Stojíte ještě o muže po nevěře?

Anonymní
4.1.20 10:44

Stojíte ještě o muže po nevěře?

Podvedl mě, když jsem byla těhotná, už je to skoro rok a půl. Původně jsem se rozhodla s ním zůstat kvůli dítěti, ale čím dál víc si uvědomuji, že mě už jako partner nezajímá. Navenek jsme spolu normálně fungovali, sex i něžnosti byly, ale já si čím dál víc uvědomuji, že mi je neprosto lhostejný. Dokonce jsem mu to i řekla: kdyby tehdy namísto nevěry zemřel, bylo by pro mě jednodušší se s tím vyrovnat, protože bych na něj byla vzpomínala v dobrém. Takhle pro mě citově mrtvý stejně je, ale já se musím ješte vyrovnavát s tím, jaký ke mně má postoj, že se ke mně zachoval takhle: čekala jsem jeho dítě a zatímco jsem navzdory silným nevolnostem byla v práci, protože jsem nás oba živila, on namísto do práce šel do postele s jinou. Strašně ho to naštvalo, jak si můžu přát, aby byl mrtvý. Ne, já mu nepřeju nic špatného. On ani jeho city mě nezajímají, jenom se chci mít dobře. On přispěl svým chováním k opaku.
Nevím, jestli spolu zůstaneme. On mě jako clověk nezajímá. Momentálně zvažuji, zda mi bude lépe s ním, nebo bez něj, a to teď předevčím z toho hlediska, jestli se pro mě něco změní finančně, zda mi ubude práce v domácnosti a kdo mi občas na chvíli pohlídá dítě. Zatím mi jako jeho největši plus připadá to, ze pravidelně vynáší odpadky.

Jak to máte s partnery po nevěře vy? Máte někdo normální vztah, nebo to cítíte podobně jako já?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15457
4.1.20 10:50

No naštěstí jsem to nezažila, ale vím, že udělat mi to v těhotenství a já to zjistit, tak ho budu nenávidět a další společný život by nebyl možný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1071
4.1.20 10:51

Ahoj.sice jsem nevěru ještě nezažila ale vím že bych to nezkousla. stejne jako ty bych to brala jako podraz a neodpustila bych mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Cítím se podobně, od poslední nevěry uběhl rok a já prostě už necítím to, co dřív, ten vztah teď navenek vypadá, jako dřív, ale necítím tu čistou lásku, asi už ani nikdy nepocítím, ale čekám druhé dítě a jestli pak budu s dětmi sama, tak budu. Zatím to nechávám, jak to je, aspoň po dobu, co budu s dětmi doma.

• Citovat
  • Nahlásit
3424

Tak pro mě by byl asi hlavní problém že tys ho jako těhotná živila. Pokud je pro tebe jediným přínosem to, že vynáší odpadky, tak nevím, co je to za vztah.
Pokud bys napsala - živí mě, stará se o mě a o dítě, je na mě hodný, rozumíme si, tat ti napíšu Odpusť mu to.
Chápu, že jsi naštvaná a mrzí tě to. Hodně ale rozhodují i ty ostatní věci, jak se chová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2075
4.1.20 11:05

Pokud to zvládneš sama, myslím, že už víš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 11:12
@bigl píše:
Tak pro mě by byl asi hlavní problém že tys ho jako těhotná živila. Pokud je pro tebe jediným přínosem to, že vynáší odpadky, tak nevím, co je to za vztah.
Pokud bys napsala - živí mě, stará se o mě a o dítě, je na mě hodný, rozumíme si, tat ti napíšu Odpusť mu to.
Chápu, že jsi naštvaná a mrzí tě to. Hodně ale rozhodují i ty ostatní věci, jak se chová.

Finanční přínos minimální, pomoc v domácnosti obecně také, s čím pomáhá, je vyřizování na úřadech, hodný je… Pro dítě přínos je, ale pro mě minimální.

• Citovat
  • Nahlásit
5163
4.1.20 11:15

Partner? Tomu bych dítě neporodila…jen manželovi. Nevěra v těhotenství u manžela je méně častá, než u přítele. Pokud bych na to přišla, tak rozvod. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
4.1.20 11:25

Další, co dělá z věrnosti posvátnou krávu. Chlap by tě měl zakladatelko vykopnout z baráku a najít si normální ženskou. Co s takovou studenou (_I_) rochňajicí se 1a1/2 roku ve své uražené ješitnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marianna2
4.1.20 11:33

Nezname tu cely příběh třeba v tehu nechtěla ani neznosti a jemu to chybělo tak sel jinam ale pokud bych musela v tehu muze zivit tak s takovým bych si to dítě nedelala

• Citovat
  • Nahlásit
1326
4.1.20 11:42

@olino Naprosto adekvátní reakce… od burana. Ostatně ti nejblbejsi vetsinou bývají nejvíc slyšet. To ti nekdo šlápl na kuří oko, že sis dal(a) tu práci a založil(a) kvuli tomuhle zvratku nový profil? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 11:43
@truelly píše:
Partner? Tomu bych dítě neporodila…jen manželovi. Nevěra v těhotenství u manžela je méně častá, než u přítele. Pokud bych na to přišla, tak rozvod. :think:

My jsme se brát chtěli, ale já jsem po té nevěře sňatek odmítla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 11:47
@Marianna2 píše:
Nezname tu cely příběh třeba v tehu nechtěla ani neznosti a jemu to chybělo tak sel jinam ale pokud bych musela v tehu muze zivit tak s takovým bych si to dítě nedelala

My jsme spolu víceménně normálně spali, naposledy dva nebo tři dny před provalenám nevěry. Sice ne tak často kvůli tomu, že jsem byla slabá, ale to mohl řešit tím, že začne více vydělávat nebo pomáhat v domácnosti, aby naprostá většina práce nebyla na mně. On místo toho v době, kdy jsem byla v práci, chodil za jinou.
Mně to živení nijak zvlášť nevadilo, až v souvislosti s nevěrou to beru jako přitěžující okolnost.

• Citovat
  • Nahlásit
1326
4.1.20 11:47

@truelly Ja, ac jsem stejneho smysleni, myslim, ze v těchhle případech OBA moc dobře predem vědí, proč se nebrat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 11:49
@olino píše:
Další, co dělá z věrnosti posvátnou krávu. Chlap by tě měl zakladatelko vykopnout z baráku a najít si normální ženskou. Co s takovou studenou (_I_) rochňajicí se 1a1/2 roku ve své uražené ješitnosti?

On to hlavně měl udělat předtím, než si se mnou pořizoval dítě. To už bychom spolu dávno nebyli a já bych si na něj i na nevěru stěží vzpoměla a měla bych se mnohem lépe.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama