Stolice u dítěte s hlenem a nitkami krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana.49
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 31.10.18 10:20
Stolice u dítěte s hlenem a nitkami krve

Ahoj jsem zděšená. Syn byl týden nastydlý. Od včerejška je mu hůře teplota včera večer 39 stupnu, dnes ráno jsme byli u dr a nasazeny atb. No a před chvilkou jsem syna přebalovala a tam stolice s plno hlenama a v nich žilky krve. Ještě jsem se s tím nikdy nesetkala. Co by tomohlo být? odp. budu konzultovat s dr.

Reakce:
Makito
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 31.10.18 10:54

mohla by to být alergie na mléko, nebo něco obsahují ATB, když se to právě teď projevilo.

Jana.49
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 31.10.18 11:10

atb jsme dostali dnes a to ještě nedostal ani jednu dávku. mléko když pije tak to na co zvyklý.

Makito
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 31.10.18 11:52

a jak je starý chlapec? alergie na jinou stravu?

cverunka
Závislačka 2710 příspěvků 31.10.18 12:08

Tak pokud je nemocný, tak hlen třeba napolykal a nitky dcera měla vždy po banánu. Nebyla to krev, ale natravený banán. Počkej a uvidíš. S největší pravděpodobnosti z toho nic nebude.

Jana.49
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 31.10.18 12:36

byla to krev, nitky z banánu jsme tehdá taky měli ale ty jsi do hneda tohle byla červená barva. budou mu 2 roky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 13:16

Syn měl taky ve stolici hlen a nitky krve, taky měl ty stolice řídké a časté a divně smradlavé. Jednalo se o alergii na mléčnou bílkovinu. Musela jsem kompletně vyřadit ze stravy vše mléčné jemu i sobě (kojila jsem). Po několika měsících jsem opět zkusila mléčný výrobek - bylo to podobné. Takže znova dieta. Po dalších několika měsících jsem to zkusila znova a vše OK.
Hlen ve stolici může být i tím, že je zahleněný třeba v nose, krku a ten hlen spolyká.

Aisha8
Nováček 6 příspěvků 1 inzerát včera v 22:30

@Jana.49 jak to u vás dopadlo? Řešíme teď něco podobného, ale bez atb. Taky jsme měli 3 týdny rýmu a hlen ve stolici s krví. Když jsme to řešili předtím bez rýmy, tak se z toho vyklubala e coli :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Honza v MasterChefovi odrovnal porotu: Má šest prstů, ale vaří jako zkušený mazák!

Stejně jako ty předchozí přináší i letošní řada kulinářské show MasterChef... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >