Stolice po porodu

Anonymní
13.9.21 11:38

Stolice po porodu

Zdravím maminky. Jsem 6 den po porodu a stále jsem nebyla na velké. 3 den po porodu mi v porodnici dali čípek, který se stihl jen rozpustit a já vyprdla rozpuštěný gel bez stolice.. jako kdyby tam snad nic nebylo😁 další den jsem si zašla k sestřičce pro další čípek, držela jsem ho delší dobu a výsledek dost podobný.. rozpuštěné cosi s lehkou barvou stolice ale nic extra.. na stolici se mě dál nikdo neptal a tak nás pustili domů.. hned jsem si dala lactulosu, dnes zas a pořád jsem nebyla.. už před porodem jsem chodila na velkou jednou za 3 -4 dny, říkám si že po klystýru se tam toho třeba jen nenahromadilo tolik, aby to šlo vykakat🤷🏻‍♀️ Jenže už je to 6 den a já už jsem lehce na prášky.. po lactulose žádný výsledek zatím.. měla jste některá podobný problém?
Anonymitu snad chápete, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8523
13.9.21 11:44

Měla jsem to stejné, byla jsem ráda, že nikdo nezjišťoval stav po čípku, oni měli čárku a já mohla domu.
Taky jsem si to vysvětlovala klystýrem po nějaké době doma jsem začala fungovat normálně.

Bolí Tě břicho nebo máš křeče?
Pokud ne nehroť to.

Ještě někomu zabírá kefír na lačno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
13.9.21 12:39

Taky bych to nehrotila pokud neboli břicho nebo nejsou křeče, mě se v porodnici zeptali zda byla stolice řekla jsem že ano ale nebyla, šla jsem snad až po týdnu a taky ziju :D po druhém porodu se teda nikdo neptal neboť jsem druhý den odjížděla za dcerou kterou převezli do jiné nemocnice ale taky jsem byla až po dlouhé dobe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
13.9.21 14:09

Pokud jsi i před porodem chodila na velkou co 3-4 dny, tak bych se ještě nebála. Obzvlášť pokud tě nic nebolí a nemáš křeče.
Normálně bych brala probiotika, případně lactulosu… Mít dost vlákniny ve stravě a ono se to pak samo upraví. Třeba to ten klystýr fakt vyčistil až příliš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat