Stolice měsíčního kojeného miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 21:25
Stolice měsíčního kojeneho miminka

Dobrý den u jedno měsíčního miminka jsme měli stolici do prvniho měsíce celkem častou pak jsme kvuli bolení bříška začali s politickýma kapkama a miminko nám méně kaka třeba za den vubec nebo jednou prosím o radu jestli k lékaři nebo je to v pořádku děkují miminko je kojene plně děkuji

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18106 příspěvků 11.04.18 21:27

Kojená nekakají třeba i týden, 14 dní ;) jeden den se určitě nic neděje.

Příspěvek upraven 11.04.18 v 21:29

Rive
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 11.04.18 21:28

Je to normální. Nemusí kakat i více dní.

brokolice12
Povídálka 16 příspěvků 3 inzeráty 11.04.18 21:28

Plně kojené dite muže kakat i jednou týdne ;) pokud je spokojené, nevidím problém. Mne dcera kakala jednou za týden až do 4 měsíců :palec:

radkka
Neúnavná pisatelka 19339 příspěvků 11.04.18 21:29

A vidíš, politický kapky podle mě vyvolávají spíš průjem :oops: :lol:

Je to normální :kytka:

Celeste97
Kecalka 285 příspěvků 11.04.18 21:30

Mě malá kakala jen jednou za 4-6 dní. Taky jsem volala vyděšená dr. že dlouho nic, ale je to normální. Prostě všechno mléko stráví a nemá co vylučovat :hug:

hapolda
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 11.04.18 21:31
@radkka píše:
A vidíš, politický kapky podle mě vyvolávají spíš průjem :oops: :lol:Je to normální :kytka:

Napadlo me to stejny :mrgreen:

Pokud je miminko spokojene tak je vse ok, u nas starsi kakala i nekolikrat denne, mladsi jednou za tri dny ale taky se to menilo.

Petule030
Kelišová 5560 příspěvků 11.04.18 21:56

Jéé, jak já bych vrátila tu dobu, kdy malý kakal 1× týdně, někdy i méně často. :lol: Ale taky jsem se chvilku strachovala, zda je to normální. Neboj, je. :kytka: Prostě děťátko to mlíčko převážně stráví. Jen kojené děti prý nemají zácpu. :)

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 00:47

A nebude potom moc baculate kolik Vam pribolo miminko za mesic?

Rive
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 12.04.18 03:31
@sluníčkoi píše:
A nebude potom moc baculate kolik Vam pribolo miminko za mesic?

Proč by mělo být moc baculaté? 8o že spotřebuje přijatou potravu? To by mě fakt nenapadlo.
Dcera je chvístek do teď, nepřibírala moc a syn je dlouhý a vůbec ne baculatý. Jeden měsíc přibral kilo, další měsíc půl kila…

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 06:03

Dekuji za rada a uklidnění

Jana206
Nadpozemská drbna 25893 příspěvků 12.04.18 06:24

Je to normální, četné stolicky prvnich 4 - 6 týdnů, potom se frekvence ze dne na den sníží na jedenkrst denně az jedenkrát týdně.

Co jsou politické kapky? 8o :lol:

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 06:41

Oka dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama