí; on to měnit nebude - to uděláš ty, aby jsi ho neztratila; a samozřejmě neustále strašení odchodem ( pak už je to odstěhování, rozvod, emigrace či smrt) pokud není po jeho; a když jsi hodná holka, zasloužíš si jeho dobré chování ( které má stále kratší interval); ale jako správná oběť, se pak budeš snažit ještě více, aby jsi se dostala opět k tomu krásnému…
V tom se žije hodně těžce, jak ženě, tak dětem.
Pokud by tě opravdu miloval, změnu práce by po tobě nikdy nechtěl a už vůbec ne takovým způsobem. :cert:
Radím, hodně dobře si tohoto řidiče sanitky ozkoušet v náročnějších a hlavně jemu nepohodlných situacích, než učiníš, jakékoli vážně rozhodnutí.
Slz v tomto vztahu bývá na hektolitry.
:pankac:..a vytučněné jsem minule zapomněla dodat.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
26.3.20 08:07

Životní zkušenosti jsou nepřenosné, do kamene tesat. Zakladatelka si to prostě musí vyzkoušet zdá se. Kdyby se chtěla chovat rozumně, aspoň by tomu dala pár měsíců čas. Ale bojí se (nejspíš oprávněně), že ten její přítel tak dlouho nevydrží :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama