Stolice u dítěte s hlenem a nitkami krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana.49
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 31.10.18 10:20
Stolice u dítěte s hlenem a nitkami krve

Ahoj jsem zděšená. Syn byl týden nastydlý. Od včerejška je mu hůře teplota včera večer 39 stupnu, dnes ráno jsme byli u dr a nasazeny atb. No a před chvilkou jsem syna přebalovala a tam stolice s plno hlenama a v nich žilky krve. Ještě jsem se s tím nikdy nesetkala. Co by tomohlo být? odp. budu konzultovat s dr.

Reakce:

Makito
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 31.10.18 10:54

mohla by to být alergie na mléko, nebo něco obsahují ATB, když se to právě teď projevilo.

Jana.49
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 31.10.18 11:10

atb jsme dostali dnes a to ještě nedostal ani jednu dávku. mléko když pije tak to na co zvyklý.

Makito
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 31.10.18 11:52

a jak je starý chlapec? alergie na jinou stravu?

cverunka
Závislačka 2600 příspěvků 31.10.18 12:08

Tak pokud je nemocný, tak hlen třeba napolykal a nitky dcera měla vždy po banánu. Nebyla to krev, ale natravený banán. Počkej a uvidíš. S největší pravděpodobnosti z toho nic nebude.

Jana.49
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 31.10.18 12:36

byla to krev, nitky z banánu jsme tehdá taky měli ale ty jsi do hneda tohle byla červená barva. budou mu 2 roky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 13:16

Syn měl taky ve stolici hlen a nitky krve, taky měl ty stolice řídké a časté a divně smradlavé. Jednalo se o alergii na mléčnou bílkovinu. Musela jsem kompletně vyřadit ze stravy vše mléčné jemu i sobě (kojila jsem). Po několika měsících jsem opět zkusila mléčný výrobek - bylo to podobné. Takže znova dieta. Po dalších několika měsících jsem to zkusila znova a vše OK.
Hlen ve stolici může být i tím, že je zahleněný třeba v nose, krku a ten hlen spolyká.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >