Stolice plne kojeneho a zvraceni

269
22.3.20 20:28

Stolice plne kojeneho a zvraceni

Ahoj holky. Mam prvni miminko tak netusim jak to chodi a k lekari zbytecne ted zrovna litat nechci. Maly bude mit za par dni 4 mesice. Da se rict ze od cca 3 tydnu mi kadi 1× tydne nekdy 2×. Netrpi kolikami. Je vesely, usmevavy, spinka jak ma, nabira na vaze krasne, naposledy mel skoro 7kg, ted uz asi má mozna vic, takze to nas nikdy netrapilo. No posledni tyden mi ale po jidle i behem dne zvraci, neni to vsechno co vypije, normalne cura, chovani nezmenil, ale nikdy mi takhle po jidle nezvracel, treba i pul hodiny po nebo pri pohybu nebo kdyz zere hracky, prsty… Nema ani teplotu, kadi stale 1 az 2× tydne nekdy i po delsi dobe, porad normalne jí, stolici ma obcas takovou ridsi, vcera dokonce penovou, ale nevsakuje se do pleny, barvu ma stale zlutou. Nejak ho ted porad sleduji od ty doby co zacal ublinkavat a teda hodne krká a obcas se od prsa odtahuje a drzkuje, ale vraci se cucat. Muze to byt i tim, ze se ted hodne mrska, hybe atd.? Nebo nadmerna plynatost? Bolebrich? Co jsem se telefonicky ptala mi bylo receno, ze muze jit o reflux a ze je to dle popisu v pohode, dokud papá, ale nerozumim, proc by se objevil az ted? :think:
Davam mu espumisan, ale zadna zmena. :think:
Dekuji za konzultaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23700
22.3.20 20:32

Mám 4 měsíčního a taky jak se pořád hýbe a točí na břicho tak slinta a bleje. Jako ne že by vyhodil úplně šavli, ale pár lžiček to bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
99
22.3.20 20:35

U nás se to kolem toho 4. měsíce taky skokove zhoršilo, teď už je zase v pohodě. Jako občas ublinkne, ale už nesavluje tak jako předtím. Někdy kolem asi 5,5 měsíce se to zlepšilo. Asi jak jsme začali s prikmy, me teď tak napadá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 20:54

To bude určitě tím, že je více aktivnější. Taky jsme to tak nedávno měli ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 22:12

Taky to tak malá v tu dobu měla. Vztekání u prsa,…přešlo to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
23.3.20 01:06

LP…to, co popisujete, zni jako typicky začátek bojkotu kojení…zvracení a změna stolice odpovídá snizenemu prijmu mléka, miminko pije méně než potřebuje, odtahovani se od prsu je nespokojenost s tokem mléka..takova situace je určitě potřeba řešit, toto má tendenci se velice rychle zhoršovat. V ideálním případě se domluvit s Laktacni poradkyni, ale chápu, ze v současné době je to komplikovanější…posílám Vám alespoň návod jak to řešit. :kytka:
https://www.mamila.sk/…ie-dojcenia/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama