Stolice s hlenem u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dencicak
Kecalka 228 příspěvků 25.10.14 09:39
Stolice s hlenem u kojence

Zdravím mamky,
Mám otázku moje dcera tři měsíce, má poslední dobou na střídačku s normální stolicí i takou průjmovitou. Dneska to bylo, ale prvně, co mi přišla i taká jako vodnatější a všimla jsem, že v tom jsou i hleny. Je plně na UM, denně jí dávám trošku fenyklového čaje. Netváří se na to, že by jí něco trápilo.

Reakce:
Bohďula
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 25.10.14 11:17

Není nachlazená? u nás bývá hlen při rýmě.

Dencicak
Kecalka 228 příspěvků 25.10.14 11:37

@Bohďula Rýmu má malinko, ale né tekoucí, jen když jdu odsávat, tak jakoby ze zadu tahám, ale to už má od narození, takže netuším a kašel má z toho jak slintá nejspíš, protože si zakašle jen párkrát a to spíš jako jen tak lehce. Doktoři jí na poslechu nic nenašli. :roll:

kacikhanz
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 26.10.14 18:09

Ahojky a co alergie na bilkovinu kravskeho mleka? Nas maly ji mozna ma, nemame to stopro potvrzene, ale meli sme presne takove kakani, prujmovite s hlenem. Na vaze pribyval. kdyz sme zacali davat nutrilon alergy care tak to preslo. A pak se to zase objevilo, tak sem vysadila i ten fenyklovy caj a bylo po hlenu. Nakonec mame nejsis drazdivy tracnik, hlen tam je protoze je to strevo bud necim drazdeno tak jakoby „smrka“. Jako kdyz mas alergickou rymu. A nebo tam muze byt hlen kdyz to mliko projde zazivacim traktem moc rychle.

Dencicak
Kecalka 228 příspěvků 27.10.14 08:19

@kacikhanz tak teď to měla zase ok, ale dnes jdu k dr, tak se tam na to zeptám. ale děkuju za rady :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >